Pomoc w wyborze starter kita do 200 zł.

Miejsce na szybkie pytania (nie tylko) początkujących waperów...
d33p
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 0
Otrzymał podzięk.: 1 raz

Postautor: d33p » 27 maja 2019, 01:21

Budżet ~260zł cały kit (myślę właśnie zostać przy max 260pln) i nie chce dobijać do 300, bo oczywiście muszę jeszcze doliczyć liquidy etc.

Co do "używek" mogłem użyć innego określenia, dopiero jak przeczytałem twój post za drugim razem zrozumiałem, że moja wiadomość mogła zostać zrozumiana w innym sposób niż było to pierwotnie zamierzone. No ale tutaj już @
Awatar użytkownika
Azgar
wytłumaczył, czyli jeśli ktoś będzie chciał sprzedać używany sprzęt będzie słodził, mówił że dbał, same pozytywy byle sprzedać, a przy nowym sprzęcie jednak będę miał świadomość sprawności. Chociaż jeśli znajdzie się coś naprawdę ciekawego, zadbanego i nie długo używanego to też na pewno się zastanowię.

Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 270
Otrzymał podzięk.: 182 razy

Postautor: salto » 27 maja 2019, 01:39

Oglądnij go dokładnie w sklepie, w sesnie zrób mu kontrolę techniczną, której nie przeszedł w fabryce i wgraj mu >>ten<< program. Rzecz w tym, że inhalatory są drogie, >>tyle<< kosztuje zrobienie porządnego zasilania w Europie, Chińczycy jadą po bandzie, jeśli chodzi o inżynierię. Pośrednim rozwiązaniem jest zakup sprzętu zaprojektowanego w Europie/USA, montowanego w Chinach, na amerykańskiej elektronice oraz oprogramowaniu. Tyle, że to i tak 3-6 stów na samo zasilanie. Cena ta wynika głównie z kosztów zaprojektowania oraz przetestowania urządzenia. Chińczycy sprzedają prototypy.

:beer:

Wróć do „Szybkie pytanie”