Los Aromatos - co wybrać?

Awatar użytkownika
kaper
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 141
Rejestracja: wt sty 22, 2019 5:41 pm
Lokalizacja: Ruda Śląska
Podziękował: 150 razy
Otrzymał podzięk.: 72 razy
Płeć: Mężczyzna

Los Aromatos - co wybrać?

Postautor: kaper » wt kwie 16, 2019 6:29 pm

Z Los Aromatos miałem/mam 2 aromaty i były to wersje premium. Sugerowane stężenie 15% jak dla mnie trochę z kosmosu. Zresztą ja we wszystkich aromatach mniej daje niż sugerują, bo dla mnie najzwyklej w świecie są to za mocne stężenia.
1. Lemonade Fantos. Taka tam lemoniada, jak dla mnie spoko aromat, nie pamiętam już dokładnie jak dawałem ale coś ok 5% chyba. Wtedy jeszcze jechałem na stock grzałkach ze smoka ale nie syfiło mocno i miałem spokojnie miesiąc grzałkę. Gdybym oceniał aromat to takie 8/10 bo był naprawdę spoko, ładnie się komponował z Ginem z Tonikiem:).
2. Yellow Fantos . Mango połączone z małą ilością chłodziku ( ale ja bardziej wyczuwam mięte ) jak dla mnie za słodki. Na początku zaszalałem i dałem aż 10%, nie dało się tego wapować, był tak dla mnie tak słodki że aż mnie skręcało, zjechałem też do 5% i jest już lepiej, ale przy tym niestety straciło na tym "chłodziku" co jest ledwo wyczuwalny, ale nadal aromat jest dość słodki. Tutaj już jadąc na innym atomizerze na własne skręcane grzałeczki już potrafi zasyfić i to na takim dość małym stężeniu. Po jakiś 40-50 ml grzałka albo do czyszczenia albo do wywalenia. Moja ocena tego aromatu to 5,5/10.
LoKo6264
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: wt kwie 16, 2019 5:09 pm
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Los Aromatos - co wybrać?

Postautor: LoKo6264 » wt kwie 16, 2019 6:27 pm

Wiem o co chodzi. Najbardziej chodzi mi o to, aby nie trafić na najgorszy syf, którego nie da się palić chmurzyć, bądź aromat po którym wata bawełna będzie co chwile do wymiany jak po moich obecnych Full Moonach, więc nie tylko o smak pytam. Sprzęt, na jakim pale działam to Tesla XT Mini + Wotofo Profile RDA z meshem od Vandy Vape, a wata bawełna to bodajże Cotton Bacon, o ile dobrze pamiętam.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Los Aromatos - co wybrać?

Postautor: Tommy Black » wt kwie 16, 2019 6:12 pm

LoKo6264 pisze:Szukam około 10 najlepszych aromatów Los Aromatos.


Bardzo wątpię aby 10 smaków tych aromatów które będą odpowiadać komuś, były akceptowalne choć, dla Ciebie. To są zbyt indywidualne sprawy, na dodatek determinowane atomizerami, bawełną i rodzajem grzałek.
Aromat Los Aromatos PREMIUM 15ml
Dostępne smaki:
•Big Dream - kwaskowa tarta cytrynowa i posypane cukrem biszkopty - idealne dla koneserów słodko-kwaśnych deserów,
•FatBoy - poziomka, porzeczka, grejpfrut, pomarańcza, granat - miało być grubo i jest, mieszanka, która zadowoli każdego kto już raz jej spróbuje,
•Fizzy Black - lubisz cole? dobrze się składa, a lody? to jeszcze lepiej, wszystko to znajdziesz połączone w tym aromacie,
•Holy Moly - sok owoców leśnych z lekką nutą mięty sprawi, że poczujesz się jakbyś poznał ducha lasu,
•Las Palmas - tropikalne połączenie owoców takich jak ananas, guava czy mango - połączenie godne Indiana Jones'a,
•Lemonade Fantos - chłodna, słodka lemoniada - orzeźwienie godne zimnego prysznica w upalny dzień,
•Lollipop - smak gumy balonowej na patyku - guma balonowa jako lizak? czemu nie, słodkości dzieciństwa to coś co my lubimy najbardziej,
•Orange Fantos - świeże i soczyste, dojrzewające w brazylijskim słońcu pomarańcze, bergmotka, chińska i olbrzymia pomarańcza, idealna mieszanka owoców w postaci soku z bąbelkami schłodzonego kostkami lodu,
•Papa Frost - mango, melon i liczi to idealna kompozycja świeżego powiewu owoców, który zaspokoi kubki smakowe każdej tropikalnej duszy,
•Red Fantos - ogrom odmian jabłek zamkniętych w małej buteleczce, kruche, słodkie, kwaśne z nutką żurawiny,
•Snow Man - świeża lemoniada z czarną porzeczką oraz maliną, trochę zimna w postaci kostek lodu i nie straszny żaden upał,
•Grape Fantos - mniam, mniam - dojrzałe owoce czerwonych i białych winogron z lekkim muśnięciem granatu, do których dodano kostki lodu.

Sugerowane stężenie dla wszystkich aromatów to 8-15% na 10g produktu.

Jedyny aromat jaki wpadł w moje łapy z tej manufaktury to Fantasy ( akurat nie premium ) i w proporcjach 10% rzeczywiście, wyczułem tam aronię, choć słabo. Poza tym, całkiem to było znośne w bazie 75VG/25PG.Musisz po prostu sam sobie je przetestować i najlepiej robić w trakcie notatki.
Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2204
Rejestracja: czw cze 11, 2015 7:47 pm
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 4062 razy
Otrzymał podzięk.: 2405 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Los Aromatos - co wybrać?

Postautor: robert » wt kwie 16, 2019 6:05 pm

Los Aromatos?
Może wpadatos przywitos przedstawiatos, a potem pytatos.
LoKo6264
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: wt kwie 16, 2019 5:09 pm
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Los Aromatos - co wybrać?

Postautor: LoKo6264 » wt kwie 16, 2019 5:58 pm

Witam,
Szukam około 10 najlepszych aromatów Los Aromatos. Może być to zwykły LA lub LA Premium.
Moje wymagania:
- Tylko owocowe smaki,
- wata bawełna nie jest do wymiany po dniu, czy dwóch vapowania,
- nie nudzi po wypaleniu wywapowaniu kilkunastu mililitrów.
Co polecacie spełniającego powyższe wymagania? Oraz w jakim stężeniu je robić?

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot], Magiel i 15 gości