Słoiki czy butelki ?

Awatar użytkownika
matatiti
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 944
Rejestracja: śr cze 10, 2015 1:31 pm
Lokalizacja: Ząbki
Podziękował: 1680 razy
Otrzymał podzięk.: 976 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Słoiki czy butelki ?

Postautor: matatiti » wt lis 24, 2015 7:24 pm

Słoiczki zacne, ale musisz pamiętać Tommy, aby przechowywać je w ciemnym miejscu, albo zawinąć je w chociażby folię aluminiową. Chyba nie muszę przypominać, że nikotyna nie lubi światła ;)
:budda:
chomik
Płeć: nieokreślona

Re: Słoiki czy butelki ?

Postautor: chomik » wt lis 24, 2015 6:08 pm

Tommy Black pisze:Gryzoń , mają bardzo szczelne, znalazłem w kuchni bardzo podobny,tylko sporo większy.Ma prawie identyczne kolnierze z jakiegoś silikonu chyba.
Z nalewaniem nie ma problemu,dość często posługuję się taką specjalną strzykawką,bo jakoś łatwiej mi nabrać 5 ml i wtłoczyć do zbiorniczka.
Następną bazę rozcieńczę w słoiku,zobaczymy jak to się będzie sprawować.Tu jest dość duża powierzchnia kontaktu z powietrzem,które jak wiadomo jest bardzo szkodliwe ,szczególnie dla waperów,czyli dla mie też zapewne... ;)


No i very cacy :ok:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Słoiki czy butelki ?

Postautor: Tommy Black » wt lis 24, 2015 6:04 pm

Gryzoń , mają bardzo szczelne, znalazłem w kuchni bardzo podobny,tylko sporo większy.Ma prawie identyczne kolnierze z jakiegoś silikonu chyba.
Z nalewaniem nie ma problemu,dość często posługuję się taką specjalną strzykawką,bo jakoś łatwiej mi nabrać 5 ml i wtłoczyć do zbiorniczka.
Następną bazę rozcieńczę w słoiku,zobaczymy jak to się będzie sprawować.Tu jest dość duża powierzchnia kontaktu z powietrzem,które jak wiadomo jest bardzo szkodliwe ,szczególnie dla waperów,czyli dla mie też zapewne... ;)
chomik
Płeć: nieokreślona

Re: Słoiki czy butelki ?

Postautor: chomik » wt lis 24, 2015 5:47 pm

Tommy Black pisze:Znalazłem takie słoiki,słoiczki właściwie i zastanawiam się nad ich przydatnością dla waperów, a może i dla mnie? ;)
Nie wiem dlaczego,ale nie akceptuję przechowywania baz czy liquidów w plastikowych butelkach.Każdą bazę nawet nie rozcieńczaną jeszcze,zawsze przelewam do szklanych butelek.


Całkiem fajne. Jeśli mają szczelne zamknięcie - to OK. Problemem może być nalewanie z tych słoiczków (chyba, że za pomocą pipety lub strzykawki - ewentualnie z wykorzystaniem lejka) ;)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Słoiki czy butelki ?

Postautor: Tommy Black » wt lis 24, 2015 5:44 pm

Znalazłem takie słoiki,słoiczki właściwie i zastanawiam się nad ich przydatnością dla waperów, a może i dla mnie? ;)
Nie wiem dlaczego,ale nie akceptuję przechowywania baz czy liquidów w plastikowych butelkach.Każdą bazę nawet nie rozcieńczaną jeszcze,zawsze przelewam do szklanych butelek.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Wróć do „Liquidy homemade”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 2 gości