Pokonkursowe smakowe reminiscencje

Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2204
Rejestracja: czw cze 11, 2015 7:47 pm
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 4062 razy
Otrzymał podzięk.: 2405 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Pokonkursowe smakowe reminiscencje

Postautor: robert » ndz kwie 10, 2016 11:15 am

Przetestowałem kolejne trzy liquidy otrzymane za udział w konkursie.Oczywiście wszystkie na nowych grzałkach ,wymytych parownikach.Chciałem naprawdę poczuć ich smak.
Proszę ,o to spostrzeżenia.
1 .Kokos,smakuje jak kokos.Smak jest dobrze wyczuwalny ,jednak nie nachalny.Gdybym lubił smak koksa napisałbym coś więcej,niestety nie lubię.Jednak osoby lubiące ten sam powinny spróbować tego e-płynu.
2.Czekoladowy tytoń.Fajny smak gorzkiej czekolady,nie słodki ,ani zbyt wyrazisty.Taki w sam raz.Jako przerywnik dobry e-płyn,jednak ja nie chciałbym go wapować cały czas.Jestem fanem czystej bazy,no może jakaś tytoniówka.
3.Cygaro.Pierwsza porażka smakowa.Nigdy nie próbowałem cygara ,jeśli jednak tak ono smakuje to nic nie straciłem .Straszny chemiczny smak .Schowałem Cygaro na czarną godzinę ,oby ona nigdy nie przyszła.
Awatar użytkownika
toska
Waperka
Waperka
Posty: 474
Rejestracja: śr lis 11, 2015 7:38 pm
Lokalizacja: Ziębice
Podziękował: 290 razy
Otrzymał podzięk.: 623 razy
Płeć: Kobieta

Re: Pokonkursowe smakowe reminiscencje

Postautor: toska » ndz kwie 10, 2016 7:05 am

Więc zacznę od LQ :mrgreen:
Na razie zabrałam się za :
Czarną porzeczka 0mg - Chmurzone na zefirku v2 , nie odczuwam braku nikosi :mrgreen:
Smak rewelacyjny , skondensowany , słodki sok porzeczkowy , dokładnie taki jak lubię .

Truskawka 6mg - Chmurzone na TFV4 prawie wyplułam płuca i byłam bliska zejścia , 2 razy próbowałam i niestety w napadach kaszlu nie mogłam się skupić na smaku :oops:
Zamiana parownika na Nautilus , lekko poprawiła chmurzenie , kaszel następuje dopiero przy 4-5 zaciągnięciu ;)
Smak słodkiej a nawet przesłodzonej truskawki , co nie zmienia faktu że bardzo mi się podoba , bo to taka prawdziwa dojrzała w mocnym słońcu truskaweczka :D
Awatar użytkownika
julka1973
Waperka
Waperka
Posty: 1094
Rejestracja: śr lis 25, 2015 5:25 pm
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Podziękował: 2030 razy
Otrzymał podzięk.: 1261 razy
Płeć: Kobieta

Re: Pokonkursowe smakowe reminiscencje

Postautor: julka1973 » sob kwie 09, 2016 12:26 pm

Ja smakowałam na razie liquidy mango, brzoskwinia i gruszka. Mango rewelacja, cudownie słodki, dojrzały owoc. Brzoskwinka młoda, delikatna. Gruszka, delikatny posmak chemiczny. Ale dobra. Troszkę mało słodyczy w niej, taka niedojrzała do końca. Na razie jestem zadowolona. :) 6mg to dla mnie troszkę za dużo, ale pozmieniałam grzałki i moc, i jest ok.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Obrazek
Awatar użytkownika
tinOFbeer
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 921
Rejestracja: ndz lut 14, 2016 12:16 am
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 183 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Pokonkursowe smakowe reminiscencje

Postautor: tinOFbeer » sob kwie 09, 2016 11:43 am

Niestety nic to nie dało, dalej zostaje dziwny chemiczny posmak. Idzie w odstawkę.

Edit:
Po odstanej całej nocy ananas, mimo, że było go połowę mniej, praktycznie całkowicie zdominował smak jabłka. Posmak w ustach dalej zostaje.
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

Re: Pokonkursowe smakowe reminiscencje

Postautor: Selene » pt kwie 08, 2016 10:05 pm

tinOFbeer pisze:Dzisiejszy wieczór upłynął pod znakiem zielonego jabłka Vapy. Niestety w przeciwieństwie do poprzednich dwóch smaków nie mogę o nim nic dobrego powiedzieć :( Smak bardzo słaby i niestety dla mnie jakoś dziwnie sztuczny. Już po samym zapachu z otwartej buteleczki miałem przeczucie, że nie będzie to to czego oczekuje. Szkoda bo miałem już pomysł na mieszankę z jego udziałem.


A spróbuj.. może w mieszance będzie lepiej? ;)
Zielone jabłuszko z ananasem? ...hmm fajnie brzmi
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Awatar użytkownika
tinOFbeer
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 921
Rejestracja: ndz lut 14, 2016 12:16 am
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 183 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Pokonkursowe smakowe reminiscencje

Postautor: tinOFbeer » pt kwie 08, 2016 9:48 pm

Dzisiejszy wieczór upłynął pod znakiem zielonego jabłka Vapy. Niestety w przeciwieństwie do poprzednich dwóch smaków nie mogę o nim nic dobrego powiedzieć :( Smak bardzo słaby i niestety dla mnie jakoś dziwnie sztuczny. Już po samym zapachu z otwartej buteleczki miałem przeczucie, że nie będzie to to czego oczekuje. Szkoda bo miałem już pomysł na mieszankę z jego udziałem.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

Re: Pokonkursowe smakowe reminiscencje

Postautor: Selene » pt kwie 08, 2016 10:40 am

Dzień dobry *czajniczek*

Otworzyłam wczoraj dopiero pierwszy liquid... Czarna porzeczka...
Nie chcę cukrować czy coś :-P ale jestem w szoku, serio :shock:
Przede wszystkim zacznę od tego, że fajnie jest on zapakowany. Wszystko opisane i na buteleczce i na pudełku.. te środki ostrożności, skład, data ważności, nawet jakiś numer serii :-P jak przechowywać, adres producenta, gdzie wyprodukowano itd.... w środku pudełeczka jest dodatkowo ulotka z tymi wszystkimi potrzebnymi opisami i jeszcze jakie smaki są dostępne w ofercie :shock: nie no bosko... rzadko się zdarza coś takiego, kilka razy tylko mi się trafił lq z tak profesjonalnym opakowaniem ;) no ale do rzeczy...

Zapach... jest obłędny :) pachnie jak sok z czarnej porzeczki z Hortexu :oops: a że uwielbiam ten sok to wszystko stało się jasne hihi

Smak... jeszcze lepszy :D smakuje jak mój dżem z tamtego roku :shy: a że ja robię najlepsze dżemy na świecie (moja babcia mi tak powiedziała) no to wiadomo, że smakuje zajebiście :-P miałam ochotę posmarować sobie nim usta i je oblizywać :oops: ciekawe co by było jakbym dolała kilka kropelek do mojego błyszczyku hmm.. :hoot:

No to teraz najlepsze.. 6 mg to trochę dla mnie za mało 0:-) ale ta szóskta ma takiego kopa, że już nie chcę mocniej *mrgreen* może pomyliliście etykietki czy coś?

Chmura.. zawsze myślałam, że jej wielkość i gęstość zależy od grzałki i jej nośnika przede wszystkim... no a teraz mam dowód, że chyba najbardziej od liquidu i jego składu o_O bo nie zmieniając grzałki zalałam Czarną porzeczkę Vapy (poprzedni lq był od znanego dilera :-P ) i różnica była nieziemska.. tak zachmurzyłam auto, że nic nie widziałam :eek: co wcześniej rzadko mi się to zdarzało... zresztą Amsiulek może potwierdzić, że chmurka była zacna :shy:

No.. tak więc jestem zachwycona i chcę więcej Czarnej porzeczki Vapy i więcej i więcej :-P i czemu nikt wcześniej nie powiedział mi o tych liquidach?!

Pozdrawiam,
Magda
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Awatar użytkownika
tinOFbeer
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 921
Rejestracja: ndz lut 14, 2016 12:16 am
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 183 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Pokonkursowe smakowe reminiscencje

Postautor: tinOFbeer » pt kwie 08, 2016 12:08 am

Jednak pierwsza wariacja smakowa się pojawiła, choć na razie w postaci mieszanki dwóch liquidów.

Niestety nie jestem jeszcze na etapie wapowania zerówek, więc siłą rzeczy trzeba było zmieszać liquid bez nikotyny z innym.
Do testowanego od rana smaku mango 6mg dodałem zerówkę ananasa, proporcje pół na pół. I wiecie co? Zacząłem się zastanawiać czy nie zejść z mocą do 3mg ;)

Smak wyszedł naprawdę bardzo dobry, choć nie zdążyło się to jeszcze przegryźć, i tak sobie myślę dlaczego do tej pory nie zrobiłem takiej mieszanki. Ananas w tym przypadku smakuje bardziej jak owoc z puszki i na tą chwilę nie wiem czy jest to spowodowane dodatkiem mango (co jest bardzo możliwe) czy może w wersji solo ma on właśnie taki smak. Przekonamy się wkrótce. *czajniczek*
Awatar użytkownika
Chemnovatic
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 86
Rejestracja: śr sie 19, 2015 6:02 pm
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 147 razy
Otrzymał podzięk.: 165 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Pokonkursowe smakowe reminiscencje

Postautor: Chemnovatic » czw kwie 07, 2016 5:02 pm

Widzę, że dobrze się zapowiada :)

Jedna prośba do wszystkich opisujących... jak Wam coś nie będzie smakowało, to piszcie co byście zmienili, każda informacja zwrotna jest na wagę złota :) :) :) Dziękuję :)
Obrazek
Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2204
Rejestracja: czw cze 11, 2015 7:47 pm
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 4062 razy
Otrzymał podzięk.: 2405 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Pokonkursowe smakowe reminiscencje

Postautor: robert » czw kwie 07, 2016 2:41 pm

Strzeliłem chyba babola . :) Grzałki zrobiłem z drutu ss coś tam.Niestety nie przywiązuję zbyt dużej wagi do tego.Przepraszam.

Wróć do „Liquidy homemade”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości