Sześć kobiet i Tommy Black.Spokojnie, to tylko gra.Gra o Tron!

Awatar użytkownika
adamsud
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 543
Rejestracja: ndz kwie 30, 2017 7:54 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 330 razy
Otrzymał podzięk.: 582 razy
Płeć: Mężczyzna

Sześć kobiet i Tommy Black.Spokojnie, to tylko gra.Gra o Tron!

Postautor: adamsud » czw maja 24, 2018 6:38 pm

Ktoś Ci musi Sławek te buteleczki zabrać :twisted: . Do wieczora nic nie zostanie. A miał być łańcuszek szczęścia. Innym zabraknie już albo lq, albo słów do ich opisania.
Fajnie się czyta.
Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2439
Rejestracja: czw mar 03, 2016 11:41 am
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 1558 razy
Otrzymał podzięk.: 4400 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Sześć kobiet i Tommy Black.Spokojnie, to tylko gra.Gra o Tron!

Postautor: slaviop » czw maja 24, 2018 2:34 pm

Już u mnie. Testy wieczorem. Pachnie cudnie...Obrazek

Pisane mobilnie...

Added in 1 hour 26 minutes 39 seconds:
Sześć kobiet i Tommy Black.Spokojnie, to tylko gra.Gra o Tron!
N o to jedziemy z koksem.
Platforma testowa Smoant Ranker oraz driperek od wisnieca Indestructible. W środku dual z klepanej podwójnie skrętki z ss od pszczelarza. Opór 0,14 ohm. 60 watt i 250 stopni Celsjusza. Nośnik watte schnurr.
Z tanków wybrałem Blitzena na singlu , tym razem skrętka z kantala o oporze 0.35 ohm. Moc 40 watt. Nośnik jak powyżej.
Na pierwszy ogień idzie numero uno czyli RB 50.
Zapach nader przyjemny nie drażniący powonienia. Lepkość po roztarciu w palcach bardzo przyjemna.
Zalewamy i smakujemy.
Odczekałem kilka minut po zalaniu - niech nośnik popracuje i utapla się w zupie od Tommiego.
Pierwszy buch...... Ooooo To jest pyszne , jak w starej reklamie serka Hohland w tv.
Następny strzał ale teraz dłuższy ryj mi wykrzywiło z zachwytu. Micha się cieszy jak żulowi z darmowego wina.
Teraz Blitzen - jazda.
Pierwszy strzał konkretnie w oba płuca - po same nerki a co mi tam.
I to samo albo i lepiej. Smakuje genialnie. Aż żal oddawać te wszystkie butelki.
Chłopie coś ty tam dał. Niby tytoniówka a deserówka i to łagodna jak dziewica na pierwszym razie.Wyczuwam jakis orzech , ale mogę się mylić. Lekko przebijająca się słodycz bez goryczki z nutą czegoś pikantnego uciekającego w tle. Słodko lekko i schludnie. nazwał bym ten płyn imieniem Arii Stark. Mała i niewinna a potrafi zajść za skórę.
Uważam płyn za rarytas niczym cukier za komuny. Płyn na miarę potrzeb użytkowników ein.

Obrazek

Added in 1 hour 45 minutes 45 seconds:
Sześć kobiet i Tommy Black.Spokojnie, to tylko gra.Gra o Tron!
Z racji tego że z deka narowisty jestem i niecierpliwy to musiałem obadać inszą buteleczkę. Wymyłem parowniki osuszyłem zmieniłem w nich pampersy i zalałem płynem.
XRD 300 taką nazwę robocza nadał jej Tomasz.
Zapaszek raczej jakiś orientalny , wręcz jakby cytrus lub limonka. Słodka i kwasnawa....
Pierwszy buch lekko z wyczuciem... Dla smaku..
Nie myliłem się nuta cytryny przebija się przez warstwę czegoś mrocznego i ta słodycz. jakby cytrynę lub innego cytrusa umoczyć w czymś mrocznym skalanym.
Nasuwa się pytanie a mianowicie , z jakim cytrusem mam do czynienie. Czy może to reakcja chemiczna aromatów wytworzyła owy posmak.
Kiedyś Tommy może sam powie. póki co nazwa juz czeka.
Nie wiem czy pamiętacie pewną niepozorna kobietę z serii. Tą która zakochała się w Szarym Robaku.
Missandei bo o niej mowa. grzeczna uczynna i słodka a czasami kwaśna i mająca mrok w sercu. Zniewolona przez swoich panów nie umiejąca odnaleźć się w wolnym świecie.
Tomek dobra robota. Nazwę już masz dla następnego płynu.
Obrazek
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Sześć kobiet i Tommy Black.Spokojnie, to tylko gra.Gra o Tron!

Postautor: Tommy Black » czw maja 24, 2018 4:37 am

adamsud pisze:Na kobietach się nie znam. Nic nie wiem o Grze o Tron. Moja wrażliwość na smaki jest słaba. Ale buteleczki mi się bardzo podobają.


No tak, buteleczki... :lol: wszystko w pewnym momencie rozbiło się o buteleczki.Smaków 9 a buteleczek miałem 8.Przez tydzień nie udało się w calej Galicji dokupić jednej. Kupilem kilka innych ale kompletnie nie pasowały.A potem okazało się że więcej niż 8 nie wejdzie do bezpieczngo dla transportu etui.Dlatego jeden smok został w budzie.I jeszcze kilka uwag.
Sorry za te etykiety i ich przyklejenie.Ja nie widzę tej przeźroczystej taśmy i często ciąłem palec. A ucięty palec trzeba przykleić.I dlatego jest tak okropnie.
Popatrzcie na założenia z tytułowego posta. Nie jestem pewny czy wszystkie zrealizowałem.Dla MTLowców część liquidów będzie mało "czytelna". One wszystkie wymagają raczej DTL oraz wyższych temperatur a co za tym i mocy. Wszelkie moje testy robocze to przedział 45-60 W. Wczasie całej półrocznej niemal pracy na tą serią dokładalem wszelkich starań aby przede wszystkim zachować czystość. Od kiedy zobaczylem pod mikroskopem kroplę gliceryny ze stołu, stałem się maniakiem czystości. W trakcie prac zużylem 12 szpitalnych, jednorazowych prześcieradeł, 40 par gumowych rękawic, 8 buteleczek płynu Tribactic w aerozolu, kilkanaście strzykawek i tonę papierowych ręczników. calym procesie wzięło udział 47 szklanych,aptecznych akrylowych butelek z gumowymi korkami.Najbardziej jednak zapamiętam 237 buteleczek z aromatami. Żeby niektóre odkręcić musiałem używać tzw. hydraulicznej żaby, znaczy małej żaby, żabki.Takie coś do odkręcania rur... :twisted:
9000 ml liquidu to chyba 900 buteleczek a`10 ml, 300 buteleczek a`30 ml. Całe szczęście że nie muszę tego rozlewać... :ed: No i może tym razem coś mi zostanie...bo 3 razy robilem La Isla Bonita, ostatnie partie po 1000 ml i nie mam ani kropli... :)
A teraz spokojnie sobie wrócę do mojego ulubionego zajęcia. Kontemplacji świata z chmurzeniem czystej bazy. :-P
Awatar użytkownika
adamsud
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 543
Rejestracja: ndz kwie 30, 2017 7:54 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 330 razy
Otrzymał podzięk.: 582 razy
Płeć: Mężczyzna

Sześć kobiet i Tommy Black.Spokojnie, to tylko gra.Gra o Tron!

Postautor: adamsud » śr maja 23, 2018 7:23 pm

Na kobietach się nie znam. Nic nie wiem o Grze o Tron. Moja wrażliwość na smaki jest słaba. Ale buteleczki mi się bardzo podobają. Wierzę, że ich zawartość jest podobnie zachęcająca. Już zazdroszczę wybrańcom, którzy dostąpią zaszczytu testowania. No chyba, że ubezpieczenie im się przyda :smile: Czekam na relacje.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Sześć kobiet i Tommy Black.Spokojnie, to tylko gra.Gra o Tron!

Postautor: Tommy Black » śr maja 23, 2018 6:27 pm

Dziś, po wielu trudach...Towarzystwo z Westeros wyruszyło w drogę...

IMG_20180523_115726.jpg


Jak wspominałem gdzieś już, do 6 kobiet dołączyły 3 smoki, bo smoki są ważne.Niestety, jeden smok zostal w domu.Ale też dotrze... Sprawy przyziemne. Brak butelek, brak większego etui. Chodzi o to aby wytrzymało to transport na dlugiej trasie do kilku osób.
To pierwsza tura, jesli zajdzie potrzeba zrobimy drugą. Teraz poczekamy na pierwsze wrażenia tych nieszczęśników do których przesyłka dotrze. Może nie będzie więcej chętnych?
To bardzo prawdopodobne bowiem to dziwne liquidy, dość oryginalne i niepodobne do niczego...
Etykiety są zastępcze, opakowania też.
Mam nadzieję że macie dobrego ubezpieczyciela... :-P
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Sześć kobiet i Tommy Black.Spokojnie, to tylko gra.Gra o Tron!

Postautor: Tommy Black » wt maja 08, 2018 7:40 am

homer21 pisze:...jestem niezmiernie ciekaw jaki "smakolyk" zostanie przypisany tej, ktora zostala Zrodzona w Burzy (if you know what i mean).

Ciekawość będzie Cię męczyć jeszcze kilka odcinków ale pomoc w pytaniu powinna brzmieć : ( if you know who I mean ) no i na dodatek jest zbędna bo to zbyt łatwe... :-P

homer21 pisze:a bedac panem na wlosciach znajdujacych sie u podnoza Dolinek Krakowskich mniemam iz chyba jestesmy krajanami, w dalszym lub blizszym sensie...


Hmmm...na kontynencie Westeros były Królestwo Doliny i Królestwo Skały.Myślisz że Aegon chciałby zdobyć takie królestwo jak Dolinki Krakowskie? Ale co będzie wtedy z Tobą? Wiesz jakie są smoki...
No dobra... :)

slaviop pisze:Tommy pisz mnie na listę testerów...


Nie ma takiej potrzeby, jesteś na każdej liście i to na pudle.

Haze pisze:Całe szczęście, że dozujesz informacje - będzie czas na pozbieranie szczęki z podłogi


Szanowny RR też nie napisal całej sagi jeszcze... :-P

basika pisze:@ Haze, on to robi świadomie. Uwielbia dręczyć ludzi i stopniować napięcie


Ja dręczyć? Potworna potwarz.Dobrze że moja łagodność spoczywa w pobliżu mojej skromności bo wypuścilbym kilka smoków i one pokazałyby Ci ...no nie mogę napisać co...bo zaraz polecisz i przylączysz się do Akcji "#MeToo". :P
Awatar użytkownika
homer21
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 99
Rejestracja: pt lut 23, 2018 10:05 am
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 44 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Sześć kobiet i Tommy Black.Spokojnie, to tylko gra.Gra o Tron!

Postautor: homer21 » pn maja 07, 2018 5:58 pm

No Tommy wielki szacun, jako zagorzaly wielbiciel Gry o Tron jestem niezmiernie ciekaw jaki "smakolyk" zostanie przypisany tej, ktora zostala Zrodzona w Burzy (if you know what i mean).
Nie skromnie rowniez moglbym zaproponowac me spaczone zmysly smaku i wechu do przetestowania tych zapewne doskonalosci a bedac panem na wlosciach znajdujacych sie u podnoza Dolinek Krakowskich mniemam iz chyba jestesmy krajanami, w dalszym lub blizszym sensie...

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Sześć kobiet i Tommy Black.Spokojnie, to tylko gra.Gra o Tron!

Postautor: basika » pn maja 07, 2018 5:46 pm

Haze pisze:Całe szczęście, że dozujesz informacje - będzie czas na pozbieranie szczęki z podłogi *shock* :beer:


@
Awatar użytkownika
Haze
, on to robi świadomie. Uwielbia dręczyć ludzi i stopniować napięcie :lol:
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Sześć kobiet i Tommy Black.Spokojnie, to tylko gra.Gra o Tron!

Postautor: Haze » pn maja 07, 2018 5:34 pm

Tommy Black pisze:W drugiej części tematu opublikuje więcej informacji...

Całe szczęście, że dozujesz informacje - będzie czas na pozbieranie szczęki z podłogi *shock* :beer:
Obrazek
Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2439
Rejestracja: czw mar 03, 2016 11:41 am
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 1558 razy
Otrzymał podzięk.: 4400 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Sześć kobiet i Tommy Black.Spokojnie, to tylko gra.Gra o Tron!

Postautor: slaviop » pn maja 07, 2018 5:29 pm

Tommy pisz mnie na listę testerów...

Pisane mobilnie...
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...

Wróć do „Liquidy homemade”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 6 gości