Proszę o polecenie jakie RTA

Miejsce na szybkie pytania (nie tylko) początkujących waperów...
bigiel
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 7
Otrzymał podzięk.: 18 razy

Postautor: bigiel » 26 mar 2020, 20:21

Cześć. Poleci ktoś bezproblemowy atomizer RTA najlepiej cały zestaw, może być single coil. Niezawodny, łatwy w obsłudze, taki z którego jesteście zadowoleni. Taki co po zrobieniu setup’a działa tydzień bez wymiany grzałki.Jestem po porażce z RBA TFV8 Baby ale nie chce się poddawać :D Może jakiś ZEUS? :help:

Awatar użytkownika
edarek
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 408
Podziękował: 166 razy
Otrzymał podzięk.: 184 razy

Postautor: edarek » 26 mar 2020, 20:26

Tu masz cały zasób wiedzy o atomizerach:
viewforum.php?f=82
Zeus? - czemu nie, a może Intake? Albo inne Blotto? Nie ma konkretnej odpowiedzi. Ja mam te i sobie chwalę.
Ostatnio zmieniony 26 mar 2020, 20:29 przez edarek, łącznie zmieniany 2 razy.
Ehpro Cold Steel 100 + Augvape Intake RTA
Tesla WYE 85W + Dovpo Blotto

ErNOL
Moderator
Moderator
Punkty reputacji: 1083
Podziękował: 495 razy
Otrzymał podzięk.: 525 razy

Postautor: ErNOL » 26 mar 2020, 20:27

Kilka propozycji padło w Twoim poprzednim temacie.
Długością bez wymiany grzałki nie kieruj się! To nic nie da, serio. sporo będzie zależeć od liquidu.
Z mojej strony:
Intake RTA, Kelpie RTA, JuggerKnot Mini, Gata RTA, Serpent Elevate - wszystkie single, mam wszystkie, używam, jestem zadowolony.
Zeus X też jest dobry, ale to już na dwie grzałki, choć na jednej też będzie działać dobrze. :)
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Moderator
Moderator
Punkty reputacji: 1915
Podziękował: 321 razy
Otrzymał podzięk.: 778 razy

Postautor: DooshPastesh » 26 mar 2020, 21:01

Dead Rabbit, Horus, Gear, Wasp Nano, Kylin M I wiele innych. Wszystkie mają swoje wątki w Salonie.
Evic Primo Mini + Hastur Mini
RX Gen3 Dual + Blitzen
WYEII + Profile RTA
Awatar użytkownika
Pat Ansky
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 36
Podziękował: 123 razy
Otrzymał podzięk.: 19 razy

Postautor: Pat Ansky » 26 mar 2020, 21:04

Bierz Juggerknota. Z każdym będziesz miał jakieś "ale", ten oddaje lepiej smak ale znowu leje. Ten nie leje ale smak gorszy i... poci się. Tamten znowu źle wygląda ale nie leje i się nie poci, ale znowu smak oddaje genialnie. Itd. itp. Tak to sobie można gdybać aż do końca świata. Weź tego Juggerknota bo z trochę wyższej półki i wszystko z nim jest w pytę. Jak nie masz kaski to tego Intake - też będziesz zadowolony. I tak prawie wszystko będzie zależało od tego jaki tam drut wsadzisz i jak ułożysz bawełnę. Po co się zastanawiać, najwyżej kupisz potem inny a ten sprzedasz, idź i kup. Im dłużej będziesz się pytał i zastanawiał tym większy będziesz miał problem z wyborem, bo tutaj każdy z osobna poleci Ci inny sprzęt, bo każdy dociera się ze swoim sprzętem inaczej. I w końcu nic nie kupisz.
Awatar użytkownika
Tomba
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 3194
Podziękował: 1304 razy
Otrzymał podzięk.: 1830 razy

Postautor: Tomba » 26 mar 2020, 21:31

DooshPastesh pisze: Horus

@
Awatar użytkownika
DooshPastesh
- Horusa już pożegnaliśmy. Nie ma go w sprzedaży. Chyba, że z drugiej ręki, ale raczej nikt się nie pozbywa tego parownika.
viewtopic.php?f=82&t=3616&p=102621&hilit=horus#p102621

Edit: Aaa sorki, teraz widzę, że tez się wpisywałeś w tamten topic.
No i faktycznie coś @
Awatar użytkownika
Superlux
wspominał, że jeszcze gdzieś jest jednak do dostania.
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 35
Podziękował: 58 razy
Otrzymał podzięk.: 28 razy

Postautor: Szymon » 26 mar 2020, 22:06

Pat Ansky pisze:Bierz Juggerknota. Z każdym będziesz miał jakieś "ale", ten oddaje lepiej smak ale znowu leje. Ten nie leje ale smak gorszy i... poci się. Tamten znowu źle wygląda ale nie leje i się nie poci, ale znowu smak oddaje genialnie. Itd. itp. Tak to sobie można gdybać aż do końca świata. Weź tego Juggerknota bo z trochę wyższej półki i wszystko z nim jest w pytę.

Mam takie samo zdanie. To najlepszy parownik jaki miałem. Kosztuje trochę, ale jak policzę to w ciągu roku wywaliłem większą kasę ciągle zmieniając, żeby poczuć subtelną różnicę w smaku. Teraz straciłem jakąkolwiek potrzebę zakupu, czy też testowania coraz to nowych parowników. Za jakiś czas zakup się zwróci. Jak uważasz, że jest za drogi to jest też wersja mini albo Dead Rabbit, albo Zeus X.
bigiel
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 7
Otrzymał podzięk.: 18 razy

Re: Proszę o polecenie jakie RTA

Postautor: bigiel » 26 mar 2020, 22:26

Super. Dziękuje za rady. Rozważam Juggerknota lub Dead Rabbit. Tylko jakie zasilanie do tego? Nie za miliony monet. Chyba ze trzeba inwestować to już trudno. :D
Awatar użytkownika
ErNOL
Moderator
Moderator
Punkty reputacji: 1083
Podziękował: 495 razy
Otrzymał podzięk.: 525 razy

Postautor: ErNOL » 26 mar 2020, 22:31

bigiel pisze:Tylko jakie zasilanie do tego? Nie za miliony monet. Chyba ze trzeba inwestować to już trudno. :D

W sklepie na e- poszukaj Asmodus Minikin 2 albo Asmodus Lustro. Są ok, działają dobrze. Nie są kosmicznie drogie. Chcąc pójść półkę wyżej, też w sklepie na e- jest jeszcze Ultroner EOS II - w stabilizowanym drewnie. Piękne zasilenie, dobra elektronika.
Oczywiście niekoniecznie musi być Asmodus. Geek Vape Nova - też zacne zasilenia, dobra elektronika, w cenie obecnie coś około 160pln jeśli dobrze pamiętam. :)
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Awatar użytkownika
Krytyk na kacu
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 187
Otrzymał podzięk.: 101 razy

Postautor: Krytyk na kacu » 26 mar 2020, 22:40

Z tego co miałem najbardziej bezproblemowy jest Dead Rabbit RTA. Smak oddaje całkiem dobrze i odpadają Ci wycieki przez górny dopływ powietrza. Setup jest prosty, szczególnie na dualu. W singlu wymaga trochę więcej uwagi przy układaniu bawełny.

Dobrych zasilań jest mnóstwo do wyboru. Zależy co oczekujesz. Najlepiej poszukaj coś na 2x18650. Mogę polecić Aegis Legend (najlepiej w lżejszej edycji Limited) lub Aegis X od Geekvape, ale są dość duże i nie każdemu pasują do dłoni.
..:: Armour Pro + True MTL :: Aegis X + Kylin Mini :: Aegis Boost ::..

Wróć do „Szybkie pytanie”