Kupno Vapefly Horus RTA

Miejsce na szybkie pytania (nie tylko) początkujących waperów...
Nencio
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 0

Kupno Vapefly Horus RTA

Postautor: Nencio » 22 wrz 2022, 13:54

Dziękuję wszystkim za porady i opinie.
Co do Frankijuice to chyba sprzedają tylko firmom a nie osobom fizycznym bez działalności gospodarczej.
Awatar użytkownika
Robson
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 4130
Podziękował: 14 razy
Otrzymał podzięk.: 14 razy

Kupno Vapefly Horus RTA

Postautor: Robson » 22 wrz 2022, 03:26

Na Frankijuice jest grubas solo od jakiegoś czasu, brak chyba tylko ciemnych kolorów. Co do Horusa, to prócz wspomnianej łatwości setupu dochodzi jeszcze górny wlot powietrza, co niweluje wycieki wrazie schrzanienia setupu.
No i szkiełka bulb pasują od Smoka Resa Prince, zwiększając pojemność do bodajże 7,5 ml, czego na grubasie na razie nie da się chyba osiągnąć. Tak czy siak 200 PLN to wg mnie dobra cena i nawet gdyby nie przypadł Ci do gustu to powinieneś odsprzedać go bezstratnie.
Pozdrawiam.
Obrazek
Mirage DNA75C / Hyperion DNA100C / Odin DNA250C / GRUS AF / HCigar Aurora / Pico 25 AF
Aromamizer: Ragnar - Plus V2 - Plus V3 - Supreme V3 - GLAZ Mini / Mesh PRO RDA / Horus
Nencio
Użytkownik
Użytkownik

Kupno Vapefly Horus RTA

Postautor: Nencio » 21 wrz 2022, 22:44

Pytanie zadałem ponieważ bardzo się zdziwiłem, że sklep ma jeszcze w ofercie starszy sprzęt typu ww., czy Intake RTA o dziwo nowy z półroczną gwarancją, którego kupiłem i jestem zadowolony, choć wolałbym bardziej Intake MTL RTA.
I zacząłem się zastanawiać, czy by i tego Horusa RTA też kupić. Dlatego zadałem pytanie.
Co do Fat Rabbit Solo, to raczej nie widziałem, żeby był w polskiej dystrybucji, a u skośnych w sklepie, który forum poleca, opłacalne zakupy są dopiero przy zakupach kilku sztuk sprzętu.

eD
Awatar użytkownika
Goomowiec
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 601

Kupno Vapefly Horus RTA

Postautor: Goomowiec » 21 wrz 2022, 21:42

Ma sens - jeśli szukasz "Salonowej Legendy". W innym przypadku - niespecjalnie. Są parowniki lepiej oddające smak. Horus RTA ma jednak niezaprzeczalną zaletę - łatwość zrobienia dobrego setupu.
You have violated the dress code of this vessel.
Failure to comply is punishable by death.
Awatar użytkownika
eferzet
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 238
Otrzymał podzięk.: 2 razy

Kupno Vapefly Horus RTA

Postautor: eferzet » 21 wrz 2022, 21:34

Sporo już było na ten temat pisane, wg mnie nie warto. Fat Rabbit Solo zapewnia podobne wrażenia i jest tańszy. Destiny i Druga też są dobrymi parownikami na jedną grzałkę. Warte uwagi są też Blotto Single, Intake, czy mój ulubiony Nitrous RTA.
Nencio
Użytkownik
Użytkownik

Kupno Vapefly Horus RTA

Postautor: Nencio » 21 wrz 2022, 21:28

Witam.
Czy warto kupić nowego, nieużywanego Vapefly Horus RTA w sklepie za około 200 zł?
Czy na dzień dzisiejszy są lepsze alternatywy od niego w podobnej cenie?

/MGdy

Wróć do „Szybkie pytanie”