Aromaty tytoniowe

Awatar użytkownika
lesstro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 655
Rejestracja: śr gru 14, 2016 10:10 am
Lokalizacja: Elbląg
Podziękował: 435 razy
Otrzymał podzięk.: 727 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty tytoniowe

Postautor: lesstro » ndz wrz 29, 2019 10:36 am

Metall pisze:Chociaż porządnego aromatu, prawdziwego kubańskiego cygara bym chętnie w chmurze spróbował.

Cierpliwości, podpowiem tylko, że takie coś jest, recenzja na dniach *secret*
Obrazek
Awatar użytkownika
Vlad
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 688
Rejestracja: śr mar 21, 2018 5:34 pm
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Otrzymał podzięk.: 365 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty tytoniowe

Postautor: Vlad » ndz wrz 29, 2019 8:32 am

Ja z kolei jak mam ochotę na coś mocniejszego zapodaje ten:
https://przepisy-na-liquid.pl/temat-pis ... -good-vape
Przypomina mi dobre jakościowo analogi. Smak coś jak guluazy. Co prawda pewnie nie wiele ma to wspólnego z cygarem. Smród jak z popiałki po całonocnej imprezie, ale naprawdę mi to podchodzi. Natomiast to co mi przypomina cohibe to jest to:
https://przepisy-na-liquid.pl/temat-hava-cocoka-cuban

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
666mAh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 557
Rejestracja: śr wrz 04, 2019 3:30 am
Lokalizacja:
Podziękował: 375 razy
Otrzymał podzięk.: 502 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty tytoniowe

Postautor: 666mAh » ndz wrz 29, 2019 1:52 am

Metall pisze:Ja idę w owocówki, herbacianki itp. Nawet najlepsza tytoniówa nie jest w stanie nawiązać choćby krótkiej walki z porządnym sztachem w płuco z analoga. No ale nie po to odstawiłem śmierdziele, żeby teraz szukać tego, co mnie w nich mierziło.
Chociaż porządnego aromatu, prawdziwego kubańskiego cygara bym chętnie w chmurze spróbował. Ale nawet nie wiem czy jest coś takiego :D


Premix Quick - Cubaner. Lubię tytoniówki, oczywiście Tribecę i podobne, ostatnio kupowałem Daddy Vape Smooth Tobacco i patrzyłem na otwarte premixy do "poczęstunku". Sprzedawca mi otworzył ten premix to jak powąchałem to jakbym w pysk dostał, typowy świeżo zgaszony mocny pet już z samego zapachu. Nie odważyłem się zakropić siatki bo naprawdę mnie odrzuciło. Może to spróbuj? ;)

A co do tytoniówek, lubię ale nie szukam podobieństwa do analogów. Tytoń smakuje mi tylko w wersji elektronicznej :D kiedy paliłem analogi nawet nie dopalałem do końca bo nie smakowały, nawet kupowałem miętowe. Ale co z tego jak zaraz znów odpalałem bo chciało mi się palić, i tak w kółko :D :D :D
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty tytoniowe

Postautor: Metall » ndz sie 11, 2019 5:43 pm

Jupiter pisze:
Metall pisze:Ja idę w owocówki, herbacianki itp. Nawet najlepsza tytoniówa nie jest w stanie nawiązać choćby krótkiej walki z porządnym sztachem w płuco z analoga. No ale nie po to odstawiłem śmierdziele, żeby teraz szukać tego, co mnie w nich mierziło.
Chociaż porządnego aromatu, prawdziwego kubańskiego cygara bym chętnie w chmurze spróbował. Ale nawet nie wiem czy jest coś takiego :D

No właśnie jest kubańskie cygaro, niestety przepisy są tajne, trzeba samemu eksperymentować by dojść do zadowalającego smaku. Kilka lat i masz :mrgreen:

Eeee, miałem na myśli gotowy, boski, wierny oryginałowi aromat, a nie kilkuletnią, konspiracyjną walkę z pipetką w piwnicy ;)
Jupiter
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 192
Rejestracja: czw cze 06, 2019 8:00 pm
Lokalizacja: Dolnośląskie
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podzięk.: 127 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty tytoniowe

Postautor: Jupiter » ndz sie 11, 2019 5:33 pm

Metall pisze:Ja idę w owocówki, herbacianki itp. Nawet najlepsza tytoniówa nie jest w stanie nawiązać choćby krótkiej walki z porządnym sztachem w płuco z analoga. No ale nie po to odstawiłem śmierdziele, żeby teraz szukać tego, co mnie w nich mierziło.
Chociaż porządnego aromatu, prawdziwego kubańskiego cygara bym chętnie w chmurze spróbował. Ale nawet nie wiem czy jest coś takiego :D

No właśnie jest kubańskie cygaro, niestety przepisy są tajne, trzeba samemu eksperymentować by dojść do zadowalającego smaku. Kilka lat i masz :mrgreen:
Podpisz petycję!

Obrazek http://chng.it/DNQykYmh Obrazek
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty tytoniowe

Postautor: Metall » ndz sie 11, 2019 5:11 pm

Ja idę w owocówki, herbacianki itp. Nawet najlepsza tytoniówa nie jest w stanie nawiązać choćby krótkiej walki z porządnym sztachem w płuco z analoga. No ale nie po to odstawiłem śmierdziele, żeby teraz szukać tego, co mnie w nich mierziło.
Chociaż porządnego aromatu, prawdziwego kubańskiego cygara bym chętnie w chmurze spróbował. Ale nawet nie wiem czy jest coś takiego :D
Jupiter
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 192
Rejestracja: czw cze 06, 2019 8:00 pm
Lokalizacja: Dolnośląskie
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podzięk.: 127 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty tytoniowe

Postautor: Jupiter » ndz sie 11, 2019 4:13 pm

No to trzeba zrobić zakupy i do roboty, nie ma co się opi... obijać.
Podpisz petycję!

Obrazek http://chng.it/DNQykYmh Obrazek
Alepo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: ndz wrz 23, 2018 10:05 am
Lokalizacja: Mazowsze
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podzięk.: 12 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty tytoniowe

Postautor: Alepo » ndz sie 11, 2019 3:37 pm

Tribeca, King, Apache - wszystko u Piotra w VapeLab. Jest tam wiele innych tytoniówek które smaczą zarąbiście. Musisz osobiście przetestować, kubki smakowe wszak ma każdy inne i niepowtarzalne. Popatrz na sample 1 ml gdzie przetestujesz bez zakupu flach 10 ml.
kangaroo
Płeć: nieokreślona

Aromaty tytoniowe

Postautor: kangaroo » ndz sie 11, 2019 1:33 pm

MA ma całkiem dobre tytoniówki *yes*
3znaki
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 129
Rejestracja: czw mar 08, 2018 7:50 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podzięk.: 74 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty tytoniowe

Postautor: 3znaki » ndz sie 11, 2019 11:55 am

Również polecam Tribecę, robiłem kiedyś sam lecz po przeczytaniu recenzjihttps://salonrozchmurzonych.pl/forum/viewtopic.php?t=3215 zaprzestałem :lol: .Wapuję wymieszane 10ml premixu z 50ml bazy 18 (aromatu tylko na smak).
''Nie zgadzam się z Twoimi poglądami, ale po kres moich dni będę bronił Twego prawa do ich głoszenia.''

Wróć do „Liquidy homemade”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości