Pokonkursowe smakowe reminiscencje

Awatar użytkownika
tinOFbeer
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 175
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 172 razy

Re: RE: Re: Pokonkursowe smakowe reminiscencje

Postautor: tinOFbeer » 23 kwie 2016, 01:39

Marcelina_MolinShop pisze:
...
Ile czasu steepowales Indulge?

Już nie pamiętam, trzeba by zobaczyć na datę postu, w którym poinformowałem o zrobieniu mieszanek i datę postu kiedy spróbowałem. Niestety w Tapatalku nie widać poprawnej daty postów na tym forum więc teraz nie jestem w stanie powiedzieć.

Ps. Odrazu zaznaczę, że mieszanie i leżakowanie odbywa się tylko i wyłącznie w szklanych buteleczkach. Przez pierwsze kilka dni codziennie są wstrząsane i na chwilkę odkręcane. Później spokojnie czekają.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 4109
Podziękował: 2550 razy
Otrzymał podzięk.: 8229 razy

Re: Pokonkursowe smakowe reminiscencje

Postautor: Tommy Black » 23 kwie 2016, 08:24

*czajniczek*
Nieco inny był zamysł przy tworzeniu tego tematu niż droga jaką sobie ten temat powędrował.Ale,czy widział ktoś drogowskaz udający się w kierunku który wskazuje?
Nie będzie zatem sztywnego terminu zakończenia.Swoje wrażenia możecie opisywać tak długo,jak dostępne będą wyroby MoilnShop i Chemnovatic.
Czyli znacznie dłużej niż przetrwa Dyrektywa. :)
Zamiast obiecanych dwóch nagród, każdy z pisujących w tym temacie może się zwrócić via PW do mnie z prośbą o potrzebne składniki,czyli bazy i aromaty.Jeśli tylko będę tym dysponował,raz w tygodniu będzie wysyłka.Nawet jeśli będzie to po 20 maja.Nie ma takiego prawa które zabroni mi wysłania zaprzyjaźnionej osobie bazy w ilości większej niż 10 ml.Nie prowadzimy tu sklepu w końcu... :) ;)
Awatar użytkownika
tinOFbeer
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: tinOFbeer » 23 kwie 2016, 10:55

Tommy, super wiadomość ;)

Ale

Tommy Black pisze: ...każdy z pisujących w tym temacie...

PISować nie będę ani w tym ani w żadnym innym temacie :D :D :D

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 4109
Podziękował: 2550 razy
Otrzymał podzięk.: 8229 razy

Postautor: Tommy Black » 23 kwie 2016, 10:59

tinOFbeer pisze:Tommy, super wiadomość ;)

Ale

Tommy Black pisze: ...każdy z pisujących w tym temacie...

PISować nie będę ani w tym ani w żadnym innym temacie :D :D :D

No cóż,Piwko.Skoro składasz tak daleko idące polityczne deklaracje,to nie mamy wyboru.Trzeba być konsekwentnym,prawda?
Od dziś zatem będziesz mógł tylko wierszować! ;) :)
Awatar użytkownika
Madzia
Waperka
Waperka
Punkty reputacji: 379
Podziękował: 5744 razy
Otrzymał podzięk.: 1693 razy

Postautor: Madzia » 23 kwie 2016, 12:18

tinOFbeer pisze:Ps. Odrazu zaznaczę, że mieszanie i leżakowanie odbywa się tylko i wyłącznie w szklanych buteleczkach. Przez pierwsze kilka dni codziennie są wstrząsane i na chwilkę odkręcane. Później spokojnie czekają.

W większych ilościach też mieszam w szklanych, ale takich malutkich na testy smaków nie mam szklanych :(( są gdzieś takie do kupienia 10ml szklane?
Po czo na chwilę odkręcane? :oops:
Awatar użytkownika
gemino
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 76
Podziękował: 2029 razy
Otrzymał podzięk.: 256 razy

Postautor: gemino » 23 kwie 2016, 12:28

Pytanie nie do mnie, ale i tak odpowiem. Odkręca się by liquidy trochę pooddychały, czyli pozbyły się chemicznego posmaku.

Wysłane z fona :O
Awatar użytkownika
aiji
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 3
Otrzymał podzięk.: 64 razy

Re: RE: Re: RE: Re: Pokonkursowe smakowe reminiscencje

Postautor: aiji » 23 kwie 2016, 13:31

Madzia pisze:
tinOFbeer pisze:Ps. Odrazu zaznaczę, że mieszanie i leżakowanie odbywa się tylko i wyłącznie w szklanych buteleczkach. Przez pierwsze kilka dni codziennie są wstrząsane i na chwilkę odkręcane. Później spokojnie czekają.

W większych ilościach też mieszam w szklanych, ale takich malutkich na testy smaków nie mam szklanych :(( są gdzieś takie do kupienia 10ml szklane?

Co do buteleczek, to można się uśmiechnąć i zamówić w aptece-za swoje płaciłem chyba po 70gr.

Wysłane z mojego SM-N910C

Poprawiłem cytowanie
Amsi
Pecunia non olet,ale analogi tak. *czajniczek*
Awatar użytkownika
Marcelina_MolinShop
Waperka
Waperka
Punkty reputacji: 20
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podzięk.: 47 razy

Postautor: Marcelina_MolinShop » 23 kwie 2016, 16:44

Madzia pisze:

Szklane 10ml http://www.molinshop.com/glass-bottle-10-ml-brown-set-3-pcs.html sa jeszcze u nas do kupienia

Added in 3 minutes 23 seconds:
tinOFbeer pisze:
Marcelina_MolinShop pisze:
...
Ile czasu steepowales Indulge?

Już nie pamiętam, trzeba by zobaczyć na datę postu, w którym poinformowałem o zrobieniu mieszanek i datę postu kiedy spróbowałem. Niestety w Tapatalku nie widać poprawnej daty postów na tym forum więc teraz nie jestem w stanie powiedzieć.

Ps. Odrazu zaznaczę, że mieszanie i leżakowanie odbywa się tylko i wyłącznie w szklanych buteleczkach. Przez pierwsze kilka dni codziennie są wstrząsane i na chwilkę odkręcane. Później spokojnie czekają.

Ogolnie sam aromat jest bardzo zlozony. Patrzac po klientach biznesowych, to 3 tygodnie to minimum dojrzewania - zapytalam klienta, ktory Indulge bierze najwiecej. Ale zapewne jest tak, nie dla kazdego wszystkie nuty smakowe sa wyczuwalne albo nie podchodza :)
MolinShop.com - Wholesale DIY * MOLIQ liquids * Molinberry concentrates * Chemnovatic NicBases
http://www.molinshop.com
Awatar użytkownika
tinOFbeer
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: tinOFbeer » 23 kwie 2016, 20:43

Marcelina_MolinShop pisze:Ogolnie sam aromat jest bardzo zlozony. Patrzac po klientach biznesowych, to 3 tygodnie to minimum dojrzewania - zapytalam klienta, ktory Indulge bierze najwiecej. Ale zapewne jest tak, nie dla kazdego wszystkie nuty smakowe sa wyczuwalne albo nie podchodza :)

Gdyby taka informacja była podana wcześniej to może i ocena by była inna ;)

Kolejne porcje wszystkich smaków odstawię na miesiąc, przy okazji skoryguję delikatnie stężenia.
Awatar użytkownika
Marcelina_MolinShop
Waperka
Waperka
Punkty reputacji: 20
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podzięk.: 47 razy

Postautor: Marcelina_MolinShop » 23 kwie 2016, 22:49

tinOFbeer pisze:
Marcelina_MolinShop pisze:Ogolnie sam aromat jest bardzo zlozony. Patrzac po klientach biznesowych, to 3 tygodnie to minimum dojrzewania - zapytalam klienta, ktory Indulge bierze najwiecej. Ale zapewne jest tak, nie dla kazdego wszystkie nuty smakowe sa wyczuwalne albo nie podchodza :)

Gdyby taka informacja była podana wcześniej to może i ocena by była inna ;)

Kolejne porcje wszystkich smaków odstawię na miesiąc, przy okazji skoryguję delikatnie stężenia.

Poczekamy zobaczymy :)
MolinShop.com - Wholesale DIY * MOLIQ liquids * Molinberry concentrates * Chemnovatic NicBases
http://www.molinshop.com

Wróć do „Liquidy homemade”