Butelki szklane od meping.pl

Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Butelki szklane od meping.pl

Postautor: Wampir z Pniew » wt lut 11, 2020 12:01 am

@MA Ja już sporo szklanych butelek od nich brałem i na szczęście ze szkłem nie było do tej pory problemu. Niestety nie wiem jak plastikowe butelki się sprawują od nich. Ale tutaj warta uwaga - warto sprawdzać dostępność. Myślę, że dla prywatnej zabawy to nie jest problemem, gorzej może być w ilościach hurtowych. Kolega też się trochę naczekał
jak zamówił paręset butelek takich i owakich. :)
Awatar użytkownika
Alchemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1206
Rejestracja: czw cze 11, 2015 10:59 am
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 842 razy
Otrzymał podzięk.: 1597 razy
Płeć: Mężczyzna

Butelki szklane od meping.pl

Postautor: Alchemik » pn lut 10, 2020 11:58 pm

Wszystko ładnie pięknie... jeżeli mają akurat dany towar u siebie (a z tym różnie bywa). Kiedyś kupowałem u nich hurtowo opakowania szklane, lecz po kilku wystawieniach do wiatru zrezygnowałem, gdyż nie miałem ochoty czekać 2 miesięcy na sprowadzenie kolejnej partii towaru z Chin. :( O (byle)jakości plastikowych buteleczek do liquidów nawet nie wspominam. :(
:crystball: Kto szuka, ten znajdzie... :crystball:
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Butelki szklane od meping.pl

Postautor: Wampir z Pniew » pn lut 10, 2020 11:33 pm

Dobry wieczór! :)
Ogólnie jestem osobą dość leniwą jeśli chodzi o testowanie i recenzowanie tego co wygrzebię ze świata, ale tym razem temat,
który jakiś czas temu przy okazji jakieś dyskusji wypłynął czyli... szklane butelki.

Pamiętam czasy w historii EIN, że posiadanie liquidu w szkle oznaczało posiadanie czegoś wyjątkowego, co przyszło z zachodu.
Nie wiem jak Wy, ale szklana butelka z płynem z USA cieszyła oko bardziej niż sama zawartość a później totalnie zalaliśmy
się plastikozą. Przez długi czas chciałem wrócić na nowo do szklanych opakowań zwłaszcza, jak widzę ile plastikowych
butelek, które z założenia miałem myć i używać ponownie ląduje w worku do segregacji. Dlaczego? Bo mi się nie chce?
Za dużo zachodu z myciem, jak za chwilę mogę sięgnąć po nową i nie martwić się zupełnie?
Bardzo wątpię, żeby ktokolwiek z Was chciałby raczyć się zimnym piwem z plastikowej butelki albo polewać sobie
whiskey z plastikowego opakowania. Tak więc definitywnie - wracam do szkła. Nie dość, że prezentuje się elegancko
niczym wino poddane procesowi starzenia w jakieś dziwnej piwniczce to na dodatek można używać ile wlezie nie martwiąc
się o nic (czyt. wsadzi się do zmywarki a maszyna zwieńczy dzieło). Nie wspomnę już o kwestiach ekologicznych, bo
w tej sprawie jesteśmy głęboko w ... niebycie. :)

Po tym nudnym wstępie, przejdźmy zatem do meritum sprawy.
Gdzie dorwać tanie i dobre szklane opakowania? Ja je znalazłem na meping.pl.
Nie jest to forma kryptoreklamy, po prostu jestem bardzo zadowolony i oto dlaczego:
- szkło jest grube, solidne, dawno nie spotkałem się z tak sensowną grubością ścianek oraz denka,
- można wybrać sobie dowolne pasujące nakrętki do gwintu (ja najbardziej lubię te aluminiowe),
- pominę już fakt szybkiej realizacji zamówienia i dość taniej wysyłki (jeśli dobrze pamiętam to kurierem DPD wypadało jakoś 11 czy 13 PLN przy przedpłacie).

Cenowo wypadają bardzo przyzwoicie np.
- za butelkę przeźroczystą 100 ml zapłacicie 1,27 PLN [brutto] plus nakrętka np.
    aluminiowa - 0,37 PLN,
    zwykła z kroplomierzem - 0,39 do 0,47 PLN,
    zabezpieczona z kroplomierzem - 0,82 PLN
    zakraplacz z pipetą - 1,31 PLN

Dodatkowym atutem jest to, że wraz z większą ilością ceny spadają. Już przekroczenie pierwszego progu obniża nam cenę o jakieś 10%, że tak to na oko przeliczę.

Moim zdaniem ceny są bardzo preferencyjne i warto pomyśleć czy za naprawdę małe pieniądze nie skompletować sobie zestawu szklanych butli
i z dumą obserwować jak nasze wyroby leżakują na półce. :czajniczek:

No i nieudana fotka na koniec, bo oczy pieką od czasu spędzanego przed monitorem i braku snu:
Obrazek

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości