Polskie Stowarzyszenie Waperów - prośba o wsparcie

Wszystko, co dotyczy problemów związanych z przepisami stworzonymi przeciwko nam i e-papierosom...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Polskie Stowarzyszenie Waperów - prośba o wsparcie

Postautor: Tommy Black » ndz mar 12, 2017 6:13 pm

Krasnal45 pisze:1. Stowarzyszenie nosi nazwę: Polskie Stowarzyszenie Waperów.


Tak, to wiem. ja pytałem tylko o rzecz akurat nie najbardziej istotną, a jakąś nazwę własną, skrótową, jakiś wyróżnik...ale odpowiedź jest jasna. Dzięki!
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Polskie Stowarzyszenie Waperów - prośba o wsparcie

Postautor: Krasnal45 » ndz mar 12, 2017 6:09 pm

Przytoczę tu za Statutem:
Rozdział I
Paragraf 1
1. Stowarzyszenie nosi nazwę: Polskie Stowarzyszenie Waperów.
2. Stowarzyszenie może używać nazwy skróconej PSW oraz wyróżniającego je znaku graficznego.
3. W kontaktach międzynarodowych Stowarzyszenie może posługiwać się nazwą: Polish Vaping Association.
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Polskie Stowarzyszenie Waperów - prośba o wsparcie

Postautor: Tommy Black » ndz mar 12, 2017 5:49 pm

Bardzo dziękujemy Skrzacie za cenną informację. Teraz juz pozostaje trzymać mocno kciuki za rejestrację Stowarzyszenia.
Czy jest przewidziana jakaś nazwa?
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Polskie Stowarzyszenie Waperów - prośba o wsparcie

Postautor: Krasnal45 » ndz mar 12, 2017 5:42 pm

Pozwolę sobie wkleić tutaj post LogerM,a z trawnika:
W dniu (już) wczorajszym, tj. 11.03.2017 złożone zostały podpisy pod dokumentami założycielskimi: Polskiego Stowarzyszenia Waperów. Podpisy niniejszym złożyli:
@AdwokatkaDiabla - protokolantka zebrania i przyszła sekretarz Stowarzyszenia
@bofh - Łódzka reprezentacja w Stowarzyszeniu i członek komisji rewizyjnej
@
Awatar użytkownika
Krasnal45
- organizator spotkania oraz nasz przyszły skarbnik
@Ogar616 - który dopełnił listę członków założycieli swoją skromną osobą
oraz ja - zasadniczo gość od mopa z tabliczką "prezes" na wiaderku.
Całości dopełniają:
@refurbished oraz @
Awatar użytkownika
Gwido67
za których na podstawie udzielonego pełnomocnictwa podpisy złożyli pozostali członkowie (ja i Krasnal), a którzy zasiądą w komisji rewizyjnej czuwając na prawidłowym rozwojem i czynnym działaniem stowarzyszenia. Tym samym niemal wszystkie dokumenty zostały odpowiednio pokreślone, a pozostałe dogramy na przestrzeni najbliższego tygodnia (został jeden drobny szczegół - adres).

ps. Post powinien zacząć się od filmiku z YT, ale jak się okazuje na biliony filmików w serwisie żaden patafian nie wpadł na pomysł aby wrzucić ten historyczny cytat Pawlaka z tematu...

Tu link do tematu: http://www.e-papierosy-forum.pl/topic118811.html
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Polskie Stowarzyszenie Waperów - prośba o wsparcie

Postautor: Tommy Black » ndz lut 12, 2017 9:28 am

No, ogrom pracy, jej rzetelność i treści na stronie stowarzyszenia robią wrażenie! Oby tak dalej... :brawo:
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Polskie Stowarzyszenie Waperów - prośba o wsparcie

Postautor: Krasnal45 » ndz lut 12, 2017 9:16 am

Przypomnę może tutaj mój poprzedni wpis z innego działu, rozjaśniający wątpliwości i odpowiadający na pytania z tego wątku:
Jak zapewne wszystkim Wam wiadomo, na "trawniku" powstała grupa inicjatywna w celu utworzenia Stowarzyszenia waperów. Mamy nadzieję "ugrać" jeszcze co nieco z jajogłowymi a jak wiadomo SUEP który miał reprezentować naszą wielką już społeczność niestety padł. A może nie padł, w każdym razie mocno śpi. Do rzeczy:
Prace nad utworzeniem i zarejestrowaniem stowarzyszenia są już mocno zaawansowane. W zasadzie mamy już przygotowane dokumenty do złożenia do KRSu. Trwają ostatnie szlify. Niestety wymaga to jeszcze "szlifu" i kilku konsultacji i spotkań. Grupa założycielska jest z całej Polski, a liczne dokumenty wymagają własnoręcznych podpisów. Rodzą się koszty. Adres wirtualny potrzebny do rejestracji, spotkanie ze specjalistą ds. rachunkowości, spotkanie z prawnikiem specjalizującym się w stowarzyszeniach aby jeszcze przed złożeniem dokumentacji do sądu ktoś znacznie bardziej obyty niż nasze amatorskie grono, sprawdził wszystkie przygotowane dokumenty. To bieżące na już koszty i to wcale nie małe.
Każdego kto może wspomóc naszą inicjatywę prosimy o przekazanie wsparcia na konto: 03 1140 2004 0000 3902 3984 5366 (dane odbiorcy: Henryk Kępka). Kwota zostanie wydatkowana na cele założycielskie. Podane konto jest kontem tymczasowym, stworzonym na potrzeby właśnie rozruchowe. Właściwe konto powiązane ściśle ze Stowarzyszeniem możemy otworzyć dopiero po rejestracji. Będziemy na bieżąco informować o stanie tego konta, a po założeniu właściwego, to rozliczymy, a nadwyżkę przelejemy na właściwe w formie darowizny na poczet Stowarzyszenia. O deklaracjach wstąpienia do stowarzyszenia, wysokości składek (miesięcznych) członkowskich poinformujemy po sfinalizowaniu spraw w KRS.
Link do tematu na "trawniku"
http://www.e-papierosy-forum.pl/post175 ... l#p1754009

Podane konto, jest moim kontem osobistym, które "leżało odłogiem" ( :mrgreen: ), a które udostępniłem na bieżące potrzeby. Jest kontrolowane przez jeszcze jednego z członków założycieli żeby była transparentność. Nadwyżka, która pozostanie po realizacji bieżących potrzeb, zostanie przelana w formie darowizny na oficjalne już konto Stowarzyszenia które może być założone dopiero po rejestracji Stowarzyszenia.
Link do oficjalnej strony Stowarzyszenia z która jest jeszcze w budowie i będzie sukcesywnie uzupełniana i rozbudowywana, ale podstawowe informacje można już znaleźć:
http://stowarzyszeniewaperow.pl/
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Polskie Stowarzyszenie Waperów - prośba o wsparcie

Postautor: Tommy Black » ndz lut 12, 2017 7:46 am

W takim razie, nie uciekając się specjalnie do czarów i zaklęć, przygotuj temat o nowym stowarzyszeniu.
Jakieś informacje, może historię powstania, standardowo cele i założenia. Ludzie z reguły chcą wiedzieć na co mają wpłacać, niektórzy też komu wpłacać.
Jednych i drugich zapewne interesuje bieżąca działalnośc stowarzyszenia... tak na gorąco...ma ono jakąś nazwę?
Logo i numer konta stowarzyszenia możemy na stałe wmontować w stronę główną Salonu.

PS
Ja bym chciał uniknąć sytuacji, kiedy popieraliśmy dzialania SUEP np. w sprawie tej nietrafionej pod żadnym względem demonstracji pod MZ, a nie doczekaliśmy się z ich strony,
pomimo próśb, nawet jednego zdjęcia z tego wydarzenia.Jasne że znaleźliśmy je sobie sami, ale...już nieważne.Szkoda czasu i nie o tym temat.
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Polskie Stowarzyszenie Waperów - prośba o wsparcie

Postautor: SzamanDM » sob lut 11, 2017 9:13 pm

Trawnik nie ma nic przeciwko.
Nie było też sprzeciwu bym podjął się zadania komunikacji między Trawnikiem a Salonem.
Oprócz mnie jest jeszcze Krasnal i Deimond.

Adam, spoko mnie też nerwy czasem ponoszą.
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Polskie Stowarzyszenie Waperów - prośba o wsparcie

Postautor: Haze » sob lut 11, 2017 7:13 pm

SzamanDM pisze:Haze, nie spodziewałem się z Twojej strony takiej reakcji. :(

Masz rację, mój komentarz wziął się głównie z naszej bezsilności wobec tych przekonanych o własnej doskonałości i nieomylności imbecyli z Wiejskiej.
Tak że sorry, bo idea jest słuszna, tylko na razie nie widzę jakiegokolwiek skutecznego sposobu jej przeforsowania :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Polskie Stowarzyszenie Waperów - prośba o wsparcie

Postautor: Tommy Black » sob lut 11, 2017 8:12 am

SzamanDM pisze:Nie wiem czy Tommy wyszło to podpięcie bo na głównej spada i zaraz nie będzie widać.
Ze swej strony nie chciałbym narzucać wysokości wpłat jak i samych wpłat. Pomyślcie jednak, że to pierwsza taka oddolna i transparenta inicjatywa.
To dla dobra nas wszyskich. Ufam ludziom, którzy pchają to do przodu.
Na dzień dzisiejszy składki członkowskie są ustalone na 10zl. Tak ma być gdy już Stowarzyszenie ruszy dla każdego wapera, który zechce być członkiem. Myśle, że na rozruch można dać znacznie więcej. Niech brak funduszy nie będzie przeszkodą w tej świetnej inicjatywie.


Tak, nie wyszło to tak jak powinno, bo ja po prostu nie pamiętałem już że wcześniej, także w podpiętym temacie 45 Skrztatów podało też numer konta na który można wpłacać.
Czekam zatem na kogoś, powiedzmy łacznika pomiędzy nowym Stowarzyszeniem a Salonem. Wtedy zrobimy porządny i dobrze usytuowany temat.
Składki jakie dla swoich członków ustaliło Stowarzyszenie nie podlegają żadnej dyskusji. Ile kto może dać na rozruch jest jego prywatną sprawą i nie będziemy tu pomieszczać żadnych sugestii.

I jeszcze jedno. Tytuł tematu to: Polskie Stowarzyszenie Waperów - prośba o wsparcie.
Więc mówimy tu o wsparciu, a nawet chwalimy się tym wsparciem.Wsparciem, nie kwotą wsparcia.Wszelkie podawane tu kwoty będą kropkowane.
Na temat działalności Stowarzyszenia, mam nadzieję że powstanie osobny temat.Stowarzyszenie jest inicjatywą Trawnika, a ja nie wiem czy Trawnik życzy sobie tu takie tematy.
Natomiast jeśli Stowarzyszenie ma działać ponad podziałami, jak czytałem, to komunikacja powinna działać w obie strony.

Wróć do „Dyrektywa - Wydarzenia, informacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość