Najpojemniejszy atomizer z dostępnymi i tanimi grzałkami

Miejsce na szybkie pytania (nie tylko) początkujących waperów...
Awatar użytkownika
HeliosM
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 21

Postautor: HeliosM » 22 wrz 2022, 14:27

W większości sub-ohmów masz pojemność powyżej 5 ml, ale pytanie brzmi, czy naprawdę warto na to tracić czas? Jeżeli głównie zależy ci na pojemności zbiornika, to najlepszą opcją będzie coś od Steam Crave. Począwszy od Aromamizera na Titan Kit'cie kończąc. Wszystko jest wyskalowane zgodnie z amerykańską wizją megalomanii.
Awatar użytkownika
Robson
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 4214
Podziękował: 14 razy
Otrzymał podzięk.: 12 razy

Postautor: Robson » 22 wrz 2022, 13:01

Mówisz i masz.
Obrazek
Aromamizer Plus V2/V3 RDTA Advanced Kit + SSC300 full glass extension kit + SC205 conversion kit. Zakupione na Fasttech.
Deck = 4 ml.
Tank Extension (SC300-8ML) = 8 ml
Szkło (SC205) = 20 ml
Razem = 32 ml

Z racji, że jest to Advanced kit - grzałki możesz zastosować praktycznie wszystkie, prócz oczywiście "gotowców" takich jakie miałeś do Zephyrusa - olej je, budowanie własnych, customowych "systemów inhalacji" jest o wiele fajniejsze. ;)

Jeżeli natomiast w przyszłości okażesz się bardziej *ebniętym ode mnie, to spróbuj tego. :lol:
PS: nie chce mi się liczyć, ile to ma pojemności. :lol:
Obrazek

Pozdrawiam. ;)
Obrazek
Mirage DNA75C / Hyperion DNA100C / Odin DNA250C / GRUS AF / HCigar Aurora / Pico 25 AF
Aromamizer: Ragnar - Plus V2 - Plus V3 - Supreme V3 - GLAZ Mini / Mesh PRO RDA / Horus
Kirek
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Punkty reputacji: 0

Postautor: Kirek » 22 wrz 2022, 09:53

Wdzięczny będę Szanownym Koleżankom i Kolegom za podpowiedź dotyczącą zakupu atomizera. Interesuje mnie przede wszystkim duża pojemność (od 3,5-4 ml w górę) i w miarę tanie i dostępne powszechnie grzałki. Rynek jest mi nieznany, bo kilka lat tematem się nie interesowałem. Każda porada mile widziana.

Od kilku lat używam Zephyrusa V2 (mam trzy sztuki i jestem baaaardzo zadowolony), do którego kiedyś udało mi się w USA kupić 100 grzałek (0,3 ohma oma), ale zapas powoli zaczyna się kończyć, a grzałki są już na rynku niedostępne. A może ktoś wie, czy gdzieś jeszcze można kupić takie grzałki oryginalne lub zastępcze?

eD

Wróć do „Szybkie pytanie”