Kupno pierwszego zestawu

Miejsce na szybkie pytania (nie tylko) początkujących waperów...
Awatar użytkownika
666mAh
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 86
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podzięk.: 3 razy

Kupno pierwszego zestawu

Postautor: 666mAh » 23 cze 2022, 07:25

Po prostu kup porządnie bo będziesz kupował kilka razy. Drag X Plus niby jest popularny, ale grzałki do niego to katastrofa, poza tym zarządzanie energią też mocno średnie... Jeśli chcesz rzucić palenie to może jakiś prosty MTL na początek? Nautilus byłby idealny, a zasilanie jak chcesz tanio to tutaj kupisz używkę w odpowiednim dziale.
Aspire Mixx + Siren v4
Bertimor_
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 3
Otrzymał podzięk.: 2 razy

Kupno pierwszego zestawu

Postautor: Bertimor_ » 23 cze 2022, 09:58

Zobacz Aspire Nautilus Prime X, ostatnio zakupiłem i jestem zadowolony. W zestawie kartridż MTL i drugi DL, można dokupić adapter 510 i nakręcić jaki się chce atomizer. Tylko że sprzęt do 60_W i nie wiem czy dostępny gdzieś przez internet. Fajnie bo jest na 1 akumulator 18650. Wejście do ładowania USB też posiada, ale lepiej mieć ładowarkę na akumulatorki, bo niszczy się takim ładowaniem elektronikę. Dałem 200_zł stacjonarnie bez akumulatorków, może by dało radę zamówić u nich w sklepie z wysyłką.
Awatar użytkownika
BlackDragon
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 0
Otrzymał podzięk.: 1 raz

Kupno pierwszego zestawu

Postautor: BlackDragon » 23 cze 2022, 13:20

Ja bym raczej polecił ci na początek małego prostego poda jak Caliburn A2 z wyrzucanym wkładem, albo G2 z wymienną grzałką, a jak się wkręcisz tzn. spodoba ci się wapowanie, to wtedy kupić podmod z platformą 510. Dzięki takiemu rozwiązaniu w przyszłości możesz używać własnego RTA/RDTA, nie wymieniając boxa. Dobre rozwiązania miałeś podane wcześniej, ja mogę dodać, że Vaperesso Target 100 jak się nie mylę, oraz Lostvape Thelema Solo kit mają świetne podtanki oraz grzałki.

K45
Awatar użytkownika
SelectFood
Donator
Donator
Punkty reputacji: 194
Otrzymał podzięk.: 7 razy

Kupno pierwszego zestawu

Postautor: SelectFood » 27 cze 2022, 17:00

Osobiście proponowałbym zakupić Nautilus Prime X od Aspire, ponieważ nie dość, że jakość wykonania jest lepsza niż przy Dragu, to masz też możliwość wypróbować zarówno sposób MTL jak i DL przy jednym zakupie i na bardzo przyjemnych grzałkach (grzałki i kartridże do obu typów korzystania są dołączone do zestawu, więc nie trzeba niczego dokupować, żeby cieszyć się zarówno jedną jak i drugą opcją).

/MGdy
SELECT

Nasze doświadczenie, dbałość o szczegóły oraz ciągłe poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań czynią z SELECT markę która zmienia się na lepsze każdego dnia. Zapraszamy do kontaktu przez adres e-mail:
biuro@sklepselect.pl

Wróć do „Szybkie pytanie”