Jaki premix z E-dymu?

Miejsce na szybkie pytania (nie tylko) początkujących waperów...
jaro1959
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 266
Otrzymał podzięk.: 111 razy

Jaki premix z E-dymu?

Postautor: jaro1959 » 14 cze 2019, 21:58

Jutro będę w E-dymie, chcę kupić jakieś premixy na urlop. Polecicie coś z rześkich owocówek, które nie zasyfią grzałki po jednym dniu?

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 8585
Podziękował: 4348 razy
Otrzymał podzięk.: 12350 razy

Jaki premix z E-dymu?

Postautor: Tommy Black » 14 cze 2019, 22:00

jaro1959 pisze:Jutro będę w E-dymie, chcę kupić jakieś premixy na urlop. Polecicie coś z rześkich owocówek, które nie zasyfią grzałki po jednym dniu?

Na pewno nic złego grzałkom nie grozi ze strony nowych premixów Inawery. Ale czy już będą w sprzedaży po obchodach 11 dniowych?
jaro1959
Użytkownik
Użytkownik

Re: Jaki premix z E-dymu?

Postautor: jaro1959 » 14 cze 2019, 22:27

Z Inawery już mam wszystkie dostępne, faktycznie, dla grzałek łaskawe, chciałem spróbować jeszcze czegoś innego.
Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 473
Otrzymał podzięk.: 269 razy

Jaki premix z E-dymu?

Postautor: salto » 15 cze 2019, 00:24

Z dymu zasugeruję Sun Tan Mango, ma to sporo chłodzika, ale jest dobre; w sensie smaczne jest tam mango w nim. I Hippz Aloes-Winogorono mi smakuje, dobry aloes gdzieś kupili przypadkiem raczej. I to w sumie tyle. Chyba, że masz po ręką sensowną miętę i limonkę, to jest jeszcze aromat Ouzo o smaku greckiej wódki Ouzo. Można zmontować świetne greckie Mohito.

:beer:
Awatar użytkownika
Madzia
Moderator
Moderator
Punkty reputacji: 994
Podziękował: 8573 razy
Otrzymał podzięk.: 2027 razy

Jaki premix z E-dymu?

Postautor: Madzia » 15 cze 2019, 01:07

Rzeczywiście Aloes - Winogrono jest bardzo smaczne, polecam ;) ale również na uwagę zasługuje
Premix Dainty's Special Menthol, do niego jak dodasz kilka kropelek tego...
koncentrat-full-moon-pink-10ml.jpg

... to poczujesz się jak na bezludnej wyspie... Tysiąc palm, dzikie drzewa owocowe, powiew wiatru, mgiełka rozwianych fal i Ty.. cudowne uczucie ;)
Jeszcze jest jeden fajny smak, nawet bardzo bardzo fajny..
premix-summer-holiday-flip-flop-lychee-50ml.jpg

Raz tylko go miałam, ale jak tylko będę miała okazję, to na pewno znowu u mnie zagości :smile:
A mojito polecam z MaiArt.. najlepsze :shy:
Smacznego *czajniczek*
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
jaro1959
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: jaro1959 » 15 cze 2019, 07:51

Czy te Dinnery nie zawalają za bardzo grzałki?
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 8585
Podziękował: 4348 razy
Otrzymał podzięk.: 12350 razy

Jaki premix z E-dymu?

Postautor: Tommy Black » 15 cze 2019, 07:54

jaro1959 pisze:Czy te Dinnery nie zawalają za bardzo grzałki?

Nawet nie, co mnie samego bardzo dziwiło ale ja je nieco bardziej rozcieńczam niż chce Lady... ;)
jaro1959
Użytkownik
Użytkownik

Jaki premix z E-dymu?

Postautor: jaro1959 » 15 cze 2019, 07:57

Jadę na urlop na prawie bezludną wyspę i nawet grzałek mi się nie będzie chciało przewijać. Trzeba wziąć zapas parowników :mrgreen: .
Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 473
Otrzymał podzięk.: 269 razy

Jaki premix z E-dymu?

Postautor: salto » 15 cze 2019, 12:29

@
Awatar użytkownika
Madzia
, nie ma MaiArt Mohito... sprawdziłem wszystkie zakamarki ich strony. Mam nadzieję, ze to chwilowe zaburzenie :)

Największym probelmem w złożeniu klasycznego Mohito, jest Rum typu portorykańskiego. Puerto Rico to była hiszpańska kolonia, która utzymała >>względną<< niezależność od innej - zbuntowanej i obecnie niezwykle agresywnej - kolonii brytyjskiej, zwanej dziś Stanami Zjednoczonymi. Long story short, to właśnie Rum doprowadził do buntu w tej kolonii. Mianowicie...
*OFFT*
...w roku 1764 tzw. Ustawą o Cukrze Anglicy obniżyli z 6 do 3 pensów cło na import mealsy do swoich kolonii. Wygląda niewinnie, ale Anglicy są przebiegli, na tyle, że zawsze sami się wyhuj*ją na tej swojej przebiegłości (tak jak teraz na Brexicie, spodziewali się wojny, a tu proszę - pokój - kłamliwa Hilary przegrała wybory a Prezydent Putin blefował :mrgreen: ). Wracając do meritum offtopa, to w XVIII w. cały ten teren wyglądał jak jedna wielka bimbrownia, każdy kto miał dwie ręce, przerabiał melasę na Rum. A każdy, kto miał łódź, przemycał - do kolonii - melasę, w konkurecyjnej cenie 1 pensa za galon. I właśnie się wszystko rypło. Marynarka Królewska zaczęła skrupulatnie patrolować szlaki przemytnicze i stawiać przed sądami admiralskimi każdego, kto nawet zdążył wyrzucić kontrabandę za burtę. Przed sądem admiralskim nie obowiązywało domniemanie niewinności! [...] Kilka lat później lokalni Bossowie kolonialni - nie widząc perspektyw - sprowadzili z Europy kilkunastu zakapiorów jak inżyniera wojskowego Tadeusza Kościuszkę - speca od fortyfikacji czy "Ojca amerykańskiej kawalerii" Kazimierza Pułaskiego. Obócili zaciśniete pięści, podnieśli środkowy drzewiec i zawiesili na nim własną flagę... spuszczając Anglikom wpie**dol. Pływają teraz sami po całej Planecie, kontrolując wszystkie szlaki handlowe (tzw. "legalne" szlaki przemytnicze).
*btT*
Wracając do Mohito, to aromat srebrzystego (zwanego przeźroczystym, białym lub czystym) Rumu portorykańskiego jest nie do kupienia. MaiArt ma rum, który nazywają "szlachetnym", jest to rum beczkowy, zwany złotym, koloru od drewnianej beczki i karmelu. FlavourArt z kolei ma Rum ciemny, bardzo dobry, ale ciemny, tzw. jamajski lub gwatemalski. 1000 smaków świata ma w ofercie rum aromatyzwany, to już nie jest Rum. A-Sense miał jakiś Rum, którego nie próbowałem, ale już go nie mają. Mają za to świetną miętę do Mohito.

Wydawałoby się, że sprawa Mohito jest na ten czas zupełnie przegrana, ale znalazłem coś, co być może Cię zainteresuje...

Obrazek

:D
Vlad
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 4
Otrzymał podzięk.: 57 razy

Postautor: Vlad » 16 cze 2019, 22:20

Dawno mnie tu nie było i znów pomarudze.
Ja tam z edymu raczej nic nie polecam, co kupie to coraz większa lipa. Co jakiś czas się skuszę przy okazji zakupów ale jedynie to w pierwszej wersji apple pie z Virtusa, ale to było dawno i nie prawda, bo później mieszali już kupe z cynamonem. Za to prawie wszystko co kupię w smooku jest ok. Zwłaszcza dillon's.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Wróć do „Szybkie pytanie”