Pokonkursowe smakowe reminiscencje

Awatar użytkownika
tinOFbeer
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 921
Rejestracja: ndz lut 14, 2016 12:16 am
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 183 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Pokonkursowe smakowe reminiscencje

Postautor: tinOFbeer » czw kwie 07, 2016 2:15 pm

Przy takiej ilości smaków nie wiem czy uda mi się wszystko przetestować do maja, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że wszystkim mieszankom daje 14 dni na leżakowanie a mam jeszcze całego Zampleboxa i kolejnego w drodze :D

No ale zobaczymy co się uda przerobić, raczej będą to smaki solo ponieważ muszę najpierw dopasować dawkowanie aromatu pod swoje preferencje.

Wczoraj zrobiłem pierwsze pięć próbek po 5ml, wszystkie w/g stężeń podanych na stronie sklepu (jeśli było podane od - do, to użyłem wyższej wartości).
Na pierwszy rzut poszły aromaty: Indulge, Peach Tea, American Bubble Gum, Pink Lady i Fizzy Cola. Pachną wspaniale :)

W chwili obecnej jestem w trakcie delektowania się liquidem VAPY Mango 6mg. I cóż mogę o nim powiedzieć? Jest dobrze, a nawet bardzo dobrze :) Bardzo dobry smak dojrzałego owocu, jak dla mnie odpowiednio słodki, w tle lekko wyczuwalny smak miąższu bliżej skórki. Chmurka za sprawą 65% VG też bardzo fajna.

Kolejne smaki wkrótce.
Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2204
Rejestracja: czw cze 11, 2015 7:47 pm
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 4062 razy
Otrzymał podzięk.: 2405 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Pokonkursowe smakowe reminiscencje

Postautor: robert » czw kwie 07, 2016 1:30 pm

Nie wiem co tam było,wiem co mam ja :)
tytoń czekoladowy
łagodny tytoń
cygaro
Kiedyś Wam o nich napiszę,o tym co stracił nasz Kolega :)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Pokonkursowe smakowe reminiscencje

Postautor: Tommy Black » czw kwie 07, 2016 1:28 pm

A wiesz,ze miałem ochotę spróbować dokładnie tych samych smaków i jakieś jeszcze 3 tytoniowe tam były?
Cholera, nawet nie odpakowałem żadnego z pudełka.Nawet nie zostało mi samo pudełko. :evil:
Może kiedyś...
Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2204
Rejestracja: czw cze 11, 2015 7:47 pm
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 4062 razy
Otrzymał podzięk.: 2405 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Pokonkursowe smakowe reminiscencje

Postautor: robert » czw kwie 07, 2016 1:19 pm

Miałem zacząć degustację w niedzielę.Niestety ,cierpliwość nie jest moja mocną stroną.Bazy i aromaty jeszcze czekają.Zabrałem się za liquidy.Zrobiłem dwie nowe grzałki,grzałki dziewice do crowna i huragana.Zrobione z drutu srebrnego ,parowniki pokazują oprność 1,2 i 1,4 ohma.Nie jestem mistrzem oceniania smaku ,prawie nie kupuje gotowych e-płynów,więc z moja oceną możecie sie zdecydowanie nie zgadzać.Jest ona bardzo subiektywna.Dobrałem się do dwóch gotowców które dostałem ,oba mają w składzie przewagę gliceryny.Moc 6mg ,czyli trochę dla mnie za dużą.Oto i pierwsze spostrzeżenia:
1.Klasyczny tytoń ,moc i skład taki jak napisałem wyżej.Tytoń z domieszką prażonych orzeszków.Dla mnie bomba ,uwielbiam ten smak.Kiedyś namiętnie używałem aromatu Nutacco.Naprawdę smaczny płyn ,o ile ktoś lubi takowe smaki.Niby nie kupuje gotowców ,ale w tym wypadku jestem gotów zmienić zdanie.Strzał w dziesiątkę.
2.Królewski tytoń,moc i skład ten sam.Może się mylę ,ale to chyba jakiś lekko wytrawny tytoń z domieszka czegoś co daje uczucie chłodu.
Nie jest to zdecydowanie mięta,może jakiś delikatny mentol,albo jeszcze coś innego.Nie jest to intensywny smak ,raczej taki lekko przebijający się smaczek,a i to gdzieś tak z głębi.Dobry płyn,nie wiem czy do chmurzenia non-stop,ale czasami na pewno.

To tylko moje odczucia smakowe,dobór i ustawienia sprzętu dały takie odczucia smakowe.No i jeszcze coś o chmurze ,jest naprawdę duża.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Pokonkursowe smakowe reminiscencje

Postautor: Tommy Black » śr kwie 06, 2016 7:53 am

Obrazek

Wszystko w zasadzie wyjaśnia grafika.A zabawa dotyczy tego konkursu: viewtopic.php?f=77&t=738
Możecie opisać swoje wariacje liquidowe stworzone z nagród w konkursie,ale także same liquidy czy same bazy.
Mogą być tez opisy samych aromatów i wrażeń jakich dostarczyły.
Na początku maja 2016 r. to samo jury co w konkursie padało ze zmęczenia,przyzna też i tu coś dobrego...

Wróć do „Liquidy homemade”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość