A gdyby tak pomyśleć "outside the box"

Wszystko, co dotyczy problemów związanych z przepisami stworzonymi przeciwko nam i e-papierosom...
sulkov
Płeć: nieokreślona

Re: A gdyby tak pomyśleć "outside the box"

Postautor: sulkov » wt lip 21, 2015 7:24 am

Ale wstyd :( Właśnie zauważyłem i poprawiłem - dziękuję za subtelną (ż)aluzję :) Tak czy inaczej - jest zgodne z definicją? Jest. Czyli ban na sprzedaż.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: A gdyby tak pomyśleć "outside the box"

Postautor: Tommy Black » wt lip 21, 2015 7:18 am

No,ale ja mam przecież własny dziubek...myslisz że muszę nawiązać jakieś połączenie dziubek w dziubek,aby tego :oops: użyć?
sulkov
Płeć: nieokreślona

Re: A gdyby tak pomyśleć "outside the box"

Postautor: sulkov » wt lip 21, 2015 7:10 am

To jest właśnie myjka parowa :) W zbiorniku jest woda która odparowuje i wylatuje przez "dziubek". No e-papieros jak ta lala.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: A gdyby tak pomyśleć "outside the box"

Postautor: Tommy Black » wt lip 21, 2015 7:09 am

No dobra,ale co to jest? Nigdy czegoś takiego nie widzialem...

Obrazek
sulkov
Płeć: nieokreślona

Re: A gdyby tak pomyśleć "outside the box"

Postautor: sulkov » wt lip 21, 2015 7:03 am

Żelazek może niekoniecznie. Ale patrz - czy jeżeli zamontujesz ustnik na czymś takim - http://www.ekoboom.com/product/image/388/314.jpg
To czy nie może to służyć do spożywania pary z zawartością nikotyny? Oczywiście, że może. Co za tym idzie... Sam rozumiesz. Podobnych sprzętów można wyliczyć sporo więcej a wszystko wskazuje na to, że zgodnie z ustawą są to e-papierosy. Producenci jak producenci - ale przykładowo sklepy internetowe czy sprzedawcy na allegro mogą już mieć coś przeciwko. Kwestia odpowiedniej argumentacji.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: A gdyby tak pomyśleć "outside the box"

Postautor: Tommy Black » wt lip 21, 2015 6:58 am

Myślisz że taki producent żelazek ( nie wiem cholera,kto to produkuje) może czuć się zagrożony z powodu tej ustawy? :shock:
sulkov
Płeć: nieokreślona

Re: A gdyby tak pomyśleć "outside the box"

Postautor: sulkov » wt lip 21, 2015 6:39 am

Raczej aby inni producenci uruchomili swoje kanały w celu przynajmniej opóźnienia całego procesu. Wszak czas teraz jest na wagę złota a im większy szum powstanie w celu pokazania światu jakim wielkim bublem jest ustawa - tym lepiej dla nas.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: A gdyby tak pomyśleć "outside the box"

Postautor: Tommy Black » wt lip 21, 2015 6:36 am

To znaczy,masz na myśli akcję żeby inni producenci dostosowali swój sprzęt do naszych celów ?
Np. żelazko wytwarzające parę, które już jest, ale przeciez może mieć osobny wlew na liquid?
Jestem za! Może nauczę się prasować w końcu? :twisted:
sulkov
Płeć: nieokreślona

A gdyby tak pomyśleć "outside the box"

Postautor: sulkov » wt lip 21, 2015 6:23 am

Pani i Panowie. Wczoraj w mojej głowie zrodził się pewien pomysł, który w nocy został przeze mnie rozwinięty. Jak wszystkim wiadomo definicję "e-papierosa" wypełnia masa sprzętu agd, narzędzi budowlanych i praktycznie wszystkie elementy grzewcze. A co, gdyby do naszej walki zaprzęgnąć ludzi, którzy z e-papierosami nie mają nic wspólnego? Alfą i omegą nie jestem, ale wydaje mi się, że warto byłoby zrobić akcję informacyjną dla producentów i dystrybutorów owych sprzętów. Wszak nawet zwykła myjka parowa zgodnie z definicją jest e-papierosem. Być może tą drogą udałoby się znaleźć wsparcie.

To tylko luźna myśl. Na dokładne przestudiowanie projektu pewnie nie będę miał czasu przed weekendem :(

Wróć do „Dyrektywa - Wydarzenia, informacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 7 gości