Koncentrat Heisenberg

Awatar użytkownika
Krytyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1236
Rejestracja: śr lip 03, 2019 12:42 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2723 razy
Otrzymał podzięk.: 1553 razy
Płeć: Mężczyzna

Koncentrat Heisenberg

Postautor: Krytyk » sob sty 28, 2023 10:28 am

Vampiere Vape wypuściło nową serię koncentratu Heisenberga wzbogaconą o dodatkowe smaki. Z tego, co widziałem jest grape (winogron), orange (pomarańcza), gum (guma balonowa) i cola. Czy ktoś je próbował i mógłby podzielić się swoją opinią na ich temat? Najbardziej ciekawi mnie ten z dodatkiem winogrona. ;-)
Poruszam się w oparach dymu.
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

Koncentrat Heisenberg

Postautor: Raz2trzy » czw wrz 26, 2019 11:42 am

No tak, można to wziąć na chłodno w ten sposób, ale sam pomysl moim zdaniem świetny, ale z kolei pewnie gdyby nie On nie musieliby ładować barwnika.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Koncentrat Heisenberg

Postautor: Tommy Black » czw wrz 26, 2019 10:53 am

sthEn pisze:To akurat jest mrugnięcie okiem w kierunku pieniędzy, a nie fanów Jakby się nazywał inaczej, nie zdobyłby takiej popularności.


Tak, coś w tym jest. Często się zastanawiam nad mechanizmami popularności niektórych liquidów ale także i sprzętu. A zastanawiam bo sam padam ofiarą często dziwnych rzeczy.
Heisenberg był moim ulubionym liquidem. Nie mogłem bez niego chmurzyć. Przeszło mi jakoś tak po dwóch tygodniach... :P
Awatar użytkownika
sthEn
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 100
Rejestracja: pn lip 29, 2019 12:41 pm
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 15 razy
Otrzymał podzięk.: 35 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Koncentrat Heisenberg

Postautor: sthEn » czw wrz 26, 2019 10:43 am

Raz2trzy pisze:Swoją drogą, są tu jacyś fani Breaking Bad? :mrgreen: Moim zdaniem świetne ''mrugnięcie okiem'' w kierunku fanów tego (dla mnie) kultowego serialu. *mrgreen*
To akurat jest mrugnięcie okiem w kierunku pieniędzy, a nie fanów :) Jakby się nazywał inaczej, nie zdobyłby takiej popularności.
VOOPOO DRAG 2 + PROFILE UNITY RTA
DOVPO TOPSIDE DUAL + PROFILE RDA
Suchy84
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: śr sie 07, 2019 7:10 am
Lokalizacja:
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 19 razy
Płeć: Mężczyzna

Koncentrat Heisenberg

Postautor: Suchy84 » śr wrz 25, 2019 2:18 pm

Raz2trzy pisze:Swoją drogą, są tu jacyś fani Breaking Bad? :mrgreen: Moim zdaniem świetne ''mrugnięcie okiem'' w kierunku fanów tego (dla mnie) kultowego serialu. *mrgreen*

Serial super, z żoną oglądaliśmy po kilka odcinków dziennie ;)
Jalapenio
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: sob wrz 15, 2018 11:27 am
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 14 razy
Otrzymał podzięk.: 26 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Koncentrat Heisenberg

Postautor: Jalapenio » wt wrz 24, 2019 10:13 am

Przypadek? :) Obrazek

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
"skoro w w winnicy jest pełno wina, to czemu w piwnicy nie ma piwa?"
Awatar użytkownika
kaper
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 141
Rejestracja: wt sty 22, 2019 5:41 pm
Lokalizacja: Ruda Śląska
Podziękował: 150 razy
Otrzymał podzięk.: 72 razy
Płeć: Mężczyzna

Koncentrat Heisenberg

Postautor: kaper » wt wrz 24, 2019 10:05 am

Sam skusiłem się na ten już legendarny aromat kupiony w e *czajniczek* i powiem że jest dobry :). Przegryzał się z 5 dni, dawka to 5% i chyba trochę trzeba jeszcze zejść, myślę że 4% na proporcji 50/50 będzie już optimum. Chmurzone na martwym króliczku i na drucie który ma sens.
Z reguły zawsze schodzę o połowę ile podaje producent, na 10 czy 16% to nie wyobrażam sobie chmurzyć jakikolwiek aromat, dla mnie zawsze takie wartości były kosmiczne, podobnie jak w przypadku "gotowych" premixów.
Sam aromat jest przyjemny, czuć na pewno na pierwszym planie eukaliptus, każdy miłośnik wszelakiej maści mentoli powinien być zadowolony, daje się też wyczuć koolade, sam mam dość neutralny stosunek do mentoli ani pali ani ziąbi, ale najważniejsze że nie męczy :).
Oczywiście nie byłbym sobą gdybym na coś nie ponarzekał, nie podobają mi się barwniki, ja wiem że to Heisenberg że kolor ma coś przypominać, ale lepiej bym się czuł gdyby z dodatkowej chemii zrezygnowali producenci.
Jalapenio
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: sob wrz 15, 2018 11:27 am
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 14 razy
Otrzymał podzięk.: 26 razy
Płeć: Mężczyzna

Koncentrat Heisenberg

Postautor: Jalapenio » wt wrz 24, 2019 8:44 am

Warto też wspomnieć o tym, że Haisenberg Haisenbergowi nierówny. Praktycznie każdy z producentów płynów ma go dzisiaj w swojej ofercie. Inawera nazywa go Red Haze, Momo Slam Berry, a Rockstar Heisen Blue. W jednych dominuje anyż, w innych mięta lub dojrzałe czerwone owoce. Dla mnie najlepszą propozycją jest ten niebieski płyn od Dainty's. Tam wyraźne czuć anyż, a na punkcie tego aromatu jestem zboczony. Najchętniej każdą chmurkę zapijał bym zapijałbym szklanką absyntu i zagryzał gwiazdką anyżu... oczywiście wszystko to, co wymieniłem, robił bym robiłbym leżąc w wannie amolu. :)

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
"skoro w w winnicy jest pełno wina, to czemu w piwnicy nie ma piwa?"
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Koncentrat Heisenberg

Postautor: Tomba » pn wrz 23, 2019 8:55 pm

@
Awatar użytkownika
Superlux
- zapomniałem o kooladzie i eukaliptusie. Tego też nie ruszę :lol:
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Koncentrat Heisenberg

Postautor: Superlux » pn wrz 23, 2019 6:57 pm

Tomba pisze:
Metall pisze:. Przecież tylu waperów nie może się mylić ;)

Sorry, ale to jest całkowicie błędne rozumowanie. Smak, to kwestia bardzo indywidualna i ilość waperów nie ma tu nic do rzeczy.
Spróbowałem nie mając wiedzy o anażu. Więcej tego nie tknę. Nie toleruję anyżu, mięty, cynamonu.
Nie patrz na to ilu chmurzy, tylko czy Tobie będzie to pasować.



Normalnie jakbym sam to pisał :lol: - anyż, mięta, cynamon...fuj. Heisenberg ma wielu fanów ale mi też nie podszedł i to niezależnie od tego jak długo się przegryzał. Raz na jakiś czas wpadam na pomysł żeby jeszcze raz spróbować, dać szansę podobnym liquidom, premixom, samogonom. Anyż, mięta, koolada, eukaliptus i za każdym razem kończy się tak samo. Każdy ma swój własny smak, preferencje itp itd...to oczywiste ale tu ta zbieżność gustów zwróciła moją szczególną uwagę. Niewielu waperów nie lubi np mięty czy koolady.



:beer:
Obrazek

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości