BARDZO PILNE! Ustawa przegłosowana

Wszystko, co dotyczy problemów związanych z przepisami stworzonymi przeciwko nam i e-papierosom...
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 620
Podziękował: 601 razy
Otrzymał podzięk.: 979 razy

Re: BARDZO PILNE! Ustawa przegłosowana

Postautor: DamianGR » 21 lip 2016, 16:31

Czas na cenzurę i aresztowania : " Resort zapowiedział działania zwalczające grupy użytkowników papierosów elektronicznych w internecie. – To będą bardzo szybkie działania – ostrzegł wiceminister zdrowia Jarosław Pinkas. "

Awatar użytkownika
amsaw
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 230
Podziękował: 2754 razy
Otrzymał podzięk.: 2091 razy
Birthday

Postautor: amsaw » 21 lip 2016, 16:41

Za komuny byłem na dołku, teraz też dam radę.
Komuna padła, ta swołocz też padnie.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 11171
Podziękował: 5346 razy
Otrzymał podzięk.: 13794 razy

Postautor: Tommy Black » 21 lip 2016, 17:19

DamianGR pisze:Czas na cenzurę i aresztowania : " Resort zapowiedział działania zwalczające grupy użytkowników papierosów elektronicznych w internecie. – To będą bardzo szybkie działania – ostrzegł wiceminister zdrowia Jarosław Pinkas. "

Zwalczać to pan Pinkas może sobie mrówki faraona. Trochę trudniej je aresztować, ale jeśli przyjdą wytyczne, to kto wie... ;)
W internecie co prawda mrówki faraona nie spacerują po stronach, ale skąd pan Pinkas miałby to wiedzieć?

Natomiast nie zauważylem nigdzie, w żadnej ustawie, nawet prób penalizacji chmurzenia, więc może pan Pinkas wie więcej, co samo w sobie jest już dziwne... :-P
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 620
Podziękował: 601 razy
Otrzymał podzięk.: 979 razy

Postautor: DamianGR » 21 lip 2016, 19:25

A to chyba bardziej dokładna wypowiedź tego pana co kłamie jak najęty:
"Chcemy zwalczać tych wszystkich nieszczęśników – którzy są sponsorowani przez duży przemysł tytoniowy, funkcjonujący w tej chwili w internecie – z grupami wapujących, którzy robią nawet jakieś manifestacje. Na szczęście ostatnio przyszło chyba tylko 6 osób, więc nie jest to wielki problem. Ale zaczynamy działać, i to bardzo szybko."

Added in 37 minutes 12 seconds:
No i dorzucę cytat dnia tegoż samego pana z posiedzenia komisji zdrowia: " Proszę panów posłów o zaakceptowanie tej ustawki"
Awatar użytkownika
gemino
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 94
Podziękował: 2259 razy
Otrzymał podzięk.: 303 razy

Postautor: gemino » 21 lip 2016, 20:46

Dziwne, że użył słowa "osoby wapujące" a nie palacze e-papierosów. Czegoś się jednak nauczył
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 11171
Podziękował: 5346 razy
Otrzymał podzięk.: 13794 razy

Postautor: Tommy Black » 21 lip 2016, 21:36

DamianGR pisze:... z grupami wapujących, którzy robią nawet jakieś manifestacje. Na szczęście ostatnio przyszło chyba tylko 6 osób, więc nie jest to wielki problem. Ale zaczynamy działać, i to bardzo szybko."

No to cholera, panie Pinkas, trzeba się śpieszyć.6 osób to rzeczywiście nie jest wielki problem, ale co pan zrobi jak się te 6 osób rozproszy? :cry:

DamianGR pisze:"Chcemy zwalczać tych wszystkich nieszczęśników – którzy są sponsorowani przez duży przemysł tytoniowy, funkcjonujący w tej chwili w internecie...

Rzeczywiście.Duży przemysł tytoniowy, na skutek nowej dyrektywy tytoniowej, przeniósł się do internetu. Zamiast produkować papierosy sponsoruje jakichś nieszczęśników. I do czego to doprowadzila ta nieszczęsna dyrektywa? :lol:

Ja czytałem kilka wywiadów z panem, panie Pinkas. Momentami sprawiał pan wrażenie w miarę rozsądnego człowieka.Wypowiadał się pan jednak na temat Służby Zdrowia, funkcjonowania szpitali i ubezpieczeń społecznych. Także prywatnego lecznictwa, szczególnie panu znanego.
Teraz, wykorzystując ministerialne stanowisko, perroruje pan na temat elektronicznych inhalatorów nikotyny. Chciałbym napisać , że nie ma pan pojęcia o czym mówi.Gdyby pan jednak na tym poprzestał, ja bym tak napisał. Pan jednak bezczelnie kłamie. W związku z tym nie napiszę tu nic więcej, a pana obrzydliwymi,tanimi kłamstwami, zainteresuję odpowiednie instytucje.
Awatar użytkownika
Marcelina_MolinShop
Waperka
Waperka
Punkty reputacji: 20
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podzięk.: 47 razy

Postautor: Marcelina_MolinShop » 22 lip 2016, 00:18

To były cięzkie godziny ogladania. Szkolenia w USA, level hard w harcerstwie, śmierdzący nałóg, nieustraszony Internet i ten bezczelny Radziwiłł który nie przyjmuje :

A: żadnej krytyki, wszechwiedzący bufon. Może i zna się na swoim fachu, ale jest absolutnie nieudolnym politykiem i jestem przekonana, że nie przeczytał Dyrektywy Tytoniowej bo konkrety omawiał ogólnikami, jak nasza p. Premier Lejąca Woda

B: nie przyjmuje żadnej alternatywy walczenia z nałogiem. Nie zakazuje plastrów, nie zakazuje pastylek, pigułek czy cokolwiek medycznego to jest do łykania, które ma tyle skutków ubocznych że strach opakowanie otwierać.

C: nie przejawia chęci poznania rynku e-papierosów, nie analizuje tego co publikuja np w Anglii NHS. Bo po co? BO Polak najmądrzejszy jest. Szkoda tylko, że po szkodzie.

Siadając do transmisji, miałam przygotowany notatnik i długopis. Zapisałam całe NIC. Bo nic konkretnego nie padło. Cytowane wypowiedzi wypisał już Stary Chemik, podsumowanie kłamstw Pinkasa, więc tu nie było co się wychylać :) I tak została biała kartka, a e-papierosy zostały przechszczone na ipapierosy.

Amen!
MolinShop.com - Wholesale DIY * MOLIQ liquids * Molinberry concentrates * Chemnovatic NicBases
http://www.molinshop.com
Awatar użytkownika
amsaw
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 230
Podziękował: 2754 razy
Otrzymał podzięk.: 2091 razy
Birthday

Postautor: amsaw » 22 lip 2016, 10:42

To dla rozładowania :mrgreen: atmosfery.
Z pozdrowieniami od rządzących - poseł piotr pyzik (pis)

Obrazek
kozz
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 0
Otrzymał podzięk.: 2 razy

Postautor: kozz » 22 lip 2016, 13:07

bardzo mnie ciekawi najakiej podstawie pan gestapo ma zamiar zamykac grupy internetowe? jezeli serwer nie znajduje sie w kraju, to raczej niewielka szansa na wyegzekwowanie jakiejkolwiek dyrektywy :) mateczka Rasija chetnie przyjmie wszystkie serwery na swoje łono
Awatar użytkownika
kubica
Waperka
Waperka
Punkty reputacji: 10
Podziękował: 102 razy
Otrzymał podzięk.: 75 razy

Postautor: kubica » 22 lip 2016, 14:55

to wszystko jest chore....
Pierwszy EIN w lutym 2013 *czajniczek*
Interesuje mnie tylko to czy i kiedy znowu wyskoczy mi kontrola temperatury *konik*

Wróć do „Dyrektywa - Wydarzenia, informacje”