Tworzymy petycję. Wspólnie!

Wszystko, co dotyczy problemów związanych z przepisami stworzonymi przeciwko nam i e-papierosom...
bananowyandrzej
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 0

Re: Tworzymy petycję. Wspólnie!

Postautor: bananowyandrzej » 21 lip 2015, 11:30

Może i moja historia się przyda, choć szczególnie ciekawa nie jest - raczej standardowa. Ale mogę się pod nią podpisać z imienia i nazwiska. Wszystko w słusznej sprawie. :)
Palenie zaczęło się na początku technikum - chęć spróbowania papierosa. Jeden, drugi na tzw. ''okienkach'', później prawie co przerwę. Kolejny etap to papierosek do przysłowiowego piwa, a skończyło się na prawie 5 latach palenia prawie paczki dziennie, ogromnych stratach finansowych oraz - przede wszystkim - utraty zdrowia z własnej głupoty oczywiście. Zakupienie pierwszego epapierosa dało mi możliwość w miarę szybkiego odejścia od nałogu i tak - z małą przerwą spowodowaną awarią pierwszego, wadliwego epapierosa - od blisko roku nie palę. Moje zdrowie i kondycja powoli, ale regularnie wraca do normy a i wydatki związane z epaleniem są wielokrotnie niższe, niż kupowanie analogów.

michal57100
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Punkty reputacji: 0

Re: Tworzymy petycję. Wspólnie!

Postautor: michal57100 » 13 sie 2016, 10:00

głosuję za zniszczeniem tej ustawy
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 8033
Podziękował: 4114 razy
Otrzymał podzięk.: 12037 razy

Postautor: Tommy Black » 13 sie 2016, 10:08

michal57100 pisze:głosuję za zniszczeniem tej ustawy

Głosowanie to za mało. Musisz wziąć w tym udział czynnie. Daj znać jak zaczniesz niszczyć, pomożemy!
Awatar użytkownika
gemino
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 92
Podziękował: 2216 razy
Otrzymał podzięk.: 288 razy

Postautor: gemino » 27 sie 2016, 02:17

Papierosy paliłem przez 25 lat, po ok 25-30szt, a czasami dochodziło do 40-45szt. W 2010r. pierwszy raz słyszałem i widziałem e-papierosa, ale nie wierzyłem, że taki EIN może mi pomóc rzucić palenie. Byłem przekonany, że ten tak zwany e-papieros jest tak samo skuteczny, jak reklamowane pod koniec lat 90-tych, komputerowe rzucanie papierosów (wiem, bo korzystałem z tego sposobu, aby wspomóc się w walce z nałogiem). Dopiero w 2012r. na giełdzie zakupiłem swojego pierwszego e-papierosa (za ok 30zł) i doznałem szoku. Prawie z dnia na dzień, przerzuciłem się na wapowanie, co przyniosło wymierne korzyści finansowe, ale przede wszystkim zdrowotne. Przestał mnie męczyć kaszel, poprawiła się kondycja, oraz wyostrzył się węch i smak. Zaczynałem wapować z dawką nikotyny 36mg, a obecnie zszedłem do 6mg i za niedługo zejdę do 5mg

P.S.
Nie spojrzałem na datę pierwszego wpisu i moja historia, raczej rewolucji nie wywoła, a szkoda

Wróć do „Dyrektywa - Wydarzenia, informacje”