A LA NOWE / AROMA PREMIUM

Awatar użytkownika
Broda
Patronauta
Patronauta
Posty: 208
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:31 am
Lokalizacja:
Podziękował: 105 razy
Otrzymał podzięk.: 203 razy
Płeć: Mężczyzna

A LA NOWE / AROMA PREMIUM

Postautor: Broda » sob lut 27, 2021 9:46 pm

Mała poprawka, w mój posty wkradł się błąd - Skarbonka otrzymała cyferki 2,5/5 i to max co mogę jej dać, Owoce ogrodowe to max 2,25/5. A teraz przejdę do kolejnego aromatu.

Aligator
Wapowane na Asgardzie Mini z Alienem 27x3/36, stężenie 10%, 80 VG w mieszance, przewapowane 150 ml.

Z początku smoczy owoc w otoczeniu nut meloniastych. Przy przemieleniu kilku dziesiątek ml przez grzałkę melonowe klimaty biorą górę,_a jabłko się gdzieś się gubi od początku. Pod koniec to już jakbym monosmakowy liquid wapował, po prostu nuda. Intensywność mogła by być trochę wyższa.

Cyferki to 2/5.

Skończyłem na ten moment przygodę z tymi aromatami i w sumie to dobrze, bo w szafie czekają lepsze rzeczy :czajniczek: ._To chyba mój trzeci, czy czwarty kontakt z tymi aromatami i wrażenia mam ciągle podobne. Na plus spory wybór, w większości są poprawne, ale nic nie urywają, takie najwyżej średniaki. Z kompozycją bywa różnie, jakość też średnia. Pewnie jeszcze coś od nich w powietrzę puszczę, bo pewnie dorzucę do koszyka przy okazji zamówienia w sieci, czy wizycie w vapeshopie. Na plus, że nic nie było totalnie spaprane - żadnej chemii, smrodu, dziwnych posmaków etc. Intensywność w nich raczej nie porywa, ale smaki są w całkiem nieźle zdefiniowane i wyraziste.

eD
Awatar użytkownika
Broda
Patronauta
Patronauta
Posty: 208
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:31 am
Lokalizacja:
Podziękował: 105 razy
Otrzymał podzięk.: 203 razy
Płeć: Mężczyzna

A LA NOWE / AROMA PREMIUM

Postautor: Broda » ndz lut 21, 2021 2:17 pm

Owoce ogrodowe

Stężenie - 10%, 80% VG, wapowane głównie na Asgardzie Mini z różnymi grzałkami. Poszło ponad 100 ml, oczywiście w ratach :lol1: .

Wiśnia na pierwszym planie w otoczeniu winogrona, truskawka i poziomka co najwyżej dosładzają mieszankę. Średnia intenstywność w smaku, brakuje pełni i jakiegoś pazura, całość taka kompotowa, wręcz przaśna. Nie nudzi się jakoś mocno. Taki przyjemny średniak, który może za wiele nie wnosi, ale wapować się da bez żadnych sensacji.

Ocena - 2,5/5
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

A LA NOWE / AROMA PREMIUM

Postautor: Tenmen » wt lut 16, 2021 7:24 pm

Kupiłem na próbę Dark Smoothie, nie wiem może coś z moimi kubkami smakowymi coś nie tak, ale wylałem to do toalety.
Awatar użytkownika
Broda
Patronauta
Patronauta
Posty: 208
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:31 am
Lokalizacja:
Podziękował: 105 razy
Otrzymał podzięk.: 203 razy
Płeć: Mężczyzna

A LA NOWE / AROMA PREMIUM

Postautor: Broda » wt lut 16, 2021 7:19 pm

Lecimy dalej z tymi aromatami :czajniczek: .

Green Bowl

Mieszanka 80% VG, wapowane na małym i dużym Asgardzie z Alienami odpowiednio 28x3/36 i 26x3/46. Poszło w powietrze 150 ml, choć ciężko było...

Jabłko, gurszka i kiwi według opakowania. Na początku mózg coś takiego podpowiada, ale to mocna autosugestia. Szybko degeneruje się do zielonego chwasta. Otoczenie twierdzi, że wapuje ogórka xD. Słabe to i to mocno. No na plus brak chemii w smaku :ble: , tyle że w 2k21 to żaden plus. Wapować się da, ale od biedy i to sporej.

Cyferki: 0,5/5
Awatar użytkownika
Broda
Patronauta
Patronauta
Posty: 208
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:31 am
Lokalizacja:
Podziękował: 105 razy
Otrzymał podzięk.: 203 razy
Płeć: Mężczyzna

A LA NOWE / AROMA PREMIUM

Postautor: Broda » sob sty 30, 2021 6:14 pm

Skarbonka

Dawkowanie 10%, 80% VG, poszło 60 ml na Asgardzie Mini z Alienem 3x28/36 w środku.

Takie mango, może nie pulpa, ale bardziej odchmielowe jak w przeciętnej, ale sensownej NEIPA, lekko szorstkie na gardle czasami. Poziomka i malina dochodzą na finiszu, pomieszane. Całkiem przyjemne jako ADV, może nie wzbudza zachwytu, ale się nie nudzi.

Ocena to 2,75.

Jeszcze coś na ich aromatach mam w szufladzie, dorzucę jak przeleci ileś tam ml przez bawełnę :czajniczek:.

eD
Awatar użytkownika
Genialny Zolw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: pn sty 06, 2020 10:29 pm
Lokalizacja: Wyspa Genialnego Żółwia
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

A LA NOWE / AROMA PREMIUM

Postautor: Genialny Zolw » sob sty 25, 2020 12:49 am

Zainteresowałem się tymi koncentratami, jakieś refleksje na ich?
Myśle ze w lutym zamówię kilka sztuk na probe, próbował ktoś może coś z tej listy?

Owocówki:

Frosty Heart

Egzotyczny kaktus oraz świeże kiwi schłodzone kooladą.


Frosty Night

Soczysty arbuz oraz świeża brzoskwinia ochłodzona kooladą.


Próbowałem raz tytoniówki z #tag, nie podeszła mi wiec nie mam pojęcia czy zwyczajnie nie jest to dla mnie czy ten premix był zwyczajnie slaby ale kusi mnie zmieszanie na test tych tytoniówek:

Tytoń Drwala

Tytoń z dodatkiem biszkoptu, kokosów, migdałów i orzechów.


Tytoń Gentlemana

Tytoń z dodatkiem karmelu, wanilii i kakao.


Deserówki:

Śni-Kęs

Słodki karmel, czekolada i orzechy arachidowe.


Tivix

Kruche ciastko i ciągnący się karmel oblane mleczną czekoladą.



2+1 BIT

Herbatniki posmarowane karmelem, toffie i oblane mleczną czekoladą.
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

A LA NOWE / AROMA PREMIUM

Postautor: Superlux » pn gru 09, 2019 6:48 am

Także polecam, przerobiłem ich trochę i większość trzyma poziom a imo Madagaskar i Nana Banana po prostu wymiatają, 4 Pory Roku też klasa.
Zainteresowały mnie także ich tytki, Tytoń Drwala już budzi wielkie nadzieje ale 20 - 25 dni jeszcze sobie poleży. Podobnie z Tytoniem Gentlemana, tu też dobrze się zapowiada, Bilbo Boggins będzie się musiał dłużej przegryzać...smak ciekawy ale czas powinien wygładzić dość ostrą i bardzo wytrawną charakterystykę tej mieszanki , chociaż zakładam że jest wielu amatorów takich klimatów.

Wybór jest naprawdę duży, odradzałbym Rodos i Żelki Owocowe ale poza tym jest tam wiele interesujących smaków. Nie próbowałem typowych deserówek ( po prostu nie przepadam ), tylko owoce i tyteksy. Każda butelka to 15 ml ale startujemy od 7,5 %, także z tytkami chociaż tu przydałyby się małe eksperymenty. W Enzo otrzymałem dość enigmatyczną odpowiedź odnośnie dozowania tytoniówek więc trzeba chyba samemu poćwiczyć, ja wrzuciłem moje tytki na 7,5 %...zobaczymy. W większości owocówek przekraczałem 10 % ale każdy ma inne kubki smakowe a ja zawsze lubiłem duże, bardzo duże stężenie aro więc być może nie jestem tu najbardziej obiektywny...

Może nie są to najlepsze aromaty jakich używałem ale uważam że warto spróbować :ok: .



:beer2:
Obrazek
Dark Hulk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 138
Rejestracja: pn wrz 23, 2019 9:35 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 177 razy
Otrzymał podzięk.: 30 razy
Płeć: Mężczyzna

A LA NOWE / AROMA PREMIUM

Postautor: Dark Hulk » śr wrz 25, 2019 2:26 pm

Od kilku tygodni jestem zachwycony tą firmą. Wachlarz smaków przeogromny jak i ich mixy które wymiatają. Duży plus za szklaną ciemną buteleczkę i 15 ml soczku aromatu w cenie 10 zł. Mixy nieco droższe około 12-13 zł, również 15 ml.Bardzo wydajne i intensywne a co ważne nawet deserówki mają nie za ciemny kolor. Już wytestowałem ponad 15 ich mixów i jestem w 7 niebie :jupi: Polecam wszystkim.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot], przemi666 i 11 gości