Przeciek w TFV8 Big Baby Beast

Tutaj trafiają warte zachowania wątki z działu "Szybkie pytanie". Takie szybkopytaniowe archiwum... ;)
DarkPanther
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 7:27 am
Lokalizacja: Lubelskie
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Przeciek w TFV8 Big Baby Beast

Postautor: DarkPanther » wt wrz 04, 2018 7:28 pm

Jeśli do zbiornika zalałeś jakiś cytrusowy liquid to może być to jedna z przyczyn. Cytrusowe płyny nie lubią się ze SMOK'owymi uszczelkami, szczególnie z tą pod górnym capem, są w stanie je odkształcić. Może przyczyna leży w nieodpowiedniej mocy ustawionej do założonej grzałki. Sposób zaciągania również mógłby być powodem, ale wówczas wycieki byłyby cały czas.
Awatar użytkownika
lijden
Waperka
Waperka
Posty: 265
Rejestracja: śr lip 12, 2017 8:47 pm
Lokalizacja: Michrów (grójecki)
Podziękował: 87 razy
Otrzymał podzięk.: 169 razy
Płeć: Kobieta

Przeciek w TFV8 Big Baby Beast

Postautor: lijden » wt wrz 04, 2018 6:38 pm

Wymień uszczelki, sprawdź czy którejś nie zgubiłeś lub czy ktoras nie jest źle założona. Moze tez atomizer sie pocić więc fotka by pomogła
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Przeciek

Postautor: Tommy Black » wt wrz 04, 2018 3:57 pm

Lewy132 pisze:A no tak xd. Zapomniałem bo pisałem to na szybko. Atomizer to Smok TFV8 Big Baby Beast.


Nic nie szkodzi że na szybko, gorzej że niezbyt uważnie. No i nazwy własne pisujemy w języku polskim z wielkich liter... :)
Kropka oznacza zaś koniec zdania, jeśli kropki nie dajesz, ktoś może pomyśleć że nie skończyleś zdania i kiedy przestanie Ci się śpieszyć, coś dopiszesz. ;)
Lewy132
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: śr sie 01, 2018 6:27 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 10 razy
Płeć: Mężczyzna

Przeciek

Postautor: Lewy132 » wt wrz 04, 2018 3:54 pm

A no tak xd. Zapomniałem bo pisałem to na szybko. Atomizer to Smok TFV8 Big Baby Beast.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Przeciek

Postautor: Tommy Black » wt wrz 04, 2018 2:53 pm

Lewy132 pisze: Co radzicie zrobic.


Otóż zanim Interia, Wirtualna Polska i nawet portal Sadistic, przedrukują ten temat, zanim ludzie którzy pobiegli do łazienek, wystraszeni tytułem,wrócą i zanim wrócą nasze waperki, bo też pobiegły sprawdzić swoje wodne łóżka, należy podać nazwę tego cieknącego atomizera, aby można było wyedytować tytuł. A potem przyjdą fachowcy... :P
Lewy132
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: śr sie 01, 2018 6:27 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 10 razy
Płeć: Mężczyzna

Przeciek w TFV8 Big Baby Beast

Postautor: Lewy132 » wt wrz 04, 2018 2:27 pm

Witam. Jak uszczelnić baniak? Odkrecalem go kilka razy bo zmieniałem grzałki. Na początku było wszystko suche. Nagle dzisiaj zauważyłem że cały atomizer jest wilgotny. Nie leje sie co prawda jak z lokomotywy :smile: no ale lekka wilgoć sie pojawia. Wątpię że poszły jakies uszczelniacze gdyż używam go dopiero jeden dzień. Nie można zlokalizować wycieku bo odrazu caly równomiernie wilgotnieje :P. Co radzicie zrobic.

Wróć do „Z "Szybkie pytania" warte zachowania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość