Co dalej?

Wszystko, co dotyczy problemów związanych z przepisami stworzonymi przeciwko nam i e-papierosom...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Co dalej?

Postautor: Tommy Black » ndz sie 09, 2015 3:47 pm

No więc ,skoro nic nie stoi na przeszkodzie,ściągnij,prześlij a my po obróbce i opisaniu ,zamieścimy w Banku Dobrych Treści i wtedy będą szeroko dostępne. :)
nosferatu997
Płeć: nieokreślona

Re: Co dalej?

Postautor: nosferatu997 » ndz sie 09, 2015 2:49 pm

Właśnie chodziło mi o to żeby np z forum EVUN te materiały ściągnąć i udostępnić w Salonie czy na stronie Suepu.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Co dalej?

Postautor: Tommy Black » sob sie 08, 2015 6:40 pm

Piotrek, to że w języku angielskim,nie ma znaczenia. Ja miałem na myśli konieczność odsyłania kogoś do zagranicznego Forum i rejestrowania się tam aby skorzystać z materiałów.Pomijam już konieczność zanalezienia ich sobie,co łatwe być nie musi...

Co do akcji MOVE ,jest znana wszędzie, najmniej w Polsce.Popieramy tę akcję jak najbardziej. Tylko w naszym działaniu chodzi teraz o coś innego.
Oczywiście, w uzasadnionych przypadkach z niej skorzystamy jak najbardziej.
Teraz zaś chodzi nam o jak najwięcej materiałów o e-p , odkłamujących rzeczywistość i materiałów dostępnych u nas na wyciągnięcie ręki!
nosferatu997
Płeć: nieokreślona

Re: Co dalej?

Postautor: nosferatu997 » sob sie 08, 2015 6:25 pm

Ja tam zarejestrowany jestem i znam parę osób... Fakt - w języku angielskim...Ale...

Added in 49 seconds:
A co myślicie o akcji M.O.V.E. zostałem koordynatorem tej akcji na Polskę... Tylko czy ma to u nas przyszłość?
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Co dalej?

Postautor: Tommy Black » sob sie 08, 2015 5:44 pm

nosferatu997 pisze:Jesteśmy z Wami czyli działamy - o to chodziło :)

Co do badań itp. Jutro coś podesle, dużo info jest na forum EVUN. :)


Tak, pewnie dużo, trzeba jednak być tam zarejestrowanym i kogoś znać aby zapytać czy można z nich skorzystać.
No i trudno kogoś odsyłać do angielskiego Forum. My chcemy mieć własny Bank Dobrych Treści.
I taki Bank stworzymy,chyba że będą lepsze pomysły...
nosferatu997
Płeć: nieokreślona

Re: Co dalej?

Postautor: nosferatu997 » sob sie 08, 2015 5:36 pm

Jesteśmy z Wami czyli działamy - o to chodziło :)

Co do badań itp. Jutro coś podesle, dużo info jest na forum EVUN. :)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Co dalej?

Postautor: Tommy Black » sob sie 08, 2015 4:23 pm

nosferatu997 pisze:Jako przedstawiciel SUEP mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć - jesteśmy z Wami.


Ja tę deklarację traktuję w ten sposób:
Jesteśmy z Wami,pracujemy razem!
Bardzo dziękujemy! *wino*

Działania to także gospodarka czasem. Zatem zaczynamy!

Jeśli macie materiały na temat e-p, opisy czy wyniki jakichś badań,jakieś schematy rozwiązań wykorzystanych w innych państwach,przesyłajcie nam na razie na tymczasowy adres: tommy@interia.eu
Wspólnie opracujemy te materiały ,opiszemy je i będą nam służyć będąc dostępne w postaci osobnego katalogu w Salonie Rozchmurzonych.
Zawsze będą do dyspozycji dla każdego komu będą potrzebne.No i przydadzą się do prostowania tych żałosnych kłamstw medialnych.
nosferatu997
Płeć: nieokreślona

Re: Co dalej?

Postautor: nosferatu997 » sob sie 08, 2015 3:27 pm

Jako przedstawiciel SUEP mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć - jesteśmy z Wami.
Awatar użytkownika
tunajerzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 275
Rejestracja: sob cze 20, 2015 2:30 pm
Lokalizacja: Świnoujście
Podziękował: 40 razy
Otrzymał podzięk.: 373 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Co dalej?

Postautor: tunajerzy » sob sie 08, 2015 12:34 pm

Jestem prostym chłopakiem z ulicy. Nie mam waszogo wykrztałcenia, ani wiedzy. Uważam jednak że jednym z priorytetów powinna być próba przebicia się do świadomości społecznej i odkłamania potocznej opininii na temat EP. Pozwoliłem sobie ostatnio trochę popytać znajomych i nieznajomych. Efekty tego zwaliły mnie z nóg. Przy takiej świadomości społeczeństwa rządzący zmiotą nas pod dywan i nawet nie będziemy wiedzieli kiedy, a statystyczny kowalski radośnie temu przyklaśnie.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Co dalej?

Postautor: Tommy Black » sob sie 08, 2015 11:04 am

[shadow=blue]Stary Chemik
Moi zdaniem - podstawową sprawą w tym momencie jest ścisłe monitorowanie mediów i szybka reakcja na każdy negatywny tekst o e-fajkach. Powinniśmy tutaj od razu udostępniać linki do takich "kfiatkuf" i w miarę szybko komentować, ostro, ale oczywiście z zachowaniem kultury.[/shadow]

Z tych komentarzy można szybko stworzyć odpowiedź i domagać się sprostowań w liście wysłanym do redakcji.Jest prawo prasowe w końcu też.
Na profesjonalną, merytoryczną ,stworzoną przez nas odpowiedź prasa powinna reagować.

[shadow=blue]Stary Chemik
A poza tym - praca u podstaw i praca organiczna.[/shadow]

A praca u podstaw to edukacja najpierw. Bądźmy jak Ci wielcy ( toutes proportions gardées ) Poznaniacy.Bądźmy ludźmi niezywczajnymi.
[shadow=blue]Powiadają, że chcąc zmienić świat, należy zacząć od samego siebie i wykazać się cierpliwością, bo złote żniwa nie następują dzień po powzięciu decyzji.[/shadow]
To zdanie z jednego z podanych linków.Warto go znać na pamięć.No i warto w końcu zdać sobie sprawę z tego że kilku ludzi nie zmieni tego świata.
Za nas i dla nas.To nie jest czas samotnych wojowników.To nie czas bawienia się w Winetou!
To czas bezwzględnych korporacji, zakłamanej i skorumpowanej polityki. Tylko razem i tylko wspólnie możemy coś zdziałać.
I tę tezę też warto zapamiętać. Tak jak i te strofy przemyśleć:

Władysław Berkan, wspominając organiczników, pisał:

„O polska kraino
Gdyby ci rodacy
Co za ciebie giną,
Wzięli się do pracy
I po garstce ziemi
Ojczystej zabrali
Jużby dłońmi swemi
Polskę usypali”

Żeby jednak nie poprzestać na poezji,choć nikomu chyba nie zaszkodziła dotąd, a pozostać w klimatach ludzi niezwyczajnych,czyli po prostu pracowitych,serdecznie i oficjalnie zapraszam do współpracy z nami Stowarzyszenie SUEP i wszystkie inne organizacje ,też i fora internetowe.

Wróć do „Dyrektywa - Wydarzenia, informacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości