Jaki premix z E-dymu?

Miejsce na szybkie pytania (nie tylko) początkujących waperów...
jaro1959
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 266
Otrzymał podzięk.: 111 razy

Re: Jaki premix z E-dymu?

Postautor: jaro1959 » 17 cze 2019, 09:15

Do E-dymu dotrę dopiero jutro, ale to i dobrze, będę miał szerszy zakres do wyboru.

Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 473
Otrzymał podzięk.: 269 razy

Jaki premix z E-dymu?

Postautor: salto » 17 cze 2019, 09:28

jaro1959 pisze:Do E-dymu dotrę dopiero jutro, ale to i dobrze, będę miał szerszy zakres do wyboru.

@
Awatar użytkownika
jaro1959
zamów sobie wcześniej, w zasadzie to najpóźniej teraz, te premixy do sklepu. Nie wiem czy wszystkie e-dymy tak mają, ale - u mnie - tych lepszych premixów nie mają na stanie w sklepie.
jaro1959
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 266
Otrzymał podzięk.: 111 razy

Postautor: jaro1959 » 17 cze 2019, 10:53

Dobrze, że przypomniałeś, kliknąłem właśnie z odbiorem osobistym i jutro podjadę. Już parę razy tak miałem, chciałem zobaczyć coś konkretnego i nie posiadali na miejscu.
Marcinczajka
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 29
Otrzymał podzięk.: 44 razy

Jaki premix z E-dymu?

Postautor: Marcinczajka » 17 cze 2019, 11:32

Raz2trzy pisze:A ja polecę nowe premixy, które wjechały przy okazji 11 urodzin. W Red Apple od Horny Flava się zauroczyłem, i coś czuję że nie jest to tylko wakacyjna przygoda,ale w tych upałach sprawdza się idealnie. Lekko chłodny, lekko kwaskowaty i do tego bardzo przyjemna w moim odczuciu słodycz. Naprawdę cudne, soczyste jabłuszko,nie koniecznie jakieś bardzo naturalne, ale naprawdę myślę że warto.
Pineberry to już eksplozja słodzika z lekką nutą egzotycznego, ananasowego posmaku oraz dość mocną koladą To już gratka dla uwielbiających słodkie płyny przyjemniaczków, obawiam się że nieco wytrawniejszym graczom nie podejdzie. Mam jeszcze Pomberry,ale go jeszcze nie sprawdziłem wystarczająco by mówić - mam pewną manierę smakowania płynów, mianowicie zawsze na swieżo zawienięty setup, a jabłuszko od nich tak mnie wciągneło że nie czuję potrzeby sprawdzania go póki co, ale zapowiada się fenomenalnie, bo zapach jest z tej trójcy najładniejszy.

A ja dorzucę swoje 3 grosze i powiem coś o Horny Mango :D Pyszny, owocowy smak, dość słodki z odrobiną koolady - genialne na all day vape. Co prawda butle wyglądają jak jakiś lubrykant do zabaw erotycznych, ale poza tym sztos :D

@
Awatar użytkownika
Raz2trzy
daj znać jak tam Twoja grzałka po całodziennym vapowaniu, słyszałem opinie, że te LQ mają dar do zamiany waty w kulkę spalonego cukru :D
Asmodus Amighty + Wotofo Profile Unity RTA / Profile RDA
GV Aegis Mini + VV Berserker 1.5 Mini
snerta
Waperka
Waperka
Punkty reputacji: 172
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podzięk.: 62 razy

Jaki premix z E-dymu?

Postautor: snerta » 17 cze 2019, 15:41

Ja, Patrycja, zagorzały fan i smakosz mango, dowiedziawszy się o promocji dziejącej się w e-dymie z okazji jedenastych urodzin, pamiętając, jak sama w tym wieku unikałam tej drętwej imprezy, postanowiłam zmienić coś w swoim życiu i skorzystać. Skorzystać tym bardziej, że pojawiły się w ofercie dwie nowe marki: Fizzy oraz Horny Flava i dwie nowe wersje mango do sprawdzenia. Przy okazji zetknęłam się ustami ze swoją starą miłością - Sun Tan Mango. I dobrze się stało, bo łatwiej będzie mi odnosić się do czego, co z całą pewnością znacie.

Jeszcze do niedawna mango było dla mnie zerojedynkowe, dobre albo niedobre, a jest to efekt, najprawdopodobniej, aromatów na bazie których powstają premixy. Niedobre mango to te z Vampiere Vape albo MaiArtu, któremu bliżej do skórki niż miąższu. Dobre mango to takie, które, tutaj uwaga, bo zdanie będzie skomplikowane i specyficzne, smakuje tak, jak pachnie prawdziwy owoc. Tyle znałam i wiedziałam.

Otwieram Fizzy, pachnie... nawet nie wiem, czy ładnie. Nie jest to ani dobre, ani niedobre mango, więc, wizualizując to, co dzieje się w mojej głowie, pojawia się przed moją twarzą komiksowy, wrzeszczący i czerwony napis: co jest, kurwa, grane. Zgodnie ze swoją tradycją, tuż po zmieszaniu ze shotem, odstawiłam na 3 dni... dobra, na jeden dzień... zastanawiając się, co to takiego może być.

Składam sobie nowy setup, korzystając z pięknych grzałek Azgara (szybko ją jednak zdemontowałam, ale o tym później), zalewam atomizer i jest naprawdę ciekawie. Sytuacja bowiem wygląda następująco - moim nieskromnym zdaniem, szukając mango, które ma oddać smak faktycznie OWOCU, a nie krążyć wokół zapachu, powinniście koniecznie spróbować tego Fizzy, tak dla samych siebie. Dla mnie premix jest fenomenem, i kichać na to, że syfi grzałkę jak nic innego,że jest w typowo malezyjskim klimacie (mocno słodki, mocno chłodny). Dla mnie to pierwsze mango, które rzeczywiście smakuje jak mango.

Horny Flava dosyć długo sobie czekała, bo w międzyczasie sprawdzałam pomarańczę od Fizzy i truskawkę z granatem od Horny, poza tym już po zapachu mogłam stwierdzić, że jest to dobre mango, wyjątkowo zbliżone do tego z Summer Holiday. Lubię wąchać, powiedziałabym wszystko, ale może zabrzmieć to dziwnie, powiem więc, że prawie wszystko – w tym także premixy w rożnych momentach ich egzystencji. Po kilku dniach, w których Horny stało sobie bezpiecznie w szufladzie, najpierw wąchałam i chociaż jeszcze niepewnie, to w głowie pojawiła się myśl, że to pachnie zupełnie jak Sun Tan Mango, tylko bez miodowej nuty. Po spróbowaniu nie jest inaczej - jeśli zmęczył was miodowy posmak w premixach Dinner Lady, spróbujcie mango od Horny. Przy okazji jest też trochę mniej chłodzika.

Czy polecałabym te premixy? Tak, każdemu, ale nie sugerowałabym stosowania ich na co dzień, chyba że macie i czas, i chęci zmieniać codziennie bawełnę, bo wszystko co malezyjskie, ma tendencję do zabijania grzałek po drugim baniaku – i właśnie dlatego postanowiłam, że nie będę katowała grzałek Azgara, musiał wystarczyć po prostu clapton. Znajdziecie tutaj także sporo chłodzika, chociaż żaden nie jest takim mózgozamrażaczem jak Sun Tan Mango.

Miejcie też na uwadze, że te premixy są cholernie mocno stężone, dlatego sugeruję je trochę bardziej rozcieńczyć. Tutaj pojawia się kolejny problem, który być może rozwiąże osoba odpowiadająca za stworzenie go w mojej głowie. Tommy Black zarzucił mi informacją, że Fizzy to gotowe liquidy, a nie premixy i teraz tak sobie myślę... na e-dymie każą dolać shota, ja dolałam shota i blisko raz tyle bazy ekstra, a dalej to cholerstwo jest intensywne. Kto normalny da radę wapować takiego Fizzy w tak dużym stężeniu? Albo... Tomy mnie oszukał!

O wnioskach odnośnie pomarańczy od Fizzy i Pomberry od Horny podzielę się przy innej okazji. Póki co poluję na wszystkie premixy od Inawery, z największym naciskiem na Zombies in Eden. I chyba przeznaczę jednego posta na jeden produkt, aby uniknąć takiej ściany tekstu.
"Najłatwiej zaprzyjaźnić się z mężczyznami, gdy od początku twierdzą, że kochają inne kobiety. Można wtedy z nimi - nazwijmy to - bezpiecznie porozmawiać."
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 65
Podziękował: 79 razy
Otrzymał podzięk.: 73 razy

Jaki premix z E-dymu?

Postautor: Raz2trzy » 17 cze 2019, 15:56

Marcinczajka pisze:
Raz2trzy pisze:A ja polecę nowe premixy, które wjechały przy okazji 11 urodzin. W Red Apple od Horny Flava się zauroczyłem, i coś czuję że nie jest to tylko wakacyjna przygoda,ale w tych upałach sprawdza się idealnie. Lekko chłodny, lekko kwaskowaty i do tego bardzo przyjemna w moim odczuciu słodycz. Naprawdę cudne, soczyste jabłuszko,nie koniecznie jakieś bardzo naturalne, ale naprawdę myślę że warto.
Pineberry to już eksplozja słodzika z lekką nutą egzotycznego, ananasowego posmaku oraz dość mocną koladą To już gratka dla uwielbiających słodkie płyny przyjemniaczków, obawiam się że nieco wytrawniejszym graczom nie podejdzie. Mam jeszcze Pomberry,ale go jeszcze nie sprawdziłem wystarczająco by mówić - mam pewną manierę smakowania płynów, mianowicie zawsze na swieżo zawienięty setup, a jabłuszko od nich tak mnie wciągneło że nie czuję potrzeby sprawdzania go póki co, ale zapowiada się fenomenalnie, bo zapach jest z tej trójcy najładniejszy.

A ja dorzucę swoje 3 grosze i powiem coś o Horny Mango :D Pyszny, owocowy smak, dość słodki z odrobiną koolady - genialne na all day vape. Co prawda butle wyglądają jak jakiś lubrykant do zabaw erotycznych, ale poza tym sztos :D

@
Awatar użytkownika
Raz2trzy
daj znać jak tam Twoja grzałka po całodziennym vapowaniu, słyszałem opinie, że te LQ mają dar do zamiany waty w kulkę spalonego cukru :D
. Powiem Ci że nie ma tragedii, po 4dniach pare włosków od góry czarne i grzałka zawalona tak 3/5 (tak bym to podał w skali) ale dalej oddawała dobrze smak. Moim zdaniem bez tragedii no ale jednak syfi
:budda:
Vlad
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 4
Otrzymał podzięk.: 57 razy

Postautor: Vlad » 17 cze 2019, 18:07

Tommy Black pisze:
Vlad pisze:Ja tam z edymu raczej nic nie polecam, co kupie to coraz większa lipa.

Vlad pisze:Za to prawie wszystko co kupię w smooku jest ok.

A próbowałeś tego?

For-Rectal-Use-Only.jpg

Ok, zrozumiałem aluzje. Powstrzymam się od kryptoreklamy, ale ja naprawdę chciałem się obiektywnie wypowiedzieć

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 8585
Podziękował: 4348 razy
Otrzymał podzięk.: 12350 razy

Jaki premix z E-dymu?

Postautor: Tommy Black » 17 cze 2019, 18:57

snerta pisze: Kto normalny da radę wapować takiego Fizzy w tak dużym stężeniu? Albo... Tomy mnie oszukał!

No popatrz...oszukał a mógł wykorzystać! Tommy to dobry człowiek a jego dobroć dorównuje jego mądrości.:-P

Ja publicznie o tych smakach i markach nie będę się raczej wypowiadał. Kiedyś miałem jeden, bardzo lubiany, wzorcowy niemal smak pomarańczy z lemonką. Ale dużo się od tego czasu zmieniło... ;)

Vlad pisze:Ok, zrozumiałem aluzje. Powstrzymam się od kryptoreklamy, ale ja naprawdę chciałem się obiektywnie wypowiedzieć

Ależ cholera, nie powstrzymuj się. Seksuolodzy twierdzą że to niezdrowo. Zrób to po prostu mniej czytelnie, bardziej zabawnie i nadaj temu nieco sensu albo filozoficznej zadumy. Możesz też poezji jeśli Ci zbywa gdzieś po kieszeniach... :-P
McKanthal
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 20
Otrzymał podzięk.: 24 razy

Jaki premix z E-dymu?

Postautor: McKanthal » 17 cze 2019, 20:36

Jak nie chcesz zasyfiać grzałek, to weź jakiś aromat w niskim stężeniu i hop. Właśnie uskuteczniam "koncentrat" Fresh Mango Pra Liquid i jest ok.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 8585
Podziękował: 4348 razy
Otrzymał podzięk.: 12350 razy

Jaki premix z E-dymu?

Postautor: Tommy Black » 18 cze 2019, 07:55

McKanthal pisze:Jak nie chcesz zasyfiać grzałek, to weź jakiś aromat w niskim stężeniu i hop. Właśnie uskuteczniam "koncentrat" Fresh Mango Pra Liquid i jest ok.

Drogi @
Awatar użytkownika
McKanthal
u! Czy mógłbyś tę swoją dwu zdaniową myśl uskutecznić jakąś bardziej zrozumiałą treścią?

Wróć do „Szybkie pytanie”