Szukam ciekawego boxa na 2x18650

Tutaj trafiają warte zachowania wątki z działu "Szybkie pytanie". Takie szybkopytaniowe archiwum... ;)
Awatar użytkownika
RAFAⓁ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 57
Rejestracja: czw lis 01, 2018 4:15 pm
Lokalizacja: Pruszków
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 12 razy
Płeć: Mężczyzna

Szukam ciekawego boxa na 2x18650

Postautor: RAFAⓁ » śr lis 21, 2018 11:58 pm

Nie wiem jaka tam jest elektronika ale zakładam że taka jak w zwykłym Aegis’ie. Jeśli się nie mylę to jest to bardzo przyzwoite bez zbędnych wodotrysków. Poza wpisem wyżej nie słyszałem negatywnych opinii o Legend.
bo71rys
Płeć: nieokreślona

Szukam ciekawego boxa na 2x18650

Postautor: bo71rys » śr lis 21, 2018 11:09 pm

RfaⓁ pisze:Wąż moim zdaniem wygląda świetnie! Szkoda że zwykłego Aegis’a nie ma w takiej kolorystyce, tu jak chce się mieć zwierzątko to pozostaje lampart ;-)

Wiem, że super wygląda (dlatego go wybrałem) , ale czy tak samo świetnie działa ?
Awatar użytkownika
RAFAⓁ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 57
Rejestracja: czw lis 01, 2018 4:15 pm
Lokalizacja: Pruszków
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 12 razy
Płeć: Mężczyzna

Szukam ciekawego boxa na 2x18650

Postautor: RAFAⓁ » śr lis 21, 2018 10:45 pm

Wąż moim zdaniem wygląda świetnie! Szkoda że zwykłego Aegis’a nie ma w takiej kolorystyce, tu jak chce się mieć zwierzątko to pozostaje lampart ;-)
bo71rys
Płeć: nieokreślona

Szukam ciekawego boxa na 2x18650

Postautor: bo71rys » śr lis 21, 2018 10:35 pm

LICHU pisze:Ok LEGEND poszedł do żyda.... To był nietrafiony zakup. Po 3 dniach szybka z wyświetlacza łapała rysy a box lezał na biórku i kilka razy samotnie w kieszeni. Nie wspomne o elektronice porażka jak dla mnie. Creed ok nawet przywykłem do cugu natomiast 2 grzałki nie dla mnie. Ponad 50ml liquidu w 3 dnia haha na MTL mam to na miesiąc :) Szukam dalej boxa a co do parownika to nawet bym przyjął coś z takim cugiem ale na 1 grzałkę. Creed już przy jednej grzałce tak nie smaczy, jak przy dwóch. :facepalm:

:bry:
A cóż to się dzieje z tą elektroniką ? :wow:
Dopiero co czytałem same pozytywne opinie, zamówiłem nawet model ze skóry węża :D (w piątek ma być) bo mi do Creed'a będzie pasował i co teraz? Przecież na kolejnego nie wydam, bo mnie wreszcie małżonka pobije *bicz*

Czy mogliby się wypowiedzieć szczęśliwi posiadacze LEGENDA? Dobry zakup poczyniłem?
P.S. Co do jego eksploatacji, to "raczej" będzie sporo ("puffam" około 400-450 wdechów na dobę :smile: )
Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2439
Rejestracja: czw mar 03, 2016 11:41 am
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 1558 razy
Otrzymał podzięk.: 4400 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Szukam ciekawego boxa na 2x18650

Postautor: slaviop » wt lis 20, 2018 7:38 pm

Łysy pisze:Wgrywajac do RX3 gen, Arctic Foxa można zrobić z niego całkiem ciekawego boxa . Używałem go w tej wersji jakiś czas i nie mogę złego słowa powiedzieć.
Właśnie ja mam tak zrobione...

Pisane mobilnie
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...
Łysy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: wt wrz 25, 2018 1:28 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 56 razy
Otrzymał podzięk.: 30 razy
Płeć: Mężczyzna

Szukam ciekawego boxa na 2x18650

Postautor: Łysy » wt lis 20, 2018 7:35 pm

Wgrywajac do RX3 gen, Arctic Foxa można zrobić z niego całkiem ciekawego boxa . Używałem go w tej wersji jakiś czas i nie mogę złego słowa powiedzieć.
skril
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: pt lis 16, 2018 9:36 pm
Lokalizacja: Rotherham
Płeć: Mężczyzna

Szukam ciekawego boxa na 2x18650

Postautor: skril » wt lis 20, 2018 6:07 pm

A pojęcia nie mam czemu tak z telefonu pisze
Awatar użytkownika
adamsud
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 543
Rejestracja: ndz kwie 30, 2017 7:54 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 330 razy
Otrzymał podzięk.: 582 razy
Płeć: Mężczyzna

Szukam ciekawego boxa na 2x18650

Postautor: adamsud » wt lis 20, 2018 6:05 pm

Azgar pisze:http://www.wismec.com/product/reuleaux-rx-gen3-dual/

Nie wiem jak to się sprawuję ale wygląda zachęcająco. :mrgreen:


Podczas ostatniego wyjazdu do Włoch mój Sirius nie wytrzymał zderzenia z mediolańskim brukiem. Odpadła klapka. Poczułem więc pewien niepokój i nieokiełzaną potrzebę uzupełnienia zasobów służących do zasilania atomizerów. Dlatego skusiłem się na Wismec'a Reuleaux RX 3 generacji. Niewiele mogę na razie o nim powiedzieć. Zewnętrznie to bardzo miły mod. Zasilany przez dwie standardowe baterie. Pomimo tego faktu Wismec jest niewielki. Lubię jego kształt zbudowany na podstawie w kształcie trójkąta z zaokrąglonymi kątami. Takie mody są stanowczo mniej podatne na przypadkowe wywrotki. Wismec fajnie leży w dłoni. Klapka nie trzeszczy i trzyma się stabilnie. Wyświetlacz jest prosty i zawiera podstawowe informacje. Mod obsługuje tryby Power, Temperatury Ni/Ti/SS, TCR. Posiada możliwość blokowania rezystancji grzałki.
Dla porównania jego kompaktowych rozmiarów zamieszczam poniżej zdjęcia z Pico 100 oraz Smoant Battlestar.



Kylin wyposażony w nowy nabytek - drip, o którym ostatnio pisał @
Awatar użytkownika
Tommy Black
(nazwy nie podam, bo nie pamiętam :smile: ). Mała rzecz a cieszy.
60N20
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: pt kwie 14, 2017 8:28 am
Lokalizacja: Jaw
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 44 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Szukam ciekawego boxa na 2x18650

Postautor: 60N20 » wt lis 20, 2018 7:43 am

LICHU pisze:Mam go na stanie i chwalę. Natomiast chcę coś z dużym cugiem co oddaje dobrze smak :) Zastanawiam się nad THEMISEM lub INTAKE, Zeusa Dual odpuszczam bo ponoć słaby smak...
O Intake wszystko można powiedzieć, ale nie to że ma duży cug... jest po prostu delikatnie 'ciasno'. Regulacja od pełnego otwarcia do 1/2 ogranicza przewiew może o 10%.... Do normalnego chmurzenia jak najbardziej, przy mocniejszym troszkę brakuje....
Co do "górnych" singli ostatnio przypadł mi do gustu Horus RTA, chociaż troszkę przegrywa z bliźniaczym w konstrukcji z Solomon 2.

Wysłane z mojego HTC U Ultra przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Szukam ciekawego boxa na 2x18650

Postautor: Tommy Black » wt lis 20, 2018 6:55 am

@
Awatar użytkownika
skril


skril pisze: Ładnie wygląda. Elektronika Gene.


VooPoo Drag 2 wygląda ładnie.To zresztą kwestia gustu. Twój post wygląda okropnie i to już nie jest kwestia gustu.
:evil:

Wróć do „Z "Szybkie pytania" warte zachowania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości