Salon a ustawa.

Wszystko, co dotyczy problemów związanych z przepisami stworzonymi przeciwko nam i e-papierosom...
Awatar użytkownika
miclon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 10:03 pm
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Podziękował: 329 razy
Otrzymał podzięk.: 161 razy
Płeć: Mężczyzna

Salon a ustawa.

Postautor: miclon » pt gru 02, 2016 6:22 pm

Madzia pisze:Amsiulek daj mi namiary na tych kurierów :oops: też sobie wyrobię kontakty :-P


Też chętnie bym wszedł w posiadanie takich namiarów:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Chemnovatic
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 86
Rejestracja: śr sie 19, 2015 6:02 pm
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 147 razy
Otrzymał podzięk.: 165 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Salon a ustawa.

Postautor: Chemnovatic » pt gru 02, 2016 4:15 pm

Czy tak jak myślałem :) Polak potrafi sobie poradzić w każdych okolicznościach :) :) :)

To dodatkowo zasieje małe ziarenko :D Trójmiasto i produkty Chemnovatic i nie tylko :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

Salon a ustawa.

Postautor: Selene » pt gru 02, 2016 4:09 pm

Amsiulek daj mi namiary na tych kurierów :oops: też sobie wyrobię kontakty :-P
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Awatar użytkownika
miclon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 10:03 pm
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Podziękował: 329 razy
Otrzymał podzięk.: 161 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Salon a ustawa.

Postautor: miclon » pt gru 02, 2016 3:32 pm

Szkode że ja nie wyrobiłem sobie takich kontaktów za wczasu :(

Added in 33 seconds:
Salon a ustawa.
Szkode że ja nie wyrobiłem sobie takich kontaktów za wczasu:(
Obrazek
Awatar użytkownika
amsaw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1867
Rejestracja: wt cze 09, 2015 8:30 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3123 razy
Otrzymał podzięk.: 2544 razy
Płeć: Mężczyzna

Salon a ustawa.

Postautor: amsaw » pt gru 02, 2016 2:46 pm

A jest zakaz?
Nie zauważyłem :lol:
Nadal mam bardzo dobre kontakty z kurierami - nic się w tej materii nie zmieniło.
Więcej nie napiszę, bo cholera wie kto tu wchodzi ;)
Może kogoś z umiejętnością czytania, choć o takich tam trudno, z któregoś z ministerstw oddelegowali?
Awatar użytkownika
miclon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 10:03 pm
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Podziękował: 329 razy
Otrzymał podzięk.: 161 razy
Płeć: Mężczyzna

Salon a ustawa.

Postautor: miclon » pt gru 02, 2016 8:33 am

Ja również na ten moment korzystam z rezerw
Mam to szczeście że mam niedaleko do jednego z dużych sklepów stacjonarnych.Sklep ten niestety mam w swojeje ofercie bazy tylko jednej firmy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

Salon a ustawa.

Postautor: Tenmen » pt gru 02, 2016 8:29 am

Co do wysepek w sklepach, miałem taką zaprzyjaźnioną w pobliskim sklepie którą prowadził młody człowiek, prawdziwy fanatyk e papierosów, do którego przychodziło się nie tylko po to żeby coś kupić, ale żeby po prostu pogadać o sprzęcie i różnych sprawach z tym związanych.Niedawno wysepkę przejął inny sprzedawca...no cóż już nie mówię o fachowości tego człowieka, która jest bardzo marna (ja który nie uważam się za fachowca parę razy sprawiłem że człowiek miał głupią minę), ale ogólnie o kontakcie i empatii.Dosyć często odwiedzam ten sklep i zauważyłem że ilość osób kupujących w tym punkcie znacznie się zmniejszyła....

Aha 100-tny post lecę po :whisky: flaszkę :mrgreen:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Salon a ustawa.

Postautor: Tommy Black » pt gru 02, 2016 8:12 am

Chemnovatic pisze:Witam wszystkich :)

Chciałbym podpytać się jedną rzecz... jak sobie teraz radzicie bez zakupów online ? Tylko stacjonarka zostaje :) ? Czy na "rezerwacjach" jedziecie :D ??


A ja chciałbym podpytać jak jak sobie radzi w obecnej sytuacji Chemnovatic bez Salonu ale za to z ustawą? :-P
A teraz odpowiem na pytanie, bo z grzeczności zawsze mialem dość dobre oceny, z wyjątkiem tych na matematyce...

Nic ta żalosna ustawa u mnie nie zmieniła.Ponieważ ją znalem od pierwszej roboczej wersji, wiedzialem czego się spodziewać.Jedyne co mnie zaskoczyło to zakaz handlu internetowego.
Jeszcze bardziej zaskoczył mnie dobry kolega, z którym walczyłem o sensowny jej kształt a który okazał się prymitywnym i podłym kombinatorem.
Już na dlugo przed wejściem ustawy, praktycznie nie kupowałem nic online.Ale to pewnie dlatego że od bardzo dawna kupowałem online co tylko zobaczylem, więc się nazbierało.
Ustawa pomogła mi tylko skończyć z bezsensownymi zakupami.Mam nadzieję że pozwoli też zakończyć żywot firmom, które od branży ein, powinne trzymać się raczej z daleka.
Tak, mam szczęście, mam w swoim mieście sklep stacjonarny. Duże miasto, jeden sklep.* Teraz mam do sklepu daleko, więc wpadam tam rzadziej.Raczej towarzysko, choć ostatnio kupiłem też nową wersję czarnego Subtanka Mini.Tym razem Kangertech nie miał co spieprzyć, więc zdemolował system airflow.
Oczywiście jak każdy szanujacy się kombatant zrobiłem zapasy.W moim przypadku wyłącznie baz.
Sporą część sprzętu porozdawałem, bo naprawdę dobry waper powinien być dobry dla innych waperów, a nadmiar zabawek, po prostu psuje zabawę.
Naprawdę nie potrzebuję już 80 atomizerów i 60 zasilań.Nie muszę co 3 dni nic nowego kupować.Druty i bawełna są powszechnie dostępne.Z zakupem bazy nie ma aż takich problemów
jak wszyscy sądziliśmy.Natomiast większość z nas ma na pewno znajomych i przyjaciół i zawsze można na nich liczyć. Prywatna wymiana dóbr waperskich nie jest ograniczona żadną debilną ustawą.
Jasne że jest mi przykro, kiedy z przyzwyczajenia czasem, klikam w znajomy link a tam pusto.Ale tylko przykro. Był bowiem czas i możliwości aby nie było pusto.Ale to temat na inne opowiadanie...

* Napisalem "jeden sklep" bo mam na myśli sklep, nie tzw. wysepki w centrach handlowych. Nie sądzę abym kiedykolwiek, cokolwiek tam kupił. I nie z powodu kosmicznych cen
i żalosnego wprost asortymentu.Choć stram się rozumieć że każdy ma prawo do pracy , swoje potrzeby, aspiracje i często rodzinę, co jakby wyklucza część aspiracji...
Wczoraj bylem w takim centrum i przechodziłem obok wysepki. Ładnie, estetycznie, kolorowo. Wokół mały tlumek kobiet i mężczyzn.Ponieważ mam doświadczenie, to potrafię oceniać wiek kobiet.Te nie miały więcej niż 16 lat.Towarzyszący im mężczyźni mieli w dalekich planach zakup maszynek do golenia. Z tego co zdążyłem zauważyć, nie mieli żadnych problemów z zakupem liquidów ale także i jakiegoś sprzętu.Oczywiście na pewno kupowali "zerówki"... ale ja wierzę że tak przecież było, a sprzęt był dla taty, który nie mógł sam przyjsć, bo nie chodzi.

Tak na marginesie.
Nie można w żadnym wypadku powiedzieć że zakaz handlu internetowego wprowadził jakiś idiota, aby chronić dzieci przed tymi, jakże niebezpiecznymi zakupami.
Zakaz handlu internetowego w Polsce przynajmniej, został wprowadzony przez całkiem sprytną grupkę ludzi aby innej sprytnej grupce ludzi żyło się lepiej.
Co to za sztuka wprowadzić coś aby wszystkim żyło się lepiej? A poza tym, czasy kiedy wszystkim żyło się lepiej już byli i to se ne wrati.
Grupa terapeutyczna pensjonariuszy Ministerstwa Zdrowia, kiedy skończyła już lepić gliniane figurki, wprowadziła więc stosowne zmiany w procedownej ustawie i już.
Awatar użytkownika
julka1973
Waperka
Waperka
Posty: 1094
Rejestracja: śr lis 25, 2015 5:25 pm
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Podziękował: 2030 razy
Otrzymał podzięk.: 1261 razy
Płeć: Kobieta

Salon a ustawa.

Postautor: julka1973 » pt gru 02, 2016 7:43 am

Chemnovatic pisze:Witam wszystkich :)

Chciałbym podpytać się jedną rzecz... jak sobie teraz radzicie bez zakupów online ? Tylko stacjonarka zostaje :) ? Czy na "rezerwacjach" jedziecie :D ??


Zapasów trochę mam, ale czasami coś rezerwuję. I na wycieczki jeżdżę. :smile:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

Salon a ustawa.

Postautor: Tenmen » pt gru 02, 2016 6:12 am

Ja tam pędzę w czajniku *czajniczek* :P

Wróć do „Dyrektywa - Wydarzenia, informacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 8 gości