Co jest w tych aromatach?

Irek
Płeć: nieokreślona

Re: Co jest w tych aromatach?

Postautor: Irek » sob sie 15, 2015 6:34 am

Tommy Black pisze:[...]bo uznałem że jako były już użytkownik aromatów[...] [...]z pozycji byłego użytkownika liquidów[...]

Zaintrygowało mnie to, co napisałeś Tommy Black. Pewnie głupio zapytam, pewnie czegoś nie doczytałem, ale podobno kto pyta, mniej błądzi ;) Czy to znaczy, że samą czystą bazę da się inhalować? W sensie technicznym wiem, że tak, pytam o odczucia.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Co jest w tych aromatach?

Postautor: Tommy Black » pn lip 13, 2015 2:05 pm

Już od dłuższego czasu nurtuje mnie tytułowe pytanie.Nie pytałem wcześniej, bo uznałem że jako były już użytkownik aromatów, raczej w tej materii nie powinienem się produkować. Jednak odzyskawszy nieco wzroku :) widzę po artykulach w sieci, że nie tylko mnie to interesuje...
Ja pytam z pozycji laika chemicznego oczywiście, no i z pozycji bylego użytkownika liquidów. Zauważyłem bowiem że grzałki w atomizerach w których były liquidy, żywot miały znacznie krótszy od tych traktowanych czystą bazą. I nie tylko żywot,ale i wygląd. Momentami wręcz masakryczny ;).Dziś korzystając z owego ozdrowienia :) specjalnie rozebrałem Subtanka,aby zobaczyć grzałkę. Ma dwa tygodnie.Nie trzeba jej wcale wymieniać, bawełna, konkretnie to wiskoza , Fiber Freaks czyściutka jak w momencie założenia.

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości