Aromaty - kilka przetestowanych, co dalej?

poker11
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: pn maja 17, 2021 10:16 am
Lokalizacja: Polska
Płeć: Mężczyzna

Aromaty - kilka przetestowanych, co dalej?

Postautor: poker11 » pn maja 17, 2021 10:22 am

Wie ktoś może jakie jest dozowanie aromatów marki Aroma? Jeśli takie same w przypadku wszystkich to ok, jeśli różne, zależy mi konkretnie na informacji dot. dozowanie aromatów jagoda i sernik.
pawelwolski84
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: pt paź 28, 2016 9:03 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty - kilka przetestowanych, co dalej?

Postautor: pawelwolski84 » wt maja 04, 2021 8:30 pm

Witam. A używał ktoś Super Aromas. Niby to spożywcze aromaty, ale ponoć nadają się do vape wapowania.

K45
LoKo6264
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: wt kwie 16, 2019 5:09 pm
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Aromaty - kilka przetestowanych, co dalej?

Postautor: LoKo6264 » pn maja 27, 2019 8:21 pm

8A5HUD4 pisze:Mi podchodzą aromaty "Aroma" w butelkach po 15 ml (chociaż wiem, że do Big Mouth, 814 czy Vampire Vape się nie umywają), a wcale drogie nie są.
Solub Arome też mi odpowiadały zawsze, tak jak i PURE (by Halo), ale to już typowe pojedyńcze smaki.


Właśnie sobie przeglądałem aromaty z Aromy i znalazłem parę ciekawych połączeń smakowych, tak jak w Los Aromatos. Aktualnie jestem przy wybieraniu najlepszych z nich dla mnie, co nie jest zbyt łatwe, gdy widzę tak szeroki wybór :D Pisząc typowe pojedyncze smaki chyba masz na myśli zwykłą linię Aroma, bo trochę poszperałem i znalazłem "Aroma Premium", gdzie jak już napisałem - jest sporo połączeń smakowych nawet do 5 składników, niczym Los Aromatos, co bardzo mi odpowiada :D

Deli. pisze:Jeśli chodzi o aromaty kilku smakowe to ja raczej poszedłbym w esencje niżeli zwykłe aromaty, podobno są o wiele lepiej "zbalansowane" niż zwykły aromat kilku smakowy, to nie jest moja własna opinia ponieważ sam nie testowałem esencji, lecz z tego co słyszałem wiele osób zachwala je sobie. A wracając do aromatów wielosmakowych dużo lepiej będzie Ci kupić smaki które Cie interesują i samemu "eksperymentować" z nimi i tutaj już mówię z autopsji , również uwielbiam aromaty los aromatos lecz niektóre smaki są dla mnie zbyt mało wyczuwalne, a już przy bat juice nie czuć kompletnie nic poza mentolem . Mieszając i eksperymentując sam z różnymi aromatami uzyskasz znacznie lepszy efekt bo przecież nikt nie zna lepiej Twoich kubków smakowych niż Ty sam :beer2:


Szczerze jestem bardzo leniwym człowiekiem i wolę gotowy produkt gotowego połączenia, niżeli eksperymentowanie, które jak wiadomo...czasem się może nie udać i samogon jedynie gdzie się nadaje to pod polski zlew. Bat juice miałem z LA i nie czułem mentholu, a głównie anyż i lekką jagodę. Robione na stężeniu 10% bazy 70/30 VG/PG. A palone na wotofo profile na meshu od wotofo oraz od Vandy Vape. Mi bardzo się spodobał :D

Tomba pisze:Byłeś na stronie vapelab.pl ? Ceny różne, ale też duży wybór. Masz dział sample i możesz popróbować nie tracąc za wiele hajsu.
Tu masz topic: viewtopic.php?f=37&t=3073&hilit=vapelab


Być byłem nie raz, ale o tym sample nie słyszałem :O Dzięki za informację, na pewno teraz bądź kiedyś indziej z tego skorzystam :D

salto pisze:Mieszanki ze sklepu hicmixes na aromatach FlavourArt. Haczyki są dwa. Aromaty trzeba ściągać z Włoch, więc wchodzi do gry planowanie; oraz liquid nie wychodzi wcale jakoś szczególnie taniej niż dobry, gotowy koncentrat z VapeLab. Mieszasz kilka składników po 0.5-2%, mieszanina ma ~ 7-10%, jeden aromat ~ 5€. Dobre liquidy po prostu tyle kosztują.

:beer:


Pamiętajmy, że nie zawsze cena idzie z jakością. Z droższych aromatów testowałem od znajomych heisenberga oraz pinkmana. Były dobre, ale wg mnie szału nie było jak na taką cenę oraz (głównie heisenberg) szybko mnie nudził. Tutaj od tego wolałem zdecydowanie swoje Los Aromatos. Ale to już gusta... :D
Szymon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 128
Rejestracja: sob maja 25, 2019 7:25 am
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Otrzymał podzięk.: 73 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty - kilka przetestowanych, co dalej?

Postautor: Szymon » pn maja 27, 2019 7:46 pm

Testuję Power of Flavour - bardzo przyzwoite. Oczywiście fajny jest Vampire Vape - pinkman. Jak lubisz oryginalne smaki to koniecznie spróbuj heisenberga.
Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 633
Rejestracja: czw lip 26, 2018 5:46 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podzięk.: 500 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty - kilka przetestowanych, co dalej?

Postautor: salto » pn maja 27, 2019 7:14 pm

Mieszanki ze sklepu hicmixes na aromatach FlavourArt. Haczyki są dwa. Aromaty trzeba ściągać z Włoch, więc wchodzi do gry planowanie; oraz liquid nie wychodzi wcale jakoś szczególnie taniej niż dobry, gotowy koncentrat z VapeLab. Mieszasz kilka składników po 0.5-2%, mieszanina ma ~ 7-10%, jeden aromat ~ 5€. Dobre liquidy po prostu tyle kosztują.

:beer:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty - kilka przetestowanych, co dalej?

Postautor: Tomba » pn maja 27, 2019 6:14 pm

Byłeś na stronie vapelab.pl ? Ceny różne, ale też duży wybór. Masz dział sample i możesz popróbować nie tracąc za wiele hajsu.
Tu masz topic: viewtopic.php?f=37&t=3073&hilit=vapelab
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Deli.
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: wt lut 26, 2019 8:54 pm
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Aromaty - kilka przetestowanych, co dalej?

Postautor: Deli. » pn maja 27, 2019 6:00 pm

Jeśli chodzi o aromaty kilku smakowe to ja raczej poszedłbym w esencje niżeli zwykłe aromaty, podobno są o wiele lepiej "zbalansowane" niż zwykły aromat kilku smakowy, to nie jest moja własna opinia ponieważ sam nie testowałem esencji, lecz z tego co słyszałem wiele osób zachwala je sobie. A wracając do aromatów wielosmakowych dużo lepiej będzie Ci kupić smaki które Cie interesują i samemu "eksperymentować" z nimi i tutaj już mówię z autopsji , również uwielbiam aromaty los aromatos lecz niektóre smaki są dla mnie zbyt mało wyczuwalne, a już przy bat juice nie czuć kompletnie nic poza mentolem . Mieszając i eksperymentując sam z różnymi aromatami uzyskasz znacznie lepszy efekt bo przecież nikt nie zna lepiej Twoich kubków smakowych niż Ty sam :beer2:
Awatar użytkownika
8A5HUD4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 738
Rejestracja: wt lis 13, 2018 2:39 pm
Lokalizacja: Valhalla
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 653 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty - kilka przetestowanych, co dalej?

Postautor: 8A5HUD4 » pn maja 27, 2019 5:37 pm

Mi podchodzą aromaty "Aroma" w butelkach po 15 ml (chociaż wiem, że do Big Mouth, 814 czy Vampire Vape się nie umywają), a wcale drogie nie są.
Solub Arome też mi odpowiadały zawsze, tak jak i PURE (by Halo), ale to już typowe pojedyńcze smaki.
Galar i Fjalar jednak częstowali miodem tylko tych, których lubili, a nie lubili nikogo prócz siebie.
LoKo6264
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: wt kwie 16, 2019 5:09 pm
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Aromaty - kilka przetestowanych, co dalej?

Postautor: LoKo6264 » pn maja 27, 2019 5:24 pm

Witam,
Swoją przygodę z własną produkcją liquid'ów zacząłem od firmy Inawera, następnie poszedłem w coś innego, czym były Full Moon'y, po których słodkości mam już dość. Teraz miałem aromaty ze świetniej wg mnie firmy - Los Aromatos(zwykle i premium) , większość z zamówionych aromatów od nich bardzo mi podpasowała. Jednak chciałbym pójść krok dalej i wypróbować coś kolejnego, najlepiej pokroju Los Aromatos, niżeli wracać się do tego co było. Jakiej firmy aromaty obrać teraz? Najbardziej spodobała mi się Big Mouth, jednak cena 20 zł za 10ml aromatu, który robi się w stężeniu 10%, nie zachwyca.
Parę wymagań:
- cena maksymalnie 15 zł/10ml
- smaki tylko owocowe (najlepiej z chlodzikiem jak w LA, ale niekoniecznie)
I jeśli się da jeszcze takie firmy znaleźć, to najlepiej gdyby było to coś pokroju LA/BM, gdzie jest kilka smaków już w aromacie wymieszanych razem, a nie sam jeden smak jak to jest zazwyczaj w inawerze.
Co polecacie? :)

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 6 gości