Baza i aromaty JUST FAKE

eSCe
Płeć: nieokreślona

Baza i aromaty JUST FAKE

Postautor: eSCe » czw gru 12, 2019 5:13 pm

kaper pisze:@eSCe
To pewnie też zależy jakie stosujesz dawkowanie. Producent czasami zaleca 10-15% to takie coś na pewno też będzie syfić bardziej, niż coś co potrzebuje 5%. Swoją drogą, jak widzę u jakiegoś producenta zalecane 10%, to ja już z automatu daję połowę z tego, bo wiem że nie będę wstanie tego wapować.


Tych JUST FAKE jakbyś dał połowę to by lipa wyszła ;/
Wydaje mi się że bardziej wpływ mają składniki np. sacharoza (cukier).
Jeżeli producent robi aromat co później jest bardzo słodki i smakuje jak słodki sok to będzie syfić grzałkę.
Awatar użytkownika
bulit73
Patronauta
Patronauta
Posty: 1813
Rejestracja: pn paź 14, 2019 3:09 pm
Lokalizacja: Trójmiasto
Podziękował: 7875 razy
Otrzymał podzięk.: 1857 razy
Płeć: Mężczyzna

Baza i aromaty JUST FAKE

Postautor: bulit73 » czw gru 12, 2019 5:10 pm

eSCe pisze:Jeżeli chodzi o aromaty to z tego co widziałem część jest z cooladą, której jak jest za dużo to odpada bo nie lubię i tutaj dlatego zapytałem ciebie czy masz jakichś faworytów

Na razie próbowałem Asap Grape, następne w kolejce są Slow Blow i Fat Boy. Chłodzik jest dobrze wkomponowany, na pewno nie mrozi paszczy, więc nie masz się czego obawiać.

kaper pisze: Producent czasami zaleca 10-15% to takie coś na pewno też będzie syfić bardziej, niż coś co potrzebuje 5%.

To akurat nie ma znaczenia. Są koncentraty, dlatego dawkowanie jest zdecydowanie mniejsze.
Obrazek
Awatar użytkownika
kaper
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 141
Rejestracja: wt sty 22, 2019 5:41 pm
Lokalizacja: Ruda Śląska
Podziękował: 150 razy
Otrzymał podzięk.: 72 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Baza i aromaty JUST FAKE

Postautor: kaper » czw gru 12, 2019 4:49 pm

@eSCe
To pewnie też zależy jakie stosujesz dawkowanie. Producent czasami zaleca 10-15% to takie coś na pewno też będzie syfić bardziej, niż coś co potrzebuje 5%. Swoją drogą, jak widzę u jakiegoś producenta zalecane 10%, to ja już z automatu daję połowę z tego, bo wiem że nie będę wstanie tego wapować.
eSCe
Płeć: nieokreślona

Re: Baza i aromaty JUST FAKE

Postautor: eSCe » czw gru 12, 2019 4:28 pm

@
Awatar użytkownika
bulit73

Poczytałem na razie z tego linka co dałeś + strona ismoking.
Generalnie, na razie mam jeszcze zapas aromatów więc głębiej w temat nie wnikałem :P, poza tym info o realnym syfieniu grzałki trudno znaleźć w sieci.
Jeżeli chodzi o aromaty to z tego co widziałem część jest z cooladą, której jak jest za dużo to odpada bo nie lubię i tutaj dlatego zapytałem ciebie czy masz jakichś faworytów ;)

Jeżeli chodzi o syfienie grzałki, to szukam takich co po tygodniu i przewapowanych około 100 ml nie muszę czyścić tylko wymieniam watę albo nie robię nic (Inawera) :P
Wychodzę z założenia, że jak taki aromat syfi grzałkę to na płuca ten syf siada również dlatego takie omijam.
Smak jest kwestią drugorzędną dla mnie, oczywiście jakiegoś niedobrego aromatu wapować nie będę ale raczej wybieram te, które nie zostawiają syfu i smakują w miarę dobrze.
Awatar użytkownika
bulit73
Patronauta
Patronauta
Posty: 1813
Rejestracja: pn paź 14, 2019 3:09 pm
Lokalizacja: Trójmiasto
Podziękował: 7875 razy
Otrzymał podzięk.: 1857 razy
Płeć: Mężczyzna

Baza i aromaty JUST FAKE

Postautor: bulit73 » czw gru 12, 2019 4:16 pm

eSCe pisze:Masz jakichś faworytów? Syfią grzałki?

Widzę,że nie poczytałeś o tych aro, bo wtedy nie zadałbyś tego pytania ;)
Każdy lq syfi grzałki. Kwestia, po ilu wywapowanych ml. Tu nie musisz się obawiać,że po jednym baniaku będziesz musiał czyścić setup.
Obrazek
eSCe
Płeć: nieokreślona

Baza i aromaty JUST FAKE

Postautor: eSCe » czw gru 12, 2019 3:54 pm

@
Awatar użytkownika
bulit73

Dzięki za polecenie ;)

Na razie zakupiłem trochę z TPA do testów oraz otrzymałem kilka z DV, jak je przerobię to przetestuję na pewno ;)
Masz jakichś faworytów? Syfią grzałki?
Awatar użytkownika
bulit73
Patronauta
Patronauta
Posty: 1813
Rejestracja: pn paź 14, 2019 3:09 pm
Lokalizacja: Trójmiasto
Podziękował: 7875 razy
Otrzymał podzięk.: 1857 razy
Płeć: Mężczyzna

Baza i aromaty JUST FAKE

Postautor: bulit73 » śr gru 11, 2019 10:46 pm

eSCe pisze:w sklepie stacjonarnym ismoking.pl

Jako, że Vape Shop masz stacjonarnie, proponuję aromaty Nasty Juice. Szkoda, że są dostępne tylko w butelkach o pojemności 30ml.
https://www.ismoking.pl/aromaty-liquid- ... asty+Juice

A tu możesz o nich poczytać:
https://przepisy-na-liquid.pl/forum-nasty-juice
Obrazek
eSCe
Płeć: nieokreślona

Baza i aromaty JUST FAKE

Postautor: eSCe » śr gru 11, 2019 3:29 pm

Kolejne dwie mieszanki poszły do testów ;)

Caffe Latte
Generalnie jeżeli chodzi o intensywność to jest bardzo dobrze przy 10% (wlałem cały aromat do 90ml bazy).
Jeżeli chodzi o smak to kawa jest w miarę dobrze odwzorowana, przed 7 dniem przegryzania było jeszcze wyczuwalne mleko w liquidzie natomiast w późniejszym czasie już nie jest. Aromat przegryzł się i smakuje dobrze, kawa jest bardzo delikatna, nie jest słodka ani za gorzka. Liquid nadaje się do dłuższego wapowania, jest dość przyjemny w smaku.
Po zmieszaniu ma kolor żółtawy, taki słomkowy.

Czarna porzeczka
Generalnie jeżeli chodzi o intensywność to jest bardzo dobrze przy 10% (wlałem cały aromat do 90ml bazy).
Ten liquid stawiam na 1 miejscu razem z kaktusem (nie testowałem jeszcze jabłka - zostawiłem na koniec po poście @
Awatar użytkownika
seth13
). Jest bardzo dobry, odwzorowanie porzeczki na prawdę na wysokim poziomie. Polecam wszystkim bynajmniej spróbować. Taki pyszny soczek z kartoniku ;) Nie dominuje słodycz. Po zmieszaniu ma kolor przezroczysty i klarowny.

Grzałka
Jeżeli chodzi o grzałki, to po tygodniu wapowania jest delikatny nalot natomiast szału mnie ma. Porównując jednak do Innawery jest trochę gorzej ale nie jest tak, że trzeba wymieniać grzałkę co trzy dni.
Awatar użytkownika
seth13
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 134
Rejestracja: sob sty 26, 2019 8:45 am
Lokalizacja: Wałbrzych
Podziękował: 290 razy
Otrzymał podzięk.: 237 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Baza i aromaty JUST FAKE

Postautor: seth13 » wt gru 03, 2019 7:19 pm

Jabłko dwa miesiące się przegryzało i dalej było chemiczne, nie polecam. Za to mango pychota
eSCe
Płeć: nieokreślona

Baza i aromaty JUST FAKE

Postautor: eSCe » wt gru 03, 2019 7:07 pm

Pierwsze testy, podkreślam, że nie jestem nie wiadomo jak wybredny jeżeli chodzi o aromaty :)

Cukierek lodowy
nie wytrzymałem i musiałem spróbować ;) Generalnie jeżeli chodzi o intensywność to jest bardzo dobrze przy 10% (wlałem cały aromat do 90ml bazy).
Jeżeli chodzi o smak to jak dla mnie jest bardzo w porządku, czuć ICE'y, czuć domieszkę kolady, przy wdechu czuć troszeczkę tak jakby pieczenie "mięty".
Aromat nie jest zbytnio słodki. Jeżeli miałbym to do czegoś porównać, to bardzo dobrze odzwierciedla cukierki ICE z biedronki. Po zmieszaniu klarowny i przezroczysty.
Na pewno kupię jeszcze raz ;)


Kaktus
nie wytrzymałem i musiałem spróbować ;) Generalnie jeżeli chodzi o intensywność to jest bardzo dobrze przy 10% (wlałem cały aromat do 90ml bazy).
Jeżeli chodzi o smak to jak dla mnie jest bardzo w porządku, smak kaktusa oddany bardzo dobrze, trochę słodki ale nie przesadnie, da się go wapować dłuższy czas. Porównać go można do soku kaktus z HORTEX. Bardzo przyjemny i niedominujący.
Po zmieszaniu klarowny i przezroczysty. Jeden z lepszych kaktusów jaki miałem okazję testować ;)


Po czasie zdam relację czy syfią grzałki, nie lubię takich co zostawiają syf po dwóch trzech dniach, więc jeżeli tak będzie to niestety do nich nie wrócę.

Wróć do „Liquidy homemade”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości