Próba stworzenia Stowarzyszenia

Wszystko, co dotyczy problemów związanych z przepisami stworzonymi przeciwko nam i e-papierosom...
Awatar użytkownika
nosferatu997
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 3
Podziękował: 48 razy
Otrzymał podzięk.: 95 razy

Re: Próba stworzenia Stowarzyszenia

Postautor: nosferatu997 » 23 lis 2016, 22:37

Tommy, kontakty mieliśmy. Nie chcę tutaj wyciągać wszystkiego - po prostu kontakt się urwał. Co do pozostałych członków... ja ich nie znam, nie ja SUEP zakładałem, te osoby to niestety w więkości tylko "podpisy" - potrzeba było 15 osób. Ja ich nie znam, są to osoby faktycznie żyjące itd haha po prostu one się nie udzielały i ja ich nie znam. Plan był taki, że dołączą do nas ludzie faktycznie chcący coś pomóc - widziałeś jaki był efekt.

Damian - jedno i drugie - na trawniku nas zjechali za to, że mamy w statucie wpisane, że obowiązuje opłata członkowska - teraz sami zaczęli od tego, że potrzebują pieniędzy. Skryba parę błędów popełnił co rzutowało na ogólny wizerunek SUEP i niechęć ludzi do wstąpienia w nasze szeregi. Niestety wszędzie ludzie widzą podstęp itd.

Wiesz ile osób działało faktycznie? 3. Trzy. Trzy osoby. Jak czasami czytam teksty typu "a gdzie suep? co zrobili? dlaczego nic nie robią?" Mam ochote odpowiedzieć - "A w d..dudzie". ;)
Cośtam.

Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 314
Podziękował: 462 razy
Otrzymał podzięk.: 865 razy

Próba stworzenia Stowarzyszenia

Postautor: DamianGR » 23 lis 2016, 23:34

3 osoby? No to faktycznie mało....Im więcej członków tym bardziej można rozdzielić zadania pośród nich.

Wróć do „Dyrektywa - Wydarzenia, informacje”