Będzie akcyza od e-papierosów?

Wszystko, co dotyczy problemów związanych z przepisami stworzonymi przeciwko nam i e-papierosom...
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Będzie akcyza od e-papierosów?

Postautor: Haze » wt lip 11, 2017 7:10 pm

adamsud pisze:Jestem pewien, że jak umrę to od stalowych trumien (drewnianych nie będzie, gdyż znowu przypominam - drzewa wycięto) wprowadzą podatek od luksusu.

Pocieszę Cię, że jak już będziesz całkiem nieżywy, to podatek od trumien będzie tak trochę poza zakresem Twoich zainteresowań :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Będzie akcyza od e-papierosów?

Postautor: Tommy Black » wt lip 11, 2017 7:09 pm

adamsud pisze:Q..wa! Tylko nie to!!! Jedynie dnia dziesiątego każdego miesiąca pieśni religijnych z namaszczeniem słucham.


A co zrobisz kiedy obłożą namaszczenie akcyzą?

miblah pisze:Tomasz lubi sentencje łacińskie,


W zasadzie to lubię tylko jedną. Non omnis moriar.
Awatar użytkownika
adamsud
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 543
Rejestracja: ndz kwie 30, 2017 7:54 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 330 razy
Otrzymał podzięk.: 582 razy
Płeć: Mężczyzna

Będzie akcyza od e-papierosów?

Postautor: adamsud » wt lip 11, 2017 7:07 pm

Tommy Black pisze:...Los Twój, Czcigodny Adamie godzien jest współczucia ale także i słów otuchy a może nawet pieśni religijnej.

Q..wa! Tylko nie to!!! Jedynie dnia dziesiątego każdego miesiąca pieśni religijnych z namaszczeniem słucham.

Tommy Black pisze:..Ale czy sugerujesz aby na zapas zaopatrzyć się, póki są dostępne, w drewniane trumny?

Taki właśnie mam zamiar. Na razie wypełnię je aromatycznym bezakcyzowym liquidem. :smile:
Awatar użytkownika
miblah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1439
Rejestracja: sob wrz 24, 2016 6:47 pm
Lokalizacja: Salon
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1076 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Będzie akcyza od e-papierosów?

Postautor: miblah » wt lip 11, 2017 7:06 pm

Tomasz lubi sentencje łacińskie, takoż przypomnę, że natura abhorret vacuum. Gałąź owa jest metaforyczna i nie ma co tu liczyć - tych, ani nie zabraknie, ani problemów wytrzymałościowych mieć nie będą :-P

by Tapatalk.
Obrazek
Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2204
Rejestracja: czw cze 11, 2015 7:47 pm
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 4062 razy
Otrzymał podzięk.: 2405 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Będzie akcyza od e-papierosów?

Postautor: robert » wt lip 11, 2017 7:04 pm

Grania , miejsce na ładne w prestiżowej części cmentarza i wielebnego
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Będzie akcyza od e-papierosów?

Postautor: Tommy Black » wt lip 11, 2017 7:00 pm

adamsud pisze:Taki już mój los. Jak miałem małe dzieci i nie paliłem to nie było akcyzy od e-papierosów i nie było pińcet plus. Jak dzieci podrosły i z radości zacząłem ćmić to ... proszę. Jestem pewien, że jak umrę to od stalowych trumien (drewnianych nie będzie, gdyż znowu przypominam - drzewa wycięto) wprowadzą podatek od luksusu.


Los Twój, Czcigodny Adamie godzien jest współczucia ale także i słów otuchy a może nawet pieśni religijnej.
Ale czy sugerujesz aby na zapas zaopatrzyć się, póki są dostępne, w drewniane trumny?
Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2204
Rejestracja: czw cze 11, 2015 7:47 pm
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 4062 razy
Otrzymał podzięk.: 2405 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Będzie akcyza od e-papierosów?

Postautor: robert » wt lip 11, 2017 7:00 pm

PRAWDA dać Ci wódki trzeba bo mądrze gadasz.A , no i jest tu duża wolność tematyczna na tym forum .
Awatar użytkownika
adamsud
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 543
Rejestracja: ndz kwie 30, 2017 7:54 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 330 razy
Otrzymał podzięk.: 582 razy
Płeć: Mężczyzna

Będzie akcyza od e-papierosów?

Postautor: adamsud » wt lip 11, 2017 6:58 pm

Tommy Black pisze:.... Jaka jest statystyczna wytrzymałość gałęzi w relacji jedna gałąź - jeden misiaczek? ;)

Jak widzę - pytanie czysto hipotetyczne. Przypominam gałęzi nie będzie, gdyż drzewa wycięto. Swoją drogą tak sobie gaworzymy o uciążliwości akcyzy dla branży e-fajek podczas gdy wprowadzana tylnymi drzwiami (ponieważ jest to inicjatywa "poselska") dodatkowa opłata od paliw znacznie bardziej przypier..li naszym budżetom domowym. Wiem, wiem - to forum tematyczne, ale jak sobie już tak narzekamy ... Zresztą prawdopodobnie zostanie wprowadzona i akcyza, i dodatkowa opłata paliwowa. Taki już mój los. Jak miałem małe dzieci i nie paliłem to nie było akcyzy od e-papierosów i nie było "pińcet plus". Jak dzieci podrosły i z radości zacząłem ćmić to ... proszę. Jestem pewien, że jak umrę to od stalowych trumien (drewnianych nie będzie, gdyż znowu przypominam - drzewa wycięto) wprowadzą podatek od luksusu.
Awatar użytkownika
TooCruel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 211
Rejestracja: sob mar 04, 2017 2:29 pm
Lokalizacja: Polska / Niemcy
Podziękował: 32 razy
Otrzymał podzięk.: 289 razy
Płeć: Mężczyzna

Będzie akcyza od e-papierosów?

Postautor: TooCruel » wt lip 11, 2017 4:18 pm

Tommy Black pisze:
TooCruel pisze:Ptaszki ćwierkały, że w Internecie znacznie bezpieczniej jest posługiwać się terminologią ze statystyki i biologii, niż nazywać "rzeczy" po imieniu
Pozdrawiam serdecznie.


Dobrze. W zwiążku z tym i tym co wyżej napisali przedpiścy, mam pytanie.
Jaka jest statystycza wytrzymałość gałęzi w relacji jedna gałąź - jeden misiaczek? ;)


Gałąź pewnie można zaliczyć jako układ anizotropowy, czyli wszystko zależy od przyłożonego wektora siły(należałoby uwzględnić masę misiaczka, za co będzie wisiał, jego samopoczucie)... Potem jakiś mały rozkładzik Gaussa i szybka eksploracja otrzymanego Histogramu... Potem już tylko wyznaczyć dystrybuantę typu F(misiaczki)=... i podesłać do konsultacji społecznych przed 12.07...
Garaż(topka):
Mody: VT133, NX75, IPV5, Spartans, RX200
W terenie: EHpro Morph x2, TFV8(RBA-16), Merlin
Stacjonarnie: Temple 30mm, Velocity RDA, TF-RTA, Griffin 25+dziesiątki innych...
W planach: VT133 -> VT167
Brak pomysłów na setupy?: Instagram
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Będzie akcyza od e-papierosów?

Postautor: Tommy Black » wt lip 11, 2017 4:08 pm

TooCruel pisze:Ptaszki ćwierkały, że w Internecie znacznie bezpieczniej jest posługiwać się terminologią ze statystyki i biologii, niż nazywać "rzeczy" po imieniu
Pozdrawiam serdecznie.


Dobrze. W zwiążku z tym i tym co wyżej napisali przedpiścy, mam pytanie.
Jaka jest statystyczna wytrzymałość gałęzi w relacji jedna gałąź - jeden misiaczek? ;)

Wróć do „Dyrektywa - Wydarzenia, informacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość