Vaping is not tobacco! Nasza petycja na change.org

Wszystko, co dotyczy problemów związanych z przepisami stworzonymi przeciwko nam i e-papierosom...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Vaping is not tobacco! Nasza petycja na change.org

Postautor: Tommy Black » wt maja 21, 2019 5:09 pm

Haze pisze:
Ramses pisze:... i 16 oddanych głosów.

Czyli zbliżamy się do liczby najbardziej aktywnych użytkowników Forum. Wyżej 25 pewnie nie wyskoczymy :(


Pesymism ciumkacza? Zauważyliście że w badaniach mongolskich i amerykańskich naukowców japońskiego pochodzenia, użytkownicy stosujący metodę MTL w wapowaniu i kalendarzyka owulacyjnego w planowaniu rodziny, są z reguły bardziej pesymistycznie nastawieni do życia?

Spokojnie, mamy jeszcze trochę czasu i ja jednak ( DTL) :-P liczę że tę "setkę" na początek uda nam się osiągnąć. Ale do tego potrzebujemy Salonu i przyjaciół Salonu. *yes*
Awatar użytkownika
Matrosky
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: śr kwie 10, 2019 6:39 pm
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podzięk.: 18 razy
Płeć: Mężczyzna

Vaping is not tobacco! Nasza petycja na change.org

Postautor: Matrosky » wt maja 21, 2019 4:40 pm

Podpisane! :D
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Vaping is not tobacco! Nasza petycja na change.org

Postautor: Haze » wt maja 21, 2019 4:23 pm

Ramses pisze:... i 16 oddanych głosów.

Czyli zbliżamy się do liczby najbardziej aktywnych użytkowników Forum. Wyżej 25 pewnie nie wyskoczymy :(
Obrazek
skaecik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 115
Rejestracja: ndz kwie 15, 2018 9:46 am
Lokalizacja: Tychy
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podzięk.: 66 razy
Płeć: Mężczyzna

Vaping is not tobacco! Nasza petycja na change.org

Postautor: skaecik » wt maja 21, 2019 4:19 pm

Pewno wszyscy się boją, bo się podaje imię i nazwisko przy podpisywaniu tej petycji. Chcieliby zostać anonimowi. Zresztą, ludzie zawsze dużo tylko gadają. Była już jakaś podobna akcja, i też odzew był słaby. Tyle że tam się chyba też pesel podawało, już nie pamiętam. Ja podpisałem. Mam nadzieję że ta setka wpisana jako docelowa ilość się znajdzie.

Wysłane z mojego H3113 przy użyciu Tapatalka

Edit.
Mój głos dopiero teraz zaskoczył
Awatar użytkownika
Ramses
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 985
Rejestracja: pt sty 11, 2019 10:02 pm
Lokalizacja: Mazury
Podziękował: 4072 razy
Otrzymał podzięk.: 2169 razy
Płeć: Mężczyzna

Vaping is not tobacco! Nasza petycja na change.org

Postautor: Ramses » wt maja 21, 2019 2:56 pm

Panie i Panowie, użytkownicy z długim i krótkim stażem w Salonie.

Na chwilę obecną mamy już ponad 220 odsłon tematu... i 16 oddanych głosów. Czy na prawdę nie zależy Wam na odkłamaniu oficjalnych, serwowanych przez media i ustawodawców łgarstw o ein? Jeśli sami nie będziemy głośno apelować o potrzebę zmiany poronionej Dyrektywy, to nikt nie zrobi tego za nas. Oddajcie swój głos poparcia dla petycji "Vaping is not tobacco!"

Zróbcie to dla siebie. *czajniczek*
Obrazek
Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2439
Rejestracja: czw mar 03, 2016 11:41 am
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 1558 razy
Otrzymał podzięk.: 4400 razy
Płeć: Mężczyzna

Vaping is not tobacco! Nasza petycja na change.org

Postautor: slaviop » wt maja 21, 2019 1:43 pm

Tomek, ja podpisałem.
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Vaping is not tobacco!Nasza petycja na change.org

Postautor: Tommy Black » wt maja 21, 2019 8:51 am

Prawie wszyscy z Was mają i korzystają z FB. Tak trudno wrzucić linki do tej petycji, jeśli już nie chcecie jej poprzeć? Ja się nie spodziewam ani po niej ani po pani Emily O’Reilly żadnych cudów. Chodzi o nagłośnienie naszych postulatów tylko. Prace nad nową Dyrektywą już trwają. Myślicie że ta nowa będzie tak durna jak obecna? O nie! I koncerny tytoniowe nie odpuszczą.
Tyle że tym razem przygotują się lepiej. Mają już doświadczenie i więcej czasu.Tym razem nie będą wybuchać baterie. Tym razem będą zatrucia liquidami, premixami, rozpryskujące się zbiorniki atomizerów kaleczące oczy i kilka innych metod zniechęcających, przede wszystkim opinię publiczną, do ein.
Big Tobacco tworzyć będzie bowiem coraz więcej swoich ein. Bezpiecznych oczywiście. I zabezpieczonych naturalnie też jak najbardziej przed dziećmi.
Ale oczywiście jak widać, nie tylko BT ma czas... :(
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Vaping is not tobacco! Nasza petycja na change.org

Postautor: Tommy Black » pn maja 20, 2019 11:59 am

Jedna osoba może nie być w stanie zmienić całego świata, jednakże gdy wszyscy zagłosują we wspólnej sprawie, to można zmienić społeczeństwo, miasto i kraj. Na Change.org zebrano już tysiące petycji, i każdy może oddać swój głos na sprawę, którą popiera.

Tu możecie poczytać o change.org: https://www.eastbook.eu/2014/03/03/chan ... olecznych/

A tu nasza petycja. Stworzyłem ją ad hoc, czytając petycję o wyrzuceniu na zbity pysk scenarzystów Gry o Tron i nakręceniu nowego sezonu od początku. :-P

Vaping is not tobacco!

Obrazek

Salon Rozchmurzonych started this petition to Emily O’Reilly and 1 other
Coraz większa liczba naukowców i instytucji zdrowia publicznego stwierdza, że ‘’vaping’’ jest znacznie mniej szkodliwy niż palenie tytoniu. Niezależne badania sugerują, że przejście z tradycyjnych papierosów do tzw. wapowania mogłoby przynieść znaczące korzyści dla zdrowia publicznego. Na przykład brytyjski Royal College of Physicians i Public Health England stwierdziły, że ‘’vaping jest co najmniej 95% mniej szkodliwy niż palenie tytoniu’’.

Ein to nie tytoń. Należy usunąć art. 20 z Dyrektywy Tytoniowej i stworzyć dla ein osobne prawo.



An increasing number of scientists and public health institutions say that 'vaping' is far less harmful than smoking. Independent research suggests that the transition from traditional cigarettes to so-called liming could bring significant benefits to public health. For example, the British Royal College of Physicians and Public Health England have stated that '' vaping is at least 95% less harmful than smoking ''.

Ein is not tobacco. Delete article 20 from the Tobacco Directive and create a separate law for ein.


https://www.change.org/p/emily-o-reilly ... e_petition

Podpisujcie i udostępniajcie gdzie tylko się da! Nawet jeśli niewiele osiągniemy to nagłośnimy choć trochę problem!

PS
Warto byłoby zebrać choć trochę podpisów. Pani Emily O’Reilly już zna Salon...pisaliśmy do niej bardzo obszerne pismo w sprawie ein.

Wróć do „Dyrektywa - Wydarzenia, informacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 3 gości