Sześć kobiet i Tommy Black.Spokojnie, to tylko gra.Gra o Tron!

Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2439
Rejestracja: czw mar 03, 2016 11:41 am
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 1558 razy
Otrzymał podzięk.: 4400 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Sześć kobiet i Tommy Black.Spokojnie, to tylko gra.Gra o Tron!

Postautor: slaviop » pt maja 25, 2018 8:25 pm

A ja taki nie alkoholowy jestem.
Na sztuce malarskiej znam się jak świnia na pogodzie. Ale pooglądać zawsze mogę. Cięty język zawsze miałem a humor to pojęcie względne. Mówię szybciej niż myślę i to moja wada. Teraz płacę za tę wadę...

Pisane mobilnie...
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Sześć kobiet i Tommy Black.Spokojnie, to tylko gra.Gra o Tron!

Postautor: Tommy Black » pt maja 25, 2018 7:53 pm

slaviop pisze:Tak jakoś wyszło. lepiej że naszła mnie wena na pisanie niż biegunka.Co do spotkania to wszystko jest możliwe...


Cholera, nie dość że ujawnił głęboko skrywany talent literacki to jeszcze popisuje się tu poczuciem humoru... :-P
To ja mam prośbę Sławek. Jutro zaczynam malować obrazy, skończylem z liquidami. Czy mogę liczyć na Twoją obecność na wernisażu i jakieś recenzje kiedy wytrzeźwiejemy?
Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2439
Rejestracja: czw mar 03, 2016 11:41 am
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 1558 razy
Otrzymał podzięk.: 4400 razy
Płeć: Mężczyzna

Sześć kobiet i Tommy Black.Spokojnie, to tylko gra.Gra o Tron!

Postautor: slaviop » pt maja 25, 2018 7:48 pm

adamsud pisze:
slaviop pisze:... Po kilku godzinach ze stalową narowistą bestią w dłoni ...

Chyba zboczony jestem ale ten fragment tekstu mnie powalił :smile:. Co za cudo @
Awatar użytkownika
Tommy Black
stworzył, że takie wizje literackie przed oczami wapującego się przewijają? Wyszarpię fragment koleżance @
Awatar użytkownika
basika
. Oddam w zamian nerkę czy tam kawałek wątroby.

slaviop pisze:Tomek każdy tak może. ..

Uwierz mi Sławek, że nie każdy ... w tym piszący te słowa. Szacuneczek. Trudno pisać ślepemu o kolorach.

Master_PiT pisze:Jestem w szoku....

Mam to samo.

@
Awatar użytkownika
slaviop
, musimy się kiedyś spotkać. Opowiesz mi o co chodzi w Grze o Tron? Rzadko oglądam TV.

Sorry za mało merytoryczny post. Musiałem jednak oddać hołd obu twórcom tegoż tematu. Autorowi liquidu (a po doświadczeniach z La Isla Bonita jeszcze mi szczęka nie opadła) i pierwszemu recenzentowi. Duże wyzwanie dla kolejnych.


Tak jakoś wyszło. lepiej że naszła mnie wena na pisanie niż biegunka.Co do spotkania to wszystko jest możliwe...
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...
Awatar użytkownika
adamsud
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 543
Rejestracja: ndz kwie 30, 2017 7:54 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 330 razy
Otrzymał podzięk.: 582 razy
Płeć: Mężczyzna

Sześć kobiet i Tommy Black.Spokojnie, to tylko gra.Gra o Tron!

Postautor: adamsud » pt maja 25, 2018 7:42 pm

slaviop pisze:... Po kilku godzinach ze stalową narowistą bestią w dłoni ...

Chyba zboczony jestem ale ten fragment tekstu mnie powalił :smile:. Co za cudo @
Awatar użytkownika
Tommy Black
stworzył, że takie wizje literackie przed oczami wapującego się przewijają? Wyszarpię fragment koleżance @
Awatar użytkownika
basika
. Oddam w zamian nerkę czy tam kawałek wątroby.

slaviop pisze:Tomek każdy tak może. ..

Uwierz mi Sławek, że nie każdy ... w tym piszący te słowa. Szacuneczek. Trudno pisać ślepemu o kolorach.

Master_PiT pisze:Jestem w szoku....

Mam to samo.

@
Awatar użytkownika
slaviop
, musimy się kiedyś spotkać. Opowiesz mi o co chodzi w Grze o Tron? Rzadko oglądam TV.

Sorry za mało merytoryczny post. Musiałem jednak oddać hołd obu twórcom tegoż tematu. Autorowi liquidu (a po doświadczeniach z La Isla Bonita jeszcze mi szczęka nie opadła) i pierwszemu recenzentowi. Duże wyzwanie dla kolejnych.
Awatar użytkownika
Master_PiT
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 678
Rejestracja: czw wrz 28, 2017 11:09 pm
Lokalizacja: Olesno
Podziękował: 59 razy
Otrzymał podzięk.: 220 razy
Płeć: Mężczyzna

Sześć kobiet i Tommy Black.Spokojnie, to tylko gra.Gra o Tron!

Postautor: Master_PiT » pt maja 25, 2018 6:09 pm

Jestem w szoku.
Cichy i ograniczający się do kilku wyrazów w poście Sławek, odpalił duszę pisarza.
Siedzę właśnie na ławeczce i się trochę rozmarzylem przez te opisy :)
Muszę koniecznie odpalić Grę o tron, bo brzmi to wszystko smakowicie, a i kobiety niczego sobie :)
Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2439
Rejestracja: czw mar 03, 2016 11:41 am
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 1558 razy
Otrzymał podzięk.: 4400 razy
Płeć: Mężczyzna

Sześć kobiet i Tommy Black.Spokojnie, to tylko gra.Gra o Tron!

Postautor: slaviop » pt maja 25, 2018 6:00 pm

Tomek każdy tak może. Wystarczy zamknąć oczy i pościć kilka soczystych pięknych chmurek. Podumać i oblizać usta ze makiem , czasami popić to dobrym trunkiem. Mnie najlepiej chmurzy się przy muzyce lub z książką. Wtedy słowa same przychodzą. Idę chmurzy i włączyć Grę o Tron a mam cały serial Noc długa a testy czekają.
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Sześć kobiet i Tommy Black.Spokojnie, to tylko gra.Gra o Tron!

Postautor: Tommy Black » pt maja 25, 2018 5:48 pm

Słuchajcie kolego st. leśniczy @
Awatar użytkownika
slaviop
! Wyście się z powolaniem rozminęli. Gdzie Ty do tej pory pisywałeś? Bo na pewno nie w Salonie! :-P
Gdybym przypadkiem zrobił więcej liquidów Ty napisałbyś książkę o nich! *yes*

PS
Bardzo dziękuję... :oops:
Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2439
Rejestracja: czw mar 03, 2016 11:41 am
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 1558 razy
Otrzymał podzięk.: 4400 razy
Płeć: Mężczyzna

Sześć kobiet i Tommy Black.Spokojnie, to tylko gra.Gra o Tron!

Postautor: slaviop » pt maja 25, 2018 5:39 pm

Prawie minął pełny pracy dla mnie nader owocny dzień. Po kilku godzinach ze stalową narowistą bestią w dłoni zapragnąłem nagłego zasłużonego odpoczynku.
Zapach lasu i świeżo ściętego drzewa krążył mi w nozdrzach i łagodnie podkreślał że dobrze spędziłem ostatni dzień urlopu. Basta koniec czas na chmurzenie i jakieś dobre piwo korzenne...
Szybka kąpiel zaostrza apetyt i nie tylko na jadło - dusza tez musi się odżywiać. Może to być kino teatr czy dobra książka. Do teatru nie chodzę , kino za daleko a książki już mi się pokończyły. Duszę można karmić tez inaczej... Smakiem czegoś co ulotne ale namacalne w wydychanym powietrzu.
Parownik umyty i wymieniony nośnik.
TQRB nazwa robocza płynu od Tomka - niczym imię jakiegoś droida z Gwiezdnych wojen a miała być Gra o Tron.
Zalany driper kusi i nie pozwala skupić się na innych rzeczach. No dobrze już zaczynam - poszło mocno w oba moje miechy. Duża obfita chmura szybko wypełniła mnie wszechobecnym smakiem a nos wyczuł ciekawą barwę zapachową.
Słodycz z jakimś owocem w tle , niby nasz rodzimy ale inny. Pozostawiający na ustach korzenny posmak. Marco Polo swego czasu przywoził do europy nie tylko draperię jedwabiu czy kosztowności , ale też przyprawy korzenne tak egzotyczne że królewskie dwory walczyły o nie.
Chcę jeszcze - następny mocniej dokładniej i więcej.
Delikatny smak tytoniu otoczony słodyczą owocu a po chwili nutka czegoś w tle. Jakby pestka owocu gorzka i wytrawna podkreślała smak całości. I nie ma tu mowa o dominacji bo ta słodycz ja tłamsi a tytoń gdzieś w oddali daje o sobie znać.
Tylko jedna dama kojarzy mi się z tym smakiem. Spokojna i słodka w młodych latach a z czasem wyrazista i pełna. Stanowcza jak ta słodycz i lekko gorzka po przeżytych złych chwilach.
Koleżanki i koledzy przedstawiam wam wszystkim Lady Sansę Stark. Nie mogłem nazwać tego smacznego liquidu inaczej tylko tak.
Szacunek dla twórcy. Brawo.
Obrazek
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...
Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2439
Rejestracja: czw mar 03, 2016 11:41 am
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 1558 razy
Otrzymał podzięk.: 4400 razy
Płeć: Mężczyzna

Sześć kobiet i Tommy Black.Spokojnie, to tylko gra.Gra o Tron!

Postautor: slaviop » pt maja 25, 2018 9:11 am

Sam sobie jesteś winny... :lol: :lol: :lol:
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Sześć kobiet i Tommy Black.Spokojnie, to tylko gra.Gra o Tron!

Postautor: Tommy Black » pt maja 25, 2018 9:08 am

slaviop pisze:Zapach skoszonej trawy pomieszany ze słodyczą tataraku potrafi uzależnić.


Tak, potrafi, bo to najczęstsze wspomnienie z dzieciństwa.Wtedy jeszcze nie wiemy że to tatarak, co to tatarak... *czajniczek* *czajniczek* A niektórzy to i motyle i ważki pamiętają.
Sławek, jeśli tak dalej będziesz opisywał te liquidy, to ja będę musiał emigrować... ;)

Wróć do „Liquidy homemade”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości