Pokonkursowe smakowe reminiscencje

Awatar użytkownika
tinOFbeer
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 175
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 173 razy

Re: Pokonkursowe smakowe reminiscencje

Postautor: tinOFbeer » 19 kwie 2016, 16:06

Dzisiaj postanowiłem zrobić kolejnego miksa z użyciem liquidów 0 i 6mg. Mając już w atomizerze jagodową zerówkę zastanawiałem się nad dodatkiem do niej, w końcu wybór padł na Arbuza. Powiem jedno, strzał nie w dziesiątkę a w pięćdziesiątkę! Tą z darta ;)
Jeśli ktoś ma te dwa smaki to naprawdę polecam je ze sobą zmieszać, jak dla mnie jedna z lepszych mieszanek dwusmakowych, które do tej pory zrobiłem.

Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 503
Podziękował: 3162 razy
Otrzymał podzięk.: 1977 razy

Postautor: robert » 20 kwie 2016, 18:35

10 dni temu zrobiłem e-płyn korzystając z aromatu Gold Tobacco .Dodałem go tyle ile zaleca na swojej stronie MolinShop.Smak ciemnego tytoniu ,trochę przypomina aromat tytoniowy Capelli,ale nie ten najmocniejszy.Gdzieś w tle czuję smak suszonej śliwki,może delikatnie landrynki i zioła.To wszystko bardzo delikatnie wyczuwalne ,takie dobrze dobrane ,żaden smak nie wysuwa się przed inne.Fajnie się pyka.Może jakbym poczekał jeszcze kilka dni było by lepsze.Mi pasuje,no nie tak jak czysta baza,ale jest dobry.Polecam fanom tytoniówek.
Awatar użytkownika
julka1973
Waperka
Waperka
Punkty reputacji: 143
Podziękował: 1680 razy
Otrzymał podzięk.: 1036 razy

Postautor: julka1973 » 20 kwie 2016, 19:51

Ja właśnie smakuję liquid jagoda 6mg. Pyszna, slodziutka, dojrzała jagoda. :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Obrazek
Awatar użytkownika
gemino
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 76
Podziękował: 2082 razy
Otrzymał podzięk.: 260 razy

Postautor: gemino » 21 kwie 2016, 09:15

Po 10 dniach leżakowania przyszedł czas na przetestowanie aromatu Western Tobacco w stężeniu 10% (baza Optimum 6mg).
Test wykonany na Plum Veile (drut SS316 0,4 - opór 0,54 - jedna grzałka - Fiber Freaks 01). Na początek opis aromatu ze strony producenta
"Smak Zachodnia Tobacco 100ml Blond tytoniu, słodki i suchy smak karmelizowanego anyżu"
Muszę przyznać, że fajnie się ją wapuje. Jest trochę słodkawa i przyjemnie się ją chmurzy. Nie męczy i myślę, że może pasować, nie tylko fanom tytoniówek.
Na razie to tyle wrażeń, następne wkrótce *wino*
Awatar użytkownika
tinOFbeer
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 175
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 173 razy

Postautor: tinOFbeer » 21 kwie 2016, 21:57

Czas na kolejne smaki, dziś testowane były aromaty Attitude i OMG. Mieszanka przegryzała się tylko 5 dni ale nie mogłem się już doczekać.

Zacznijmy od Attitude. Bardzo fajny deserowy smaczek, na pierwszym planie czujemy głównie nutę maliny oraz jagody by po chwili uwydatniły się akcenty kremowe. W opisie, jak i na obrazku, możemy znaleźć karmel, którego mi osobiście jest się ciężko doszukać - tak jak w przypadku Indulge. Im bardziej mija czas od wypuszczenia chmurki tym bardziej wyczuwalny jest krem. Generalnie świetna mieszanka, która po odstaniu jeszcze kilku, kilkunastu dni powinna jeszcze lepiej smakować.

OMG - bardzo dobrze odwzorowany smak mlecznej kanapki ;) Główny smak to mleczne kremowe nadzienie z wyczuwalną bitą śmietaną, do tego delikatny dodatek babeczkowego (takiego jak w mlecznej kanapce) z lekką nutą kakao. Kolejny naprawdę dobry aromat.
Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka
Punkty reputacji: 651
Podziękował: 2297 razy
Otrzymał podzięk.: 2083 razy

Postautor: dorota » 21 kwie 2016, 22:09

tinOFbeer pisze:Czas na kolejne smaki, dziś testowane były aromaty Attitude i OMG. Mieszanka przegryzała się tylko 5 dni ale nie mogłem się już doczekać.

Zacznijmy od Attitude. Bardzo fajny deserowy smaczek, na pierwszym planie czujemy głównie nutę maliny oraz jagody by po chwili uwydatniły się akcenty kremowe. W opisie, jak i na obrazku, możemy znaleźć karmel, którego mi osobiście jest się ciężko doszukać - tak jak w przypadku Indulge. Im bardziej mija czas od wypuszczenia chmurki tym bardziej wyczuwalny jest krem. Generalnie świetna mieszanka, która po odstaniu jeszcze kilku, kilkunastu dni powinna jeszcze lepiej smakować.

OMG - bardzo dobrze odwzorowany smak mlecznej kanapki ;) Główny smak to mleczne kremowe nadzienie z wyczuwalną bitą śmietaną, do tego delikatny dodatek babeczkowego (takiego jak w mlecznej kanapce) z lekką nutą kakao. Kolejny naprawdę dobry aromat.

Zlituj sie tinOFbeer ! Po takim opisie czlowiek glodny sie robi!!! :evil:
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
toska
Waperka
Waperka
Punkty reputacji: 85
Podziękował: 222 razy
Otrzymał podzięk.: 434 razy

Postautor: toska » 22 kwie 2016, 05:53

Aromat porzeczka w stężeniu 8% chmurzony na Nautilusie , baza 3mg z założenia miała być 50/50 ale jakoś tak dodałam więcej glikolu ( na łoko ) .
Nie napiszę ile odstał bo wstyd się przyznać jaka niecierpliwa jestem :oops:
Rewelacja !!!
Na nautku nie smakują mi żadne owocówki a ta smakuje , jest intensywna i taka soczysta , mam wrażenie że właśnie wszamałam porzeczki .
Przez ten aromat nie mogę się doczekac aż na moim lichym krzaczku urośnie choć kilka porzeczek a do tego czasu jestem szczęśliwa że mam ta porzeczkę :mrgreen:
Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 503
Podziękował: 3162 razy
Otrzymał podzięk.: 1977 razy

Postautor: robert » 22 kwie 2016, 19:40

Dzięki Koledze tin OFbeer pykam sobie liquid Mieszanka Tytoniowa.To jest moim zdaniem prawdziwa tytoniówka.Bez żadnych dodatkowych posmaków typu nutacco,czekolada ,czy inne dodatki.Jest to chyba odmiana jakiegoś aromatu w stylu RY.Tylko niesłodka ,dobra tytoniówka.Coś takiego każdy wielbiciel tytoniówek będzie wapował z przyjemnością.Jedyną jego wadą jest jego moc ,6mg.Dla mnie trochę za dużo.
Dzięki tin OFbeer.
Awatar użytkownika
Marcelina_MolinShop
Waperka
Waperka
Punkty reputacji: 20
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podzięk.: 47 razy

Postautor: Marcelina_MolinShop » 22 kwie 2016, 23:47

tinOFbeer pisze:Czas na kolejne smaki, dziś testowane były aromaty Attitude i OMG. Mieszanka przegryzała się tylko 5 dni ale nie mogłem się już doczekać.

Fajnie, ze wlasnie tak opisujesz OMG. Wlasnie takiego balansu miedzy nutami smakow, szukalam tworzac to cudo :)
Ciezko jest zrobic aromat kremowy, czy custardowy, ktory nie jest mdly, ciezki i w dodatku nie pokrywa reszty aromatow, jak np. owocowych

OMG ma swoich zwolennikow, ale i tez wrogow. Albo ktos pokocha ten aromat albo znienawidzi :)

Added in 4 minutes 48 seconds:
tinOFbeer pisze:Od wczoraj testuje dwa kolejne smaki aromatów.
Zacznijmy od Indulge i jego opisu że strony:
Mistrzowski mix złocistego karmelu, vanili custard oraz soczystej maliny doprawiony odrobiną nieziemsko słodkiego kakao.
Po przeczytaniu opisu miałem spore nadzieje co do tego smaku, niestety na nadziejach się skończyło. Aromat jest co prawda bardzo smaczny ale czuję tu głównie malinę, może gdzieś w tle bardzo delikatną nutę wanilii (gdybym nie widział opisu lub obrazka to bym raczej nie zgadł) i w sumie to raczej ciężko się tam doszukać smaku karmelu i kakao. Szkoda. Liczyłem na coś podobnego do cukierków karmelowych/toffi z nadzieniem malinowym. Może ktoś inny doszuka się tam tych smaków ale moim zdaniem powinny być one o wiele bardziej wyraźne.

Ile czasu steepowales Indulge?

Poprawiłem cytowanie.
Amsi
MolinShop.com - Wholesale DIY * MOLIQ liquids * Molinberry concentrates * Chemnovatic NicBases
http://www.molinshop.com
Awatar użytkownika
Madzia
Waperka
Waperka
Punkty reputacji: 406
Podziękował: 5969 razy
Otrzymał podzięk.: 1723 razy

Postautor: Madzia » 23 kwie 2016, 01:06

No.. wymieszane :-P za kilkanaście dni zacznie się testowanko :shy: pachniało cudnie... mam nadzieję, że tak samo będzie smaczyć 0:-)

Obrazek
Na razie tylko pojedyncze smaczki bez miksowania, żeby spróbować co sobą reprezentują *wino*

Wróć do „Liquidy homemade”