Pokonkursowe smakowe reminiscencje

Awatar użytkownika
Madzia
Waperka
Waperka
Punkty reputacji: 379
Podziękował: 5744 razy
Otrzymał podzięk.: 1693 razy

Re: Pokonkursowe smakowe reminiscencje

Postautor: Madzia » 09 kwie 2016, 00:05

tinOFbeer pisze:Dzisiejszy wieczór upłynął pod znakiem zielonego jabłka Vapy. Niestety w przeciwieństwie do poprzednich dwóch smaków nie mogę o nim nic dobrego powiedzieć :( Smak bardzo słaby i niestety dla mnie jakoś dziwnie sztuczny. Już po samym zapachu z otwartej buteleczki miałem przeczucie, że nie będzie to to czego oczekuje. Szkoda bo miałem już pomysł na mieszankę z jego udziałem.

A spróbuj.. może w mieszance będzie lepiej? ;)
Zielone jabłuszko z ananasem? ...hmm fajnie brzmi

Awatar użytkownika
tinOFbeer
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 175
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 172 razy

Postautor: tinOFbeer » 09 kwie 2016, 13:43

Niestety nic to nie dało, dalej zostaje dziwny chemiczny posmak. Idzie w odstawkę.

Edit:
Po odstanej całej nocy ananas, mimo, że było go połowę mniej, praktycznie całkowicie zdominował smak jabłka. Posmak w ustach dalej zostaje.
Awatar użytkownika
julka1973
Waperka
Waperka
Punkty reputacji: 143
Podziękował: 1680 razy
Otrzymał podzięk.: 1029 razy

Postautor: julka1973 » 09 kwie 2016, 14:26

Ja smakowałam na razie liquidy mango, brzoskwinia i gruszka. Mango rewelacja, cudownie słodki, dojrzały owoc. Brzoskwinka młoda, delikatna. Gruszka, delikatny posmak chemiczny. Ale dobra. Troszkę mało słodyczy w niej, taka niedojrzała do końca. Na razie jestem zadowolona. :) 6mg to dla mnie troszkę za dużo, ale pozmieniałam grzałki i moc, i jest ok.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Obrazek
Awatar użytkownika
toska
Waperka
Waperka
Punkty reputacji: 85
Podziękował: 222 razy
Otrzymał podzięk.: 432 razy

Postautor: toska » 10 kwie 2016, 09:05

Więc zacznę od LQ :mrgreen:
Na razie zabrałam się za :
Czarną porzeczka 0mg - Chmurzone na zefirku v2 , nie odczuwam braku nikosi :mrgreen:
Smak rewelacyjny , skondensowany , słodki sok porzeczkowy , dokładnie taki jak lubię .

Truskawka 6mg - Chmurzone na TFV4 prawie wyplułam płuca i byłam bliska zejścia , 2 razy próbowałam i niestety w napadach kaszlu nie mogłam się skupić na smaku :oops:
Zamiana parownika na Nautilus , lekko poprawiła chmurzenie , kaszel następuje dopiero przy 4-5 zaciągnięciu ;)
Smak słodkiej a nawet przesłodzonej truskawki , co nie zmienia faktu że bardzo mi się podoba , bo to taka prawdziwa dojrzała w mocnym słońcu truskaweczka :D
Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 503
Podziękował: 3011 razy
Otrzymał podzięk.: 1962 razy

Postautor: robert » 10 kwie 2016, 13:15

Przetestowałem kolejne trzy liquidy otrzymane za udział w konkursie.Oczywiście wszystkie na nowych grzałkach ,wymytych parownikach.Chciałem naprawdę poczuć ich smak.
Proszę ,o to spostrzeżenia.
1 .Kokos,smakuje jak kokos.Smak jest dobrze wyczuwalny ,jednak nie nachalny.Gdybym lubił smak koksa napisałbym coś więcej,niestety nie lubię.Jednak osoby lubiące ten sam powinny spróbować tego e-płynu.
2.Czekoladowy tytoń.Fajny smak gorzkiej czekolady,nie słodki ,ani zbyt wyrazisty.Taki w sam raz.Jako przerywnik dobry e-płyn,jednak ja nie chciałbym go wapować cały czas.Jestem fanem czystej bazy,no może jakaś tytoniówka.
3.Cygaro.Pierwsza porażka smakowa.Nigdy nie próbowałem cygara ,jeśli jednak tak ono smakuje to nic nie straciłem .Straszny chemiczny smak .Schowałem Cygaro na czarną godzinę ,oby ona nigdy nie przyszła.
Awatar użytkownika
Chemnovatic
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 5
Podziękował: 84 razy
Otrzymał podzięk.: 117 razy

Postautor: Chemnovatic » 10 kwie 2016, 19:19

robertanisz pisze:3.Cygaro.Pierwsza porażka smakowa.Nigdy nie próbowałem cygara ,jeśli jednak tak ono smakuje to nic nie straciłem .Straszny chemiczny smak .Schowałem Cygaro na czarną godzinę ,oby ona nigdy nie przyszła.

Cygaro to największy "śmierdziuch" jaki ja również osobiście paliłem :D Ale tak właśnie moim zdaniem smakuje cygaro. Jak robiony jest ten eliquid, to wentylacja musi być brana na maksa i włączone muszą być wszystkie filtry :P
Obrazek
Awatar użytkownika
toska
Waperka
Waperka

Postautor: toska » 11 kwie 2016, 07:12

Liquid Banan 0mg parownik UD Rosary - Odzwierciedlenie smaku banana bardzo dobre , tylko że to taki bardzo dojrzały a nawet przejrzały banan , więc jest bardzo mdły i słodki .
Nie da się tego chmurzyć solo :(

Jagoda 6mg parownik UD Rosary - Niby czuć jagodę ale bardzo delikatnie , jak dla mnie za słabo .

Banan zmieszany pół na pół z jagodą , całkowicie zabił smak jagody :shock:
Banan zmieszany z miętą , porządnie ją dosłodził i da się w takiej opcji chmurzyć :D
Porzeczka 10/10
Truskawka 8/10
Jagoda 7/10
Banan solo 5/10
Banan w miksie z miętą 10/10

Nie jestem w stanie opisać jednego liquidu :oops:

Tytoń czekoladowy [RY-4] - To nie moja bajka , smaki tytoniowe są dla mnie nie do przyjęcia :-(
Nawet w mięcie nie jestem w stanie tego przetrawić dopaszczowo .
Na 100% nie przypomina to żadnego papierosa i na tym dla mnie kończą się plusy :oops:
Awatar użytkownika
Madzia
Waperka
Waperka
Punkty reputacji: 379
Podziękował: 5744 razy
Otrzymał podzięk.: 1693 razy

Postautor: Madzia » 11 kwie 2016, 11:10

Kolejnym owockiem, po który sięgnęłam jest Ananas.. bo lubię :shy:
Nie powiem o nim tyle wspaniałości co o Czarnej porzeczce, aczkolwiek jest smaczny nawet bardzo :smile:
Pachnie cudownie jak dojrzały, soczysty ananas.. w smaku też jest słodki i dojrzały, lecz trochę cierpki.. ale myślę, że gdyby dodać do niego odrobinkę limonki lub miętki to byłby idealny i orzeźwiający. Mimo wszystko ta lekka goryczka mi nie przeszkadza, zobaczymy jak zareagują moje kubki smakowe po całej buteleczce ;-)
Chmurka obfita tak jak przy poprzednim lq :ok:
Chmurzyłam na Goblinku, grzałka 0,8 Ohm, 25W.
Pychotka 0:-)

Jacie! Znalazłam drugą Czarną porzeczkę :jupi: Tego/Tą co mi przydzielał/a smaki za to Kocham! *mrgreen* 0:-) :hug:
Awatar użytkownika
toska
Waperka
Waperka

Postautor: toska » 11 kwie 2016, 11:49

Banan z mietą jest po prostu zabójczy , nie moge się od niego oderwać :mrgreen:
Awatar użytkownika
Chemnovatic
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 5
Podziękował: 84 razy
Otrzymał podzięk.: 117 razy

Postautor: Chemnovatic » 11 kwie 2016, 12:03

toska pisze:Banan z mietą jest po prostu zabójczy , nie moge się od niego oderwać :mrgreen:

Hehe :) A w jakich proporcjach :) ?
Obrazek

Wróć do „Liquidy homemade”