Aromaty tytoniowe

Awatar użytkownika
Metall
Moderator
Moderator
Punkty reputacji: 1248
Podziękował: 903 razy
Otrzymał podzięk.: 618 razy

Aromaty tytoniowe

Postautor: Metall » 11 sie 2019, 19:11

Ja idę w owocówki, herbacianki itp. Nawet najlepsza tytoniówa nie jest w stanie nawiązać choćby krótkiej walki z porządnym sztachem w płuco z analoga. No ale nie po to odstawiłem śmierdziele, żeby teraz szukać tego, co mnie w nich mierziło.
Chociaż porządnego aromatu, prawdziwego kubańskiego cygara bym chętnie w chmurze spróbował. Ale nawet nie wiem czy jest coś takiego :D
* * * * *
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego!"

Jupiter
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 63
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podzięk.: 103 razy

Aromaty tytoniowe

Postautor: Jupiter » 11 sie 2019, 19:33

Metall pisze:Ja idę w owocówki, herbacianki itp. Nawet najlepsza tytoniówa nie jest w stanie nawiązać choćby krótkiej walki z porządnym sztachem w płuco z analoga. No ale nie po to odstawiłem śmierdziele, żeby teraz szukać tego, co mnie w nich mierziło.
Chociaż porządnego aromatu, prawdziwego kubańskiego cygara bym chętnie w chmurze spróbował. Ale nawet nie wiem czy jest coś takiego :D

No właśnie jest kubańskie cygaro, niestety przepisy są tajne, trzeba samemu eksperymentować by dojść do zadowalającego smaku. Kilka lat i masz :mrgreen:
Podpisz petycję!

Obrazek http://chng.it/DNQykYmh Obrazek
Awatar użytkownika
Metall
Moderator
Moderator
Punkty reputacji: 1248
Podziękował: 903 razy
Otrzymał podzięk.: 618 razy

Aromaty tytoniowe

Postautor: Metall » 11 sie 2019, 19:43

Jupiter pisze:
Metall pisze:Ja idę w owocówki, herbacianki itp. Nawet najlepsza tytoniówa nie jest w stanie nawiązać choćby krótkiej walki z porządnym sztachem w płuco z analoga. No ale nie po to odstawiłem śmierdziele, żeby teraz szukać tego, co mnie w nich mierziło.

No właśnie jest kubańskie cygaro, niestety przepisy są tajne, trzeba samemu eksperymentować by dojść do zadowalającego smaku. Kilka lat i masz :mrgreen:

Eeee, miałem na myśli gotowy, boski, wierny oryginałowi aromat, a nie kilkuletnią, konspiracyjną walkę z pipetką w piwnicy ;)
* * * * *
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego!"
Awatar użytkownika
666mAh
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 58
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podzięk.: 30 razy

Aromaty tytoniowe

Postautor: 666mAh » 29 wrz 2019, 03:52

Premix Quick - Cubaner. Lubię tytoniówki, oczywiście Tribecę i podobne, ostatnio kupowałem Daddy Vape Smooth Tobacco i patrzyłem na otwarte premixy do "poczęstunku". Sprzedawca mi otworzył ten premix to jak powąchałem to jakbym w pysk dostał, typowy świeżo zgaszony mocny pet już z samego zapachu. Nie odważyłem się zakropić siatki bo naprawdę mnie odrzuciło. Może to spróbuj? ;)

A co do tytoniówek, lubię ale nie szukam podobieństwa do analogów. Tytoń smakuje mi tylko w wersji elektronicznej :D kiedy paliłem analogi nawet nie dopalałem do końca bo nie smakowały, nawet kupowałem miętowe. Ale co z tego jak zaraz znów odpalałem bo chciało mi się palić, i tak w kółko :D :D :D
Tesla Punk 200W/Ehpro Cold Steel 100W + Kylin M
Awatar użytkownika
Vlad
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 4
Otrzymał podzięk.: 60 razy

Re: Aromaty tytoniowe

Postautor: Vlad » 29 wrz 2019, 10:32

Ja z kolei jak mam ochotę na coś mocniejszego zapodaje ten:
https://przepisy-na-liquid.pl/temat-pis ... -good-vape
Przypomina mi dobre jakościowo analogi. Smak coś jak guluazy. Co prawda pewnie nie wiele ma to wspólnego z cygarem. Smród jak z popiałki po całonocnej imprezie, ale naprawdę mi to podchodzi. Natomiast to co mi przypomina cohibe to jest to:
https://przepisy-na-liquid.pl/temat-hava-cocoka-cuban

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
lesstro
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 395
Podziękował: 113 razy
Otrzymał podzięk.: 203 razy

Aromaty tytoniowe

Postautor: lesstro » 29 wrz 2019, 12:36

Metall pisze:Chociaż porządnego aromatu, prawdziwego kubańskiego cygara bym chętnie w chmurze spróbował.

Cierpliwości, podpowiem tylko, że takie coś jest, recenzja na dniach *secret*
SQ [WAPER] Obrazek

Wróć do „Liquidy homemade”