Próba stworzenia Stowarzyszenia

Wszystko, co dotyczy problemów związanych z przepisami stworzonymi przeciwko nam i e-papierosom...
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Próba stworzenia Stowarzyszenia

Postautor: DamianGR » śr lis 23, 2016 10:34 pm

3 osoby? No to faktycznie mało....Im więcej członków tym bardziej można rozdzielić zadania pośród nich.
Awatar użytkownika
nosferatu997
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 75
Rejestracja: pt wrz 23, 2016 3:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 48 razy
Otrzymał podzięk.: 105 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Próba stworzenia Stowarzyszenia

Postautor: nosferatu997 » śr lis 23, 2016 9:37 pm

Tommy, kontakty mieliśmy. Nie chcę tutaj wyciągać wszystkiego - po prostu kontakt się urwał. Co do pozostałych członków... ja ich nie znam, nie ja SUEP zakładałem, te osoby to niestety w więkości tylko "podpisy" - potrzeba było 15 osób. Ja ich nie znam, są to osoby faktycznie żyjące itd haha po prostu one się nie udzielały i ja ich nie znam. Plan był taki, że dołączą do nas ludzie faktycznie chcący coś pomóc - widziałeś jaki był efekt.

Damian - jedno i drugie - na trawniku nas zjechali za to, że mamy w statucie wpisane, że obowiązuje opłata członkowska - teraz sami zaczęli od tego, że potrzebują pieniędzy. Skryba parę błędów popełnił co rzutowało na ogólny wizerunek SUEP i niechęć ludzi do wstąpienia w nasze szeregi. Niestety wszędzie ludzie widzą podstęp itd.

Wiesz ile osób działało faktycznie? 3. Trzy. Trzy osoby. Jak czasami czytam teksty typu "a gdzie suep? co zrobili? dlaczego nic nie robią?" Mam ochote odpowiedzieć - "A w d..dudzie". ;)
Cośtam.
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Próba stworzenia Stowarzyszenia

Postautor: DamianGR » śr lis 23, 2016 11:04 am

Wydaje mi się, że czasu właśnie nikt już nie chce tracić.
Prace ruszyły pełną parą i nikt już się nie ogląda na przeszłość i inne możliwości.
Maszyna ruszyła.

Jestem pełen szacunku do SUEP i Skryby . Walczył dzielnie (szczególnie pamiętam wystąpienie na komisji).
Możliwe jednak że zbyt mała liczba członków czy brak funduszy wpłynęły negatywnie na aktywność stowarzyszenia.
A szkoda.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Próba stworzenia Stowarzyszenia

Postautor: Tommy Black » śr lis 23, 2016 7:59 am

nosferatu997 pisze:Co do SUEP - starałem się skontaktować z Patrykiem i Robertem - bez skutku. Ja nie mam dostępu do "papierów" i sam nic nie moge zrobić. Szkoda, że nie było chętnych jak SUEP działał. I jakoś też nie widzę zapytań na trawniku w stylu "a po co wam pieniadze ze składek?" ;) Dobrze, że są ludzie gotowi do działania - szkoda, że tak późno sie obudzili - nie wierzyl wcześniej, że TPD to nie żarty? Loger też w sumie nie pytał co ze SUEP, może nie chce po prostu.


Tak, po tych wszystkich początkowych atakach, atakach poniżej jakiegokolwiek poziomu, to ja się dziwiłem że SUEP w ogóle zaistniał. Ale zaistniał i prawdopodobnie na skutek tych ataków stal się obronnie hermetyczny.Nie ma żadnego sensu wracać do tego i szukać teraz winnych.Można sobie tylko po męsku powiedzieć. Olbrzymi potencjał został kurwa zmarnowany jak...ale tu już darujmy sobie.
Kompletnie tego nie rozumiem, tym bardziej że rozmawiałem ze Skrybą i wydawało mi się że jest człowiekiem czynu. Nie egzaltowanym wojownikiem może, ale człowiekiem spokojnie dążącym do celu i co ważniejsze, człowiekiem cel posiadającym.Na dodatek cel zbieżny z naszymi potrzebami i oczekiwaniami.Co więc się stało?
Stowarzyszenia nie można sprzedać, jeśli liczba członków spadnie poniżej statutowej "piętnastki" Sąd rejestrowy musi je rozwiązać. Co robią w takim razie członkowie SUEP?
Czy naprawdę nie można się z nikim porozumieć? Stowarzyszenie można zmienić. Wystarczy przyjąć nowych członków, zwołać zgromadzenie, wybrać nowe władze, zmienić statut czy nawet nazwę.To operacje proste, szybkie, dające od razu prawomocne efekty. I można od razu zacząć nadrabiać stracony czas, zamiast znów go tracić na zakładanie nowego.

nosferatu997 pisze:Co do SUEP - starałem się skontaktować z Patrykiem i Robertem - bez skutku.


Nie mieliście ze sobą stałych kontaktów???
Awatar użytkownika
nosferatu997
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 75
Rejestracja: pt wrz 23, 2016 3:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 48 razy
Otrzymał podzięk.: 105 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Próba stworzenia Stowarzyszenia

Postautor: nosferatu997 » wt lis 22, 2016 9:21 pm

Co do SUEP - starałem się skontaktować z Patrykiem i Robertem - bez skutku. Ja nie mam dostępu do "papierów" i sam nic nie moge zrobić. Szkoda, że nie było chętnych jak SUEP działał. I jakoś też nie widzę zapytań na trawniku w stylu "a po co wam pieniadze ze składek?" ;) Dobrze, że są ludzie gotowi do działania - szkoda, że tak późno sie obudzili - nie wierzyl wcześniej, że TPD to nie żarty? Loger też w sumie nie pytał co ze SUEP, może nie chce po prostu.
Cośtam.
Awatar użytkownika
Kayla
Waperka
Waperka
Posty: 20
Rejestracja: czw cze 02, 2016 3:18 am
Lokalizacja:
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 13 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Próba stworzenia Stowarzyszenia

Postautor: Kayla » pn lis 21, 2016 5:30 pm

Słabo ...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Próba stworzenia Stowarzyszenia

Postautor: Tommy Black » pn lis 21, 2016 8:04 am

SzamanDM pisze:Nikt z aktywnych osób Salonu nie dołączy?
Słabo trochę.


Nie wiem czy słabo...
Nie każdy biega po Trawniku...może ideę tego ruchu trzeba przedstawić i tu, w Salonie ?
Same linki to tak trochę za mało, żeby nie napisać słabo. :)
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Próba stworzenia Stowarzyszenia

Postautor: SzamanDM » ndz lis 20, 2016 9:45 pm

Nikt z aktywnych osób Salonu nie dołączy?
Słabo trochę.
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Próba stworzenia Stowarzyszenia

Postautor: SzamanDM » sob lis 19, 2016 10:44 am

No z tego co Chemik pisze to się nie da. Po co kopać się z koniem i tracić cenny czas.
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Próba stworzenia Stowarzyszenia

Postautor: Tommy Black » sob lis 19, 2016 8:55 am

SzamanDM pisze:Tommy ja Cię bardzo przepraszam za link z trawnika. Mam nadzieję, że go tu zostawisz. Sprawa wydaje się być ponad podziałami.


A ja nie bardzo rozumiem za co mnie przepraszasz, dlatego i linka i Ciebie tu zostawię! ;)
Linki do Trawnika i do bloga Starego Chemika są na stronie logowania Salonu.
Ja zawsze jestem ponad podziałami, bo ja bardzo nie lubię podziałów.Przedziałów też...i chyba rozdziałów... :)

Natomiast jestem za takim Stowarzyszeniem, ale czy nie da się jakoś porozumieć ze SUEP?
Skoro Oni nie działają, może zechcą przekazać komuś Stowarzyszenie a wtedy wystarczy tylko dokonać zmian rejestrowych.
Cholera, przecież tam byli, są?, fajni ludzie...

Wróć do „Dyrektywa - Wydarzenia, informacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 5 gości