Gliceryna i glikol z A-Sense

Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5238 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Gliceryna i glikol z A-Sense

Postautor: Tomba » pn cze 29, 2020 6:42 pm

iron64 pisze: Niestety strona i brak paczkomatu to spory minus jednak.

Dokładnie. Niestety ale chyba wybrali kuriera, bo im jest wygodniej. Nie patrzą na to, że klientom bardziej pasuje paczkomat.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3675
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3223 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Gliceryna i glikol z A-Sense

Postautor: iron64 » pn cze 29, 2020 6:42 pm

Bo oprócz braku paczkomatu, strona ta wymaga wielu poprawek. Naprawdę wielu. Gdybym napisał, że strony takie może były ok w okolicy roku 2000 to pewnie wiele bym się nie rozminął z prawdą. Ale na plus trzeba zaznaczyć jednak szybką wysyłkę i całkiem normalny kontakt z firmą. Niestety strona i brak paczkomatu to spory minus jednak.
Obrazek
bertoVapes
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 103
Rejestracja: ndz gru 23, 2018 10:36 am
Lokalizacja:
Podziękował: 87 razy
Otrzymał podzięk.: 73 razy
Płeć: Mężczyzna

Gliceryna i glikol z A-Sense

Postautor: bertoVapes » pn cze 29, 2020 4:17 pm

No wysyłka do paczkomatu musi być, to już dzisiaj standard. Zapomniałem jeszcze napisać o jednej dziwnej sprawie. Otóż, na stronie można się zarejestrować tylko właściwie nie wiem po co. Po procesie rejestracji i poprawnym zalogowaniu nie potrafiłem znaleźć na stronie odnośnika do mojego konta/profilu. :szok1:
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

Gliceryna i glikol z A-Sense

Postautor: Raz2trzy » pn cze 29, 2020 4:08 pm

Fajnie ze dodadzą nowa formę wysyłki, na pewno więcej osób chętnie podejdzie do zrobienia u nich zakupów, w tym ja- jednak taka możliwość jak paczkomat, gdzie nie dość że jest taniej to nie musisz bawić się w łapankę z kurierem wiele znaczy.
Awatar użytkownika
lesstro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 655
Rejestracja: śr gru 14, 2016 10:10 am
Lokalizacja: Elbląg
Podziękował: 435 razy
Otrzymał podzięk.: 727 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Gliceryna i glikol z A-Sense

Postautor: lesstro » pn cze 29, 2020 3:54 pm

A byłeś (czytałeś) ich Sofę uważnie. Wkrótce ma być nowa strona zamawiania oraz inne metody dostaw. Pewnie trzeba trochę cierpliwości. A co do jakości, to nie powinieneś być rozczarowany. Bazuje na ich płynach od kilku lat i złego słowa nie mogę powiedzieć. Pewnie się powtarzam, ale to firma chemiczna z prawdziwego zdarzenia, a nie pośrednik lub konfekcjoner.
Obrazek
bertoVapes
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 103
Rejestracja: ndz gru 23, 2018 10:36 am
Lokalizacja:
Podziękował: 87 razy
Otrzymał podzięk.: 73 razy
Płeć: Mężczyzna

Gliceryna i glikol z A-Sense

Postautor: bertoVapes » pn cze 29, 2020 3:46 pm

Wiem, że A-Sense ma swój dział na forum ale postanowiłem, że nie będę tam śmiecić. I wzorem podobnych wątków, zakładam osobny dotyczący jakości gliceryny i glikolu, dostępnych w sklepie internetowym A-Sense.pl.

Ale do rzeczy, 25 czerwca złożyłem moje pierwsze zamówienie na 3L gliceryny i tyle samo glikolu propylenowego. Zamówienie dotarło dzisiaj, choć na stronie nadal ma status: oczekujące. Możliwości wysyłki są bardzo ubogie, do wyboru mamy jedynie kuriera DHL i odbiór osobisty. Wysyłka kurierem kosztuje 17 zł.

Towar przyjechał dość dobrze zapakowany w kartonie. Co do samego towaru to po otwarciu po jednej z butelek i przelaniu do szkła stwierdzam, że oba roztwory są całkowicie bezzapachowe i klarowne. Oczywiście, bezpośrednio z butelek śmierdzą standardowo jak chyba u każdego producenta. Co do butelek (litrowych) to są to solidne, białe butle z zabezpieczeniem przed dziećmi. Niestety po pierwszym otwarciu nie da się ich szczelnie zakręcić.

Dziś wieczorem zabieram się za mieszanie a za jakiś czas napiszę jak z jakością gotowych liquidów. :)

Wróć do „Liquidy homemade”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 3 gości