Ankieta ECigIntelligence

Wszystko, co dotyczy problemów związanych z przepisami stworzonymi przeciwko nam i e-papierosom...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Ankieta ECigIntelligence

Postautor: Tommy Black » czw paź 12, 2017 12:07 pm

DamianGR pisze:Tommy błagam - przeczytaj mój post jeszcze raz i wskaż mi gdzie pisałem o manipulacji.


Damian ja Cię czytam dokladnie. Ale ja czytam to co Ty napisałeś a nie to co ja chcę przeczytać. ;)
Ja w żadnym wypadku nie posądzałem o manipulcję Ciebie, nikogo nie posądzałem. Zakładałem możliwą manipulację właśnie z powodu tych pytań
a nawet całej konstrukcji tej ankiety. Stwierdziłem jednak od razu że to malo prawdopodobne.
Wypelnilem ankietę bo dostalem zaproszenie do jej wypełnienia. W niczym mi to wypełnienie nie zaszkodzi. Mam głęboką nadzieję że nie zaszkodzi też ein.
Nie mój głos w niej akurat, ale nasze, waperów głosy.
Bo, gdyby koncerny tytoniowe dalej chciały z nami walczyć przy pomocy ankiet, to znaczyłoby że już zaczynają przegrywać... :P
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Ankieta ECigIntelligence

Postautor: DamianGR » czw paź 12, 2017 11:28 am

Tommy Black pisze:
DamianGR pisze:
Tommy Black pisze:PS
PMI, BAT etc...kupują też raporty od Agence France Presse, Reuters, United Press International... też są niewiarygodne z tego powodu? :-P

Ależ ja nie twierdzę, że są niewiarygodne.
Tylko to badanie nakierowane raczej było co i gdzie waper kupuje i dlaczego nie tam i nie to co chciało by BAT.
Jedyne co mam przeciw takim raportom to to , że wskazują takim klientom jak BAT gdzie i co trzeba jeszcze przelobbować żeby skierować użytkownika do jedynie słusznego sklepu w galerii handlowej. Tylko tyle i aż tyle.


Damian, różnimy się tylko tym że ja mam zaufanie do ECigIntelligence a Ty nie masz. No i ja nie wiem czy badanie zamówiło BAT. ;)
Natomiast, co już pisałem, nie bardzo podoba mi się ta ankieta ale nie widzę tam jakiejś manipulacji. Jeśli masz rację, to będzie ona widoczna po zapoznaniu się
z końcowym raportem. Natomiast zupełnie nie chce mi się wierzyć aby ECigIntelligence zmanipulowało te wyniki. Chyba że już te pytania są manipulacją, co też jest
dla mnie jakby hmmm...niemożliwe. Można się sprzedać, co widzimy od lat nie tylko w mediach, ale ...są jakieś granice.

Tommy błagam - przeczytaj mój post jeszcze raz i wskaż mi gdzie pisałem o manipulacji. Tu chodzi o zebranie info dla klienta i jak najbardziej wiarygodnego. Chodzi mi tylko o to jak była skonstruowana ankieta . Moim zdaniem była tak skonstruowana pod klienta aby pokazać mu czemu ludzie kupują tam a nie u niego . A do czego to może posłużyć już napisałem. Przecież ewidentnie tam bardzo mało było odnośnie meritum EIN a większość o sprawach zakupowych.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Ankieta ECigIntelligence

Postautor: Tommy Black » czw paź 12, 2017 11:02 am

DamianGR pisze:
Tommy Black pisze:PS
PMI, BAT etc...kupują też raporty od Agence France Presse, Reuters, United Press International... też są niewiarygodne z tego powodu? :-P

Ależ ja nie twierdzę, że są niewiarygodne.
Tylko to badanie nakierowane raczej było co i gdzie waper kupuje i dlaczego nie tam i nie to co chciało by BAT.
Jedyne co mam przeciw takim raportom to to , że wskazują takim klientom jak BAT gdzie i co trzeba jeszcze przelobbować żeby skierować użytkownika do jedynie słusznego sklepu w galerii handlowej. Tylko tyle i aż tyle.


Damian, różnimy się tylko tym że ja mam zaufanie do ECigIntelligence a Ty nie masz. No i ja nie wiem czy badanie zamówiło BAT. ;)
Natomiast, co już pisałem, nie bardzo podoba mi się ta ankieta ale nie widzę tam jakiejś manipulacji. Jeśli masz rację, to będzie ona widoczna po zapoznaniu się
z końcowym raportem. Natomiast zupełnie nie chce mi się wierzyć aby ECigIntelligence zmanipulowało te wyniki. Chyba że już te pytania są manipulacją, co też jest
dla mnie jakby hmmm...niemożliwe. Można się sprzedać, co widzimy od lat nie tylko w mediach, ale ...są jakieś granice.
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Ankieta ECigIntelligence

Postautor: DamianGR » czw paź 12, 2017 10:55 am

Tommy Black pisze:PS
PMI, BAT etc...kupują też raporty od Agence France Presse, Reuters, United Press International... też są niewiarygodne z tego powodu? :-P

Ależ ja nie twierdzę, że są niewiarygodne.
Tylko to badanie nakierowane raczej było co i gdzie waper kupuje i dlaczego nie tam i nie to co chciało by BAT.
Jedyne co mam przeciw takim raportom to to , że wskazują takim klientom jak BAT gdzie i co trzeba jeszcze przelobbować żeby skierować użytkownika do jedynie słusznego sklepu w galerii handlowej. Tylko tyle i aż tyle.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Ankieta ECigIntelligence

Postautor: Tommy Black » czw paź 12, 2017 10:44 am

DamianGR pisze:Serio?

No to zapraszam na ich stronę w zakładce "our clients":


A dziękuję bardzo za zaproszenie :) bo jak do tej pory nie bardzo mnie interesowalo kto jest klientem ECigIntelligence. Na ogół szukałem tam czegoś innego raczej.
Nie bardzo też rozumiem co jest zlego w tym że takie firmy jak BAT czy PMI kupują raporty po kilka tysięcy dolarów? Raporty uczciwe i rzetelne. Co z nimi robią, to ich sprawa
ale na pewno nie mogą nimi manipulować.
Nie widzę też nic złego w tym że abonenci ECigIntelligence dziękują za dobrą obsługę za solidne pieniądze.
Ja rozróżniam raport ECigIntelligence od raportu czy jakichkolwiek zestawień np. PMI bo w to co pisuje PMI nie wierzę i nigdy nie uwierzę.
Damian wyluzuj nieco... :-P

PS
PMI, BAT etc...kupują też raporty od Agence France Presse, Reuters, United Press International... też są niewiarygodne z tego powodu? :-P
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Ankieta ECigIntelligence

Postautor: DamianGR » czw paź 12, 2017 7:47 am

Tommy Black pisze:
Zapewniam Cię że w przypadku ECigIntelligence nie ma takiej mozliwości nawet.

Serio?

No to zapraszam na ich stronę w zakładce "our clients":
http://ecigintelligence.com/testimonials/

I co tam znajdujemy?
"V*Y*P*E*"

"ECigIntelligence provides us a “one-stop shop” consolidated analysis of market and regulatory issues in this fast moving sector. It’s a great way for us to confirm data we are getting from other sources, in a very digestible and user-friendly format."
Henrik Brostrom, Senior International Engagement Manager, Nicoventures


A to ze strony powyższego jako bonusowy kwiatek:

"Our investment in the science of vapour is world-leading and we have drawn upon BAT's 100+ years' experience of satisfying smokers. This combination enables us to create vape experiences that are uniquely satisfying."


:-P
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Ankieta ECigIntelligence

Postautor: Tommy Black » czw paź 12, 2017 5:51 am

DamianGR pisze:Mam podejrzenie że badanie może być na ich zlecenie.


Zapewniam Cię że w przypadku ECigIntelligence nie ma takiej mozliwości nawet. Natomiast trochę zastanawia mnie brak profesjonalizmu, tak trochę eufemistycznie napiszę,
w tej ankiecie, jak na standardy ECigIntelligence.
Ja wypełnialem ją kilka dni temu i nawet nie wiedzialem że jest polska wersja. Myślę że spokojnie można tę ankietę wypełnić.Przeciez to nikomu i w niczym nie zaszkodzi.
Być może obraz świata waperskiego jaki przyniesie, się przyda nie tylko nam?
Komentarze w okienkach na pewno będą czytane a cenzury tam raczej nie ma. :P
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Ankieta ECigIntelligence

Postautor: DamianGR » śr paź 11, 2017 10:54 pm

A ja wypełniłem i w polu czemu nie kupujesz na wysepkach handlowych, wpisałem co myślę o BAT i ESW i nie były to cenzuralne słowa.
Mam podejrzenie że badanie może być na ich zlecenie. Może trzeba do-lobbować zakaz posiadania więcej niż 10ml płynu w mieszkaniu ....
Awatar użytkownika
gemino
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 367
Rejestracja: śr lut 03, 2016 2:48 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 2535 razy
Otrzymał podzięk.: 530 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Ankieta ECigIntelligence

Postautor: gemino » śr paź 11, 2017 6:26 pm

Ja wypełniałem do połowy, ale gdy spytali się gdzie kupuję sprzęt (w internecie, stacjonarnie), uznałem, że szkoda czasu na takie pierdoły. Niech przeczytają najpierw ustawę
Obrazek
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Ankieta ECigIntelligence

Postautor: basika » śr paź 11, 2017 5:26 pm

julka1973 pisze:Wypełnione, aczkolwiek "ciekawskie" pytania o markę e-lq, gdzie kupiłam i jakiej wielkości buteleczki to były, troszkę mnie "rozkojarzyły". Ja nie używam gotowych e-lq. :mrgreen: Nie pamiętam kiedy kupiłam ostatnio. :D


Też miałam z tymi pytaniami problem. Ale pytali o ostatnie zakupy, więc starałam sobie przypomnieć co i za ile kupiłam jakieś dwa lata temu.
Dałam komunikat o tej ankiecie na naszym FB, może więcej osób dowie się o tej akcji :)
Ankieta.PNG


https://www.facebook.com/salonrozchmurzonych/

Wróć do „Dyrektywa - Wydarzenia, informacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 4 gości