Następca Hcigara VT167?

Tutaj trafiają warte zachowania wątki z działu "Szybkie pytanie". Takie szybkopytaniowe archiwum... ;)
karol1241
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: pt kwie 12, 2019 7:06 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podzięk.: 12 razy
Płeć: Mężczyzna

Następca Hcigara VT167?

Postautor: karol1241 » pt kwie 12, 2019 7:38 am

Witam Was serdecznie, powiem szczerze, że od czasu dyrektywy nie wstąpiłem na to forum, a widzę wiele znajomych osób z trawnika - miło, że się dalej trzyma! A teraz do rzeczy:
Po 2.5 roku codziennego użytkowania padł mi ulubiony Hcigar VT167 (przestał ładować na USB i w pewnym momencie kazał sprawdzić baterie - gdy je wyjąłem, już nie wstał - dzieje się coś takiego:



Tylko u mnie w Escribe pokazuje 0.00V na jednej celi, 4.5V na drugiej, a obie są na 3.74V) i zacząłem się rozglądać za nowym egzemplarzem, niestety, spóźniłem się - nie jest już produkowany i 15 zagranicznych sklepów odpisało mi, że już się u nich nie pojawi. W międzyczasie szukam również sposobu, gdzie naprawić moją sztukę (Evolv odpisał, że prawdopodobnie uszkodził się główny procesor w układzie, oddałem na oględziny do pobliskiego sklepu), ale muszę się rozejrzeć za czymś nowym - Voopoo Drag nie daje mi 1/10 możliwości DNA.

Będę Wam bardzo wdzięczny za pomoc w znalezieniu godnego odpowiednika w/w Hcigara, najlepiej na DNA (bez przerwy używam od 4 lat - DNA200/250), ładnym wyglądem (stare Hcigary pokroju VT200 czy VT133/167 dla mnie wyglądają idealnie) i przyzwoitą kontrolą temperatury dla SS316L (tutaj mój "tymczasowy" Drag bardzo kuleje). Ale szczerze, najbardziej bym się ucieszył z porady, gdzie naprawić obecnego/kupić nowy egzemplarz VT167. :lol:

Wróć do „Z "Szybkie pytania" warte zachowania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości