Los Aromatos - co syfi, a co nie?

LoKo6264
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: wt kwie 16, 2019 5:09 pm
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Los Aromatos - co syfi, a co nie?

Postautor: LoKo6264 » pt kwie 19, 2019 6:28 am

Minutka, czy dwie, ale po czasie się po prostu odechciewa. Jestem również osobą, która lubi często zmieniać liquidy, co zalanie to inny, przez co smaki są często potem tak zmieszane i wszystkie słodziki również, że robi się z tego jeden wielki bajzel. Gdy śmigałem na aromatach od Inawery nie miałem takiego problemu, raz spróbowałem jak to będzie z tymi słodszymi i z racji, iż jest gorzej niż wszyscy pisali, to nie chcę ponownie w to popaść i mieć przez długi okres czasu zawsze ten sam smaczek, jak na początku bez nagaru.
Awatar użytkownika
Pelikan2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 348
Rejestracja: sob maja 05, 2018 10:51 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 233 razy
Otrzymał podzięk.: 284 razy
Płeć: Mężczyzna

Los Aromatos - co syfi, a co nie?

Postautor: Pelikan2 » czw kwie 18, 2019 7:28 pm

A tak w ogóle panowie, to jaki problem ze zmianą bawełny? Przecież to raptem dwie, góra trzy minuty. Radzę zrobić tak : nakręcić sobie kilka grzałek w wolnej chwili, zrobić kilka knotów, albo kupować te gotowe z tą końcówka od sznurówek. Koszt to jakieś grosze.
P.S Dobrym pomysłem jest trzymanie wszystkiego w małym pudełeczku w miejscu gdzie król chodzi piechota - od kiedy tak robię, nie sięgnąłem po jakże znana etykietę Domestosa.
Obrazek
LoKo6264
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: wt kwie 16, 2019 5:09 pm
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Los Aromatos - co syfi, a co nie?

Postautor: LoKo6264 » czw kwie 18, 2019 7:13 pm

Nie widzę tam nic ciekawego z mojej strony. Smaki owocowe pojedyczne już miałem, pół roku temu z Inawery. Byłem bardzo zadowolony. Co rusz szukam czegoś innego, aby nie kupować cały czas tego samego. Początek był podstawowy. Potem poszedłem w Full Moon. Teraz idę w stronę ciekawych owocowych mieszanek Los Aromatos z dodatkiem ich, jak to mówią "kostek lodu", których wcześniej nie miałem okazji przetestować. Zauważyłem w internecie, że sporo osób ich używa i jest zadowolona, więc i na mnie pora przetestować co nieco :)

PS A jeśli chodzi o kawę, to zupełnie nie moje klimaty. Raz kumpel miał ciasteczka czy coś takiego, problem w tym, że smakowały jak kawa. I to bardzo wyraziście jak kawa. Wziąłem parę buchów i podziękowałem. Kawę wypić lubię, ale palić... Oczywiście każdy lubi co innego :D
Awatar użytkownika
Master_PiT
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 678
Rejestracja: czw wrz 28, 2017 11:09 pm
Lokalizacja: Olesno
Podziękował: 59 razy
Otrzymał podzięk.: 220 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Los Aromatos - co syfi, a co nie?

Postautor: Master_PiT » czw kwie 18, 2019 6:46 pm

Przezroczysty też może konkretnie zasyfić grzałkę. Zwłaszcza słodki smak.
Wypróbuj aromaty Funky Flavors - dobre jakościowo, smaczne i niemal wcale nie syfią!
2tyg w parowniku, ponad 200ml przerobione i albo osadzi się delikatny nagar, albo grzałka jak nowa!

A jeżeli ma być coś mniej słodkiego, bardziej wytrawne to polecam kawę od MA. Również długo można wapować, choć tu już wynik nie jest tak imponujący. U mnie zwykle 50-100ml.
Awatar użytkownika
Pelikan2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 348
Rejestracja: sob maja 05, 2018 10:51 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 233 razy
Otrzymał podzięk.: 284 razy
Płeć: Mężczyzna

Los Aromatos - co syfi, a co nie?

Postautor: Pelikan2 » czw kwie 18, 2019 4:53 pm

To co po rozrobieniu jest ciemne- będzie syfić. To co przezroczyste będzie syfić mniej. Zasada jest prosta jak 2+2 czym ciemniejszy Liquid otrzymasz, tym nagar szybciej będzie się zbierał. Ciasteczka i tytoń będą zbierały nagar znacznie szybciej, niż pojedyncze owoce. Chcesz aby grzałka się nie syfiła? - szukaj pojedynczych aromatów owocowych jak jabłko, ananas, brzoskwinia. I ani parownik, ani grzałka, ani wata nie ma tu znaczenia. Nawet po samej butelce z aromatem możesz poznać - jeżeli aromat jest przezroczysty, prawdopodobnie nie będzie mocno zobierał nagaru- jeżeli jest żółty, ciemny, czerwony itp- będzie.
Obrazek
LoKo6264
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: wt kwie 16, 2019 5:09 pm
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Los Aromatos - co syfi, a co nie?

Postautor: LoKo6264 » czw kwie 18, 2019 3:44 pm

Rozumiem o co chodzi, nie szukam takowychtakich ideałów, jednak pierwsze aromaty miałem z Inawery i nie było z syfem większego problemu, a teraz mam od Full Moon. Chciałem wypróbować tą firmę ze względu na dobre smaki nie zważając na syf zostawiany przez nie na grzałkach, jednak po około 2 miesiącach z nimi już ciągle wymiany stają się uciążliwe i denerwujące, gdyż syf jaki po nich zostaje to czarna magia. Mało tego, miałem Kylin V2 i pomimo układania różnie waty za każdym razem i ratowaniem się kumplami, którzy robią to lepiej, po dniu lub dwóch na liquid'ach z tej firmy pojawiał się bober, nieustannie. Czekałem pół godziny, paliłem chwilę i znów, co zmusiło mnie do zmiany parownika. A na liquid'ach z innych firm nie było tego problemu. Także szukam czegoś po prostu "bezpiecznego" dzięki czemu będę mógł się cieszyć vapowaniem, a nie tylko wymienianiem co moment grzałek i waty.
Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2439
Rejestracja: czw mar 03, 2016 11:41 am
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 1558 razy
Otrzymał podzięk.: 4400 razy
Płeć: Mężczyzna

Los Aromatos - co syfi, a co nie?

Postautor: slaviop » czw kwie 18, 2019 3:24 pm

Nie ma aromatów idealnych. My na forum ciągle takowychtakich szukamy. Każdy aromat wymieszany ze zbyt gęstym płynem będzie brudził grzałkę. Co do firmy o której opinię prosisz, to jak najbardziej ich aromaty są bardzo dobrej jakości. Zawsze grzałkę można wyczyścić i zawickować ponownie. Na tym polega cała zabawa z vapowaniem.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...
LoKo6264
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: wt kwie 16, 2019 5:09 pm
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Los Aromatos - co syfi, a co nie?

Postautor: LoKo6264 » czw kwie 18, 2019 3:19 pm

Pytałem już o około 10 najlepszych aromatów od Los Aromatos. Teraz chciałbym się dowiedzieć, czy któreś z poniższych, przez zawarty chłodzik (bądź inny składnik) będzie bardzo syfić bawełnę/grzałki, przez co będą do wymiany kilka razy w tygodniu, a które na pewno nie będą.

@edit (usuwam aromaty, o których już się dowiedziałem)
Tutaj lista wybranych aromatów:
- Laspalmas
- Lemonade fantos
- Orange fantos
- Herukles

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości