Świetny ruch SUEP!

Wszystko, co dotyczy problemów związanych z przepisami stworzonymi przeciwko nam i e-papierosom...
nosferatu997
Płeć: nieokreślona

Re: Świetny ruch SUEP!

Postautor: nosferatu997 » pt lip 31, 2015 10:08 pm

Dziękujemy za dobre słowo :) Tak jak zostało wyżej napisane "każde działanie jest lepsze od bierności" dlatego "chwytamy się brzytwy". Czy to odniesie pozytywny skutek? Nie wiemy, przyszłość zweryfikuje. Jeśli jednak okaże się, że nie dało to nic - i tak warto było próbować, dla dobra waperskiej społeczności :)
Wyspiarz
Płeć: nieokreślona

Re: Świetny ruch SUEP!

Postautor: Wyspiarz » pt lip 31, 2015 2:46 pm

Ja akurat głosowałem za Dudą z pełnym przekonaniem, chociażby dlatego że za diabła nie potrafię się dopatrzeć tego "złotego okresu dla Polski"; było też masę innych powodów, mniejsza z tym.

Jak ustawa dotrze do PAD, prawdopodobnie ją zawetuje (oczywiście mam nadzieję), ale pewnie z innych powodów niż e-papierosy.
Duda deklaruje się jako rzecznik działania zgodnego z interesem polskich producentów, a Polska jest liderem w branży tytoniowej.
"Polish tobacco" nie jest specjalnie zadowolone z tych regulacji jakie proponuje rząd.
Więcej w wątku Tytoniarze też niezadowoleni z projektu ustawy


Paradoksalnie, są w pewien sposób naszym sojusznikiem w walce z zapisami, a mają jakby nie patrzeć, sporą siłę przebicia.
Ich weto może spowolnić ustawę, wymóc dodatkowy czas na konsultacje i zmiany, wreszcie opóźnić czas wejścia jej w życie.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Świetny ruch SUEP!

Postautor: Tommy Black » pt lip 31, 2015 10:53 am

SzamanDM pisze:Duda to nie mój prezydent. Delikatnie mówiąc. Jeżeli jednak nie podpisze to oczywiście ma dużego plusa. Nie zmienię poglądów ale jakiś szacunek dla tej postaci się u mnie pojawi. :)


A Konstytucja mówi że prezydent jest prezydentem wszystkich Polaków! Czyli Twoim i ,o zgrozo, moim też. To ja się domagam, nie proszę, aby mój prezydent tę ustawę zawetował.No bo ja bym bardzo chciał, żeby prezydent pozostał w zgodzie z Konstytucją. No i ze mną. :)
Ja mogę obiecać,że jak potem zostanę prezydentem,teraz nie mam czasu, to też będę konstytucyjnym prezydentem i obywatel Andrzej D. będzie mógł palić swoje papierosy. W domu.
:P
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Świetny ruch SUEP!

Postautor: SzamanDM » czw lip 30, 2015 8:42 pm

Duda to nie mój prezydent. Delikatnie mówiąc. Jeżeli jednak nie podpisze to oczywiście ma dużego plusa. Nie zmienię poglądów ale jakiś szacunek dla tej postaci się u mnie pojawi. :)
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana
Awatar użytkownika
matatiti
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 944
Rejestracja: śr cze 10, 2015 1:31 pm
Lokalizacja: Ząbki
Podziękował: 1680 razy
Otrzymał podzięk.: 976 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Świetny ruch SUEP!

Postautor: matatiti » czw lip 30, 2015 8:16 pm

Może się nawróci i przejdzie na jasną stronę ;)
:budda:
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Świetny ruch SUEP!

Postautor: DamianGR » czw lip 30, 2015 8:15 pm

No nie wiem jak z Dudą będzie

Obrazek
Awatar użytkownika
matatiti
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 944
Rejestracja: śr cze 10, 2015 1:31 pm
Lokalizacja: Ząbki
Podziękował: 1680 razy
Otrzymał podzięk.: 976 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Świetny ruch SUEP!

Postautor: matatiti » czw lip 30, 2015 8:10 pm

Brawo SUEP! Świetny ruch i kawał dobrej roboty z Waszej strony. Mam nadzieję, że przyniesie skutek i gorąco za to trzymam kciuki.
:budda:
jch-root
Płeć: nieokreślona

Re: Świetny ruch SUEP!

Postautor: jch-root » czw lip 30, 2015 6:46 pm

Powiem tak - polityka to jedno wielkie "kupa". Nadzieje niesie fakt, że do wzrostu wielu pożytecznych roślin, potrzebna jest między innymi - kupa :piwo Jakkolwiek by to zabrzmiało, "nadzieja umiera ostatnia" a "tonący brzytwy się chwyta" - jak już wcześniej o tym wspomniano... Mimo wszystko,
jestem pozytywnej myśli :) Każde działanie jest lepsze od bierności.

PS. Moją wypowiedź proszę traktować jako "światełko w tunelu", przy założeniu, że światełkiem tym, nie jest reflektor nadjeżdżającego pociągu :)

Brawo SUEP!
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Świetny ruch SUEP!

Postautor: Tommy Black » czw lip 30, 2015 6:22 pm

Jestem bardzo daleki od polityki,ale nie od pisania prawdy. Jeśli prawda, a SUEP napisał prawdę, kogoś antagonizuje,to ma problem.
Nad głosowaniem naszych posłów było już kilka debat w naszym waperskim świecie.Szkoda czasu aby do tego teraz wracać. Są ważniejsze sprawy.
paveletz
Płeć: nieokreślona

Re: Świetny ruch SUEP!

Postautor: paveletz » czw lip 30, 2015 6:16 pm

No cóż, tonący brzytwy się chwyta. List w sumie jest ok. ale nie wiem czy SUEP nie przedobrzył z akcentowaniem antagonizmów politycznych. Ja tam na miejscu Elekta odebrałbym go jako mało wyrafinowaną próbę manipulacji. Ale kto wie - wybory blisko i może właśnie takie drobne "haczyki" na opozycję będą dla jego macierzystego ugrupowania teraz na rękę... Oby. ;)

Wróć do „Dyrektywa - Wydarzenia, informacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 9 gości