Ryan USA - dla miłośników smaku BEBECA!

Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Ryan USA - dla miłośników smaku BEBECA!

Postautor: Wampir z Pniew » sob maja 18, 2019 6:26 pm

Jest i @
Awatar użytkownika
Haze
- brzmi jak plan i to całkiem niezły ;)
A&L tak sobie szybko spojrzałem do hurtowni, nie do producenta, to nie mają akurat tego, ale nic nie szkodzi napisać tam gdzie potrzeba. Na pewno zanotuję a wręcz sobie wytatuuję, żeby nie zapomnieć :smile:
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Ryan USA - dla miłośników smaku BEBECA!

Postautor: Haze » sob maja 18, 2019 9:11 am

Francuzi najwyraźniej wyspecjalizowali się w tworzeniu aromatów bebekopodobnych, najpierw 4x, Cabat, King, a teraz TO:

ryan-usa-1.jpg

Powiem krótko: TO NAJBARDZIEJ ZBLIŻONY DO BEBEKI AROMAT jaki miałem dotychczas okazję próbować!!! :ed: :ed:

W chwili roztargnienia można go właściwie pomylić z Bebeką *shock* Zasadnicza różnica jest taka, że nie ma tyle pyrazyny (co dla niektórych może być zaletą) więc nieco bardziej uwydatnia słodkie nuty karmelu. Ale ogólny odbiór pozostaje BARDZO bebekopodobny! PIĘĘĘKNA SPRAWA!

Aromat jest dostępny we francuskich sklepach wysyłkowych, ale gdybyśmy uśmiechnęli się do @VapeLab to może coś zadziała? Tym bardziej, że stosunek cena/wydajność też jest niezły - za 30 ml płaciłem 14 EUR, a całkowicie wystarczającym stężeniem jest 4-5% :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości