Atomizer RTA MTL na początek?

Tutaj trafiają warte zachowania wątki z działu "Szybkie pytanie". Takie szybkopytaniowe archiwum... ;)
Awatar użytkownika
Shoto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: pt gru 30, 2022 8:42 am
Lokalizacja:
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 6 razy
Płeć: Mężczyzna

Atomizer RTA MTL na początek?

Postautor: Shoto » pn mar 18, 2024 11:50 am

Ja bym polecil jeszcze Brunhilde MTL. Bardzo przyzwoita cena w stosunku do tego co oferuje.
Ragnar
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: czw lip 27, 2023 10:35 am
Lokalizacja: Bielsko Biała
Płeć: Mężczyzna

Atomizer RTA MTL na początek?

Postautor: Ragnar » pn mar 18, 2024 11:40 am

Temat chyba zdechł, ale dorzucę swoje 3 grosze. Osobiście chmurzę na Vapefly Alberich II i jestem mega zadowolony. Grzałka 0.8 oma, zwijana z aliena.
Fakt, że wickowanie jest trochę upierdliwe, ale jak się załapie jak docinać, to odwdzięcza się zajebistym oddawaniem smaku.
Awatar użytkownika
Paveletz2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 66
Rejestracja: wt wrz 05, 2023 3:58 pm
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 55 razy
Otrzymał podzięk.: 127 razy
Płeć: Mężczyzna

Atomizer RTA MTL na początek?

Postautor: Paveletz2 » ndz lut 04, 2024 9:18 pm

Zgadzam się z Tobą @
Awatar użytkownika
666mAh
- za tę kasę, to bardzo przyzwoity produkt, a już szczególnie gdy ma to być czyjś pierwszy atomizer. Dlatego trochę wkurza mnie, gdy zostają wygłaszane opinie o tym sprzęcie wynikające w głównej mierze z lektury tego czy innego forum lub oglądania recek na Youtubie, gdzie zgodnie z obecnymi trendami, bez co najmniej "Bishopa" albo czegoś podobnego, nie ma mowy o fajnym MTL-u. Owszem, cenne są wszelkie wskazówki i opinie, ale nie dajmy się ogłupić - bezawaryjna prostota jest zaletą, a smak i tak zawsze pozostanie kwestią względną i subiektywną. A co do kultury pracy - naprawdę, bywało znacznie gorzej:
Obrazek
:D
Awatar użytkownika
666mAh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 557
Rejestracja: śr wrz 04, 2019 3:30 am
Lokalizacja:
Podziękował: 375 razy
Otrzymał podzięk.: 502 razy
Płeć: Mężczyzna

Atomizer RTA MTL na początek?

Postautor: 666mAh » ndz lut 04, 2024 8:40 pm

@
Awatar użytkownika
Paveletz2
Dead Rabbit MTL ma przede wszystkim mega uczciwą cenę w stosunku do jakości, moim zdaniem. Dupy nie urywa, ale jest co najmniej poprawny, setup łatwy, smakowo jest po prostu OK. Nie jest zajebiście, ale jest całkiem dobrze. No i jest tani. Pamiętam, że jak czekałem na zamówienie z Sourcemore, to i tak kupiłem sobie go w międzyczasie w sklepie w PL. Jedyny minus to pocenie się pod podstawą atomizera i dźwięk, jeśli komuś to przeszkadza. Nigdy nie popuścił bezpośrednio z otworów AH, nigdy też nie miałem jakiejś wulgarnej wylewki z niego, a często był dość dynamicznie transportowany w pozycjach, w których ogólnie atomizer nie powinien być ;-) . I fajnie wygląda na małym zasilaniu z tym ustnikiem.

Mam też DR V3 RTA i mam identyczne zdanie o nim.
Awatar użytkownika
Paveletz2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 66
Rejestracja: wt wrz 05, 2023 3:58 pm
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 55 razy
Otrzymał podzięk.: 127 razy
Płeć: Mężczyzna

Atomizer RTA MTL na początek?

Postautor: Paveletz2 » ndz lut 04, 2024 8:03 pm

konfucjusz pisze:...Jako że nie interesuje mnie sprzęt używany - na szybko kupiłem Hellvape Dead Rabbit MTL - szału nie ma ...

Wydaje Ci się. Prostota setupu, górne napełnianie, brak tendencji do wylewania i smak conajmniej przyzwoity. Jak na początek - uważam, że jest szał. No, może tylko mały "szalik", ale zawsze... :D
Awatar użytkownika
666mAh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 557
Rejestracja: śr wrz 04, 2019 3:30 am
Lokalizacja:
Podziękował: 375 razy
Otrzymał podzięk.: 502 razy
Płeć: Mężczyzna

Atomizer RTA MTL na początek?

Postautor: 666mAh » ndz lut 04, 2024 3:51 pm

Za Bishopem się rozejrzyj jak Ci nie przypasuje DR. Teraz weszła druga wersja i łatwiej kupić używkę jedynki bo ludzie będą się pozbywać.
konfucjusz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: śr sty 31, 2024 10:45 am
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Atomizer RTA MTL na początek?

Postautor: konfucjusz » ndz lut 04, 2024 1:40 pm

Dziękuję wszystkim za pomoc. Jako że nie interesuje mnie sprzęt używany - na szybko kupiłem Hellvape Dead Rabbit MTL - szału nie ma, dosyć głośny, po dolewce wycieki z dolotu powietrza, zaletą jest tubka 4ml. U Chińczyka zamówiłem replikę Dvarw MTL FL 24 RTA tubka 6ml ;-) - zobaczymy co to będzie za potworek :czajniczek: .
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Atomizer RTA MTL na początek?

Postautor: Krasnal45 » pt lut 02, 2024 8:06 pm

666mAh pisze: Do działu Sprzedam jeszcze chyba nie masz dostępu? Czasem się przewijają te atomizery za którymi się rozglądasz.

Kupić zawsze może, tylko przy sprzedaży, świeżaków obowiązują pewne ograniczenia określone w regulaminie.
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
666mAh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 557
Rejestracja: śr wrz 04, 2019 3:30 am
Lokalizacja:
Podziękował: 375 razy
Otrzymał podzięk.: 502 razy
Płeć: Mężczyzna

Atomizer RTA MTL na początek?

Postautor: 666mAh » pt lut 02, 2024 8:03 pm

Zawsze możesz zagadać z właścicielem w prywatnym vapeshopie (nie w jakimś sieciowym) czy mógłby Ci za flachę zamówić coś czego on nie ma a mają polskie sklepy wysyłkowe. Jak jest normalny to powinien się zgodzić. Do działu Sprzedam jeszcze chyba nie masz dostępu? Czasem się przewijają te atomizery za którymi się rozglądasz.

A Olx, Vapetrade.pl i Sourcemore.com? Szukałeś?

https://vapetrade.pl/39552-innokin-ares-2-mtl-rta proszę bardzo. Innych atomizerów nie sprawdzałem ale na 90% są jakieś oferty. Wystarczy poszukać.

:bicz:
konfucjusz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: śr sty 31, 2024 10:45 am
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Atomizer RTA MTL na początek?

Postautor: konfucjusz » pt lut 02, 2024 6:34 pm

...ciach...

Czytałem forum - Bishop, Siren, Ares z chęcią, tylko u mnie w Szczecinie nigdzie nie mogę znaleźć, a wysyłkowo nie chcą sprzedać jeśli nie posiadasz firmy. Znacie jakiś sklep online, gdzie są wymienione parowniki i je sprzedają bez większych cyrków?

Wróć do „Z "Szybkie pytania" warte zachowania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości