La Isla Bonita

Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

La Isla Bonita

Postautor: basika » pn kwie 09, 2018 6:13 pm

roll_nick pisze: proponuję również przed takimi postami dodawać ostrzeżenie o konieczności znalezienia sobie i przyjęcia leku na nadaktywność gruczołów ślinowych, potocznie zwanymi śliniankami.

Ja trzymam pod brodą miskę :lol:

Iceberg pisze:... od jakiegos czasu szukam idealnego miejsca na ziemi,gdzie bedzie slonecznie, gdzie bedzie ocean i gdzie bedzie tanio...
Czy jestem marzycielem?...Nie,szczegolnie w ostatnich latach stalem sie realista...


Jesteś Rafał, oj jesteś... Ale nie martw się. Ja też lubię pomarzyć :bender:
Iceberg
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 135
Rejestracja: sob sty 20, 2018 7:05 pm
Lokalizacja: Francja
Podziękował: 134 razy
Otrzymał podzięk.: 138 razy
Płeć: Mężczyzna

La Isla Bonita

Postautor: Iceberg » pn kwie 09, 2018 5:56 pm

Hej...Chociaz jeszcze wiele lat do emerytury, to ja od jakiegos czasu szukam idealnego miejsca na ziemi,gdzie bedzie slonecznie, gdzie bedzie ocean i gdzie bedzie tanio...
Kto raz mieszkal (nie chodzi mi o turystow) w takim raju na ziemi, zawsze kiedys tam wroci, to nieuleczalna choroba...
No i co tez wazne, ze bede potrzebowal tylko baze 50/50 a smak zapewni nieziemskie otoczenie...
Czy jestem marzycielem?...Nie,szczegolnie w ostatnich latach stalem sie realista...
When people agree with me I always feel that I must be wrong...
Awatar użytkownika
roll_nick
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 81
Rejestracja: czw sty 18, 2018 10:57 pm
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 101 razy
Otrzymał podzięk.: 113 razy
Płeć: Mężczyzna

La Isla Bonita

Postautor: roll_nick » pn kwie 09, 2018 11:37 am

Nie, nie, po stokroć nie *no_1* ("...powiedziała stonoga, zwierając nóżki", aż chciałoby się dodać). Wnioskuję o odebranie temu Panu możliwości upubliczniania takich zdjęć, czynienia takich opisów, i okraszania tego wszystkiego dodatkiem ulubionej piosenek jednej z moich nie ulubionych piosenkarek.
A to wszystko przed okresem urlopowym, na który to urlop w tym roku perspektywy mizerne.

PS - proponuję również przed takimi postami dodawać ostrzeżenie o konieczności znalezienia sobie i przyjęcia leku na nadaktywność gruczołów ślinowych, potocznie zwanymi śliniankami.
Vanitas vanitatum et omnia vanitas
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

La Isla Bonita

Postautor: Tommy Black » pn kwie 09, 2018 7:41 am

Obrazek

"La Isla Bonita" znaczy "Piękna wyspa" po hiszpańsku. A pierwsze nasze skojarzenie to zapewne Madonna.Madonna śpiewa o pięknej wyspie San Pedro, gdzie pragnie być. San Pedro nie jest prawdziwą wyspą. W wywiadzie dla Rolling Stone z 2009 roku Madonna powiedziała: "Nie wiem, skąd to pochodzi, nie wiem gdzie jest San Pedro...ale bardzo wtedy chciałam tam być, śniłam o tym...Last night I dreamt of San Pedro....
I taka jest ta piosenka...trochę nierzeczywista...trochę jak ze snu. I jest samba ale samba jest brazylijska nie hiszpańska a "kiedy nadchodzi czas na siestę", czyli drzemkę, gdy słońce jest najgorętsze...to wtedy już myśli się tylko o tym liquidzie. Tak jak we śnie Madonny...
Trochę za długi wstęp ale w klimatach też kojarzących się z tytoniem, cygara...zapach...ceremonia...upały i sjesta...chyba z czymś co też lubimy w naszym, geograficznym acz nie tylko, klimacie.
La Isla Bonita jest liquidem tytoniowym. Najłagodniejszym tytoniowym jaki chmurzyłem. I najdziwniejszym, trudnym do opisania, tajemniczym, uwalniajacym co chwilę nowe smaki. Nie jest słodka, wręcz wytrawna ale kiedy po kilku zaciągnięciach obliżemy wewnątrz usta, poczujemy przedziwną słodycz która jest intrygująca.Taka orientalna, taka seksowna słodycz jak ze snu.La Isla Bonita ma jeszcze jedną właściwość. Po wychmurzeniu pelnego baniaka trzeba ją odstawić na jakiś czas. Jeśli się tego nie zrobi, to zostaje się uzależnionym waperem...od niej...
Obrazek

Kilka próbek tego liquidu trafi niebawem do salonowiczów. Poznamy więc inne opinie. Zapewne warto poznać inne opinie, bo mam możliwość uzyskania dla Salonu większej ilości.

PS
Wyspa SanPedro istnieje, jest częścią Belize na półwyspie Jukatan, nad Morzem Karaibskim.

Wróć do „Liquidy homemade”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 2 gości