Spieniacz do mleka jako mieszadło wywaru

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Spieniacz do mleka jako mieszadło wywaru

Postautor: Tommy Black » pn sty 22, 2018 8:53 am

Tak czytam tytuł tego tematu... Spieniacz do mleka jako mieszadło wywaru i już myślę czy drożdżówy aby przypadkiem jakiegoś sabatu nie organizują na pagórkach czy niskich wzniesieniach, bo na górę nie wlezą raczej... :-P Na szczęście chodzi tu o mieszanie liquidów naszych a nie tajemnych wywarów ze sproszkowaną watrobą jaszczurki i z kurzym łbem z indyka.Plus oczywiście kilka przypraw firmy Prymat.Uffff... :P
A samo mieszadełko całkiem, całkiem... :)
Awatar użytkownika
BarthezzVTi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 304
Rejestracja: pt gru 22, 2017 2:44 am
Lokalizacja: Białystok
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 166 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Spieniacz do mleka jako mieszadło wywaru

Postautor: BarthezzVTi » pn sty 22, 2018 8:39 am

Spieniacz dotarł i muszę przyznać że spisuje się świetnie. Funkcją podgrzewania działa bardzo dobrze. Jedyny minus to pojemność, ale jak dla mnie to w zupełności wystarczy. Mogę polecić [emoji5]

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
BarthezzVTi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 304
Rejestracja: pt gru 22, 2017 2:44 am
Lokalizacja: Białystok
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 166 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Spieniacz do mleka jako mieszadło wywaru

Postautor: BarthezzVTi » pn sty 15, 2018 5:17 pm

Sam chmurze więc jednorazowa porcja 400ml jest dla mnie wystarczająca. zastanawiam się tylko czy to urządzenie nie będzie zbyt brutalnie dla liquidu. Z drugiej strony nasze olejki do chmurzenia są dość gęste więc może by dobrze to zmieszało i skróciło czas dojrzewania [emoji848]
Ja mieszam wszystko razem, czyli glikol, glicerynę, baza nikotynowa i aromaty. Dlatego się zastanawiam nad owym urządzeniem [emoji5]

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Guli
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: pn gru 18, 2017 7:14 pm
Lokalizacja: Kalisz
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Spieniacz do mleka jako mieszadło wywaru

Postautor: Guli » pn sty 15, 2018 4:45 pm

Pojemność to raptem 450 ml. Czy nie lepiej sprawdziłby się zwykły mikser?? Ewentualnie do mieszania bazy z nikotyną można zakupić osobne mieszadło, choć wydaje mi się, że lepiej jest dodawać bazę z nikotyna do mniejszych porcji, zresztą zmywarka raczej i tak sobie poradzi.
Awatar użytkownika
BarthezzVTi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 304
Rejestracja: pt gru 22, 2017 2:44 am
Lokalizacja: Białystok
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 166 razy
Płeć: Mężczyzna

Spieniacz do mleka jako mieszadło wywaru

Postautor: BarthezzVTi » pn sty 15, 2018 11:57 am

Witam
Jako że robię coraz to większe ilości olejków to zastanawiałem się nad maszyną do mieszania. Widziałem w edymie mieszankę od nicore, jednak zastanawiam się czy nie sprawdził by się elektryczny spieniacz do mleka
Mam w domu taki mały szklankowy spieniacz, jednak nie daje ona rady z gęstym olejkiem. W oczy wpadło mi coś takiego http://allegro.pl/ekskluzywny-indukcjny ... 31341.html
Myślicie że dało by radę?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Wróć do „Liquidy homemade”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości