PILNE! Wysłuchanie publiczne – wysyłamy zgłoszenia. Teraz!

Wszystko, co dotyczy problemów związanych z przepisami stworzonymi przeciwko nam i e-papierosom...
Awatar użytkownika
basika
Moderator
Moderator
Punkty reputacji: 1901
Podziękował: 3991 razy
Otrzymał podzięk.: 4914 razy

Re: PILNE! Wysłuchanie publiczne – wysyłamy zgłoszenia. Teraz!

Postautor: basika » 31 maja 2016, 19:35

refurbished pisze:
Dodam jeszcze swój wpis na blogu SCh:

refurbished pisze:A ja nie załamuję rąk.
To jest jak z wyborami do parlamentu – po fakcie będą lamenty, utyskiwania.
Teraz, gdy można coś zrobić, wskazujemy na „kolegę”. Niech inni napiszą, ja nie będę się wychylał.
Wysłanie zgłoszenia jest imienne, dla mnie to jak papierek lakmusowy. Nie wysłałeś? Nie będziesz miał moralnego prawa do narzekania.

Wszystkim narzekającym mimo powyższego proponuję:

Obrazek

Wieśku. To może ja Ci odpowiem, bo poczułam się wywołana do tablicy. Od ok. dwóch lat z dużym zaangażowaniem brałam udział w każdej, tego typu, akcji. W tej nie biorę udziału z powodów osobistych i jest to moja prywatna sprawa. Dlatego radzę Ci, abyś pochopnie nie oceniał innych.
Pewnie w przyszłości będę narzekać, ale wybacz, z Twojej "maści na ból dupy", zapewne na receptę, z pewnością nie skorzystam.
Słowo w tytule "Teraz!" jest zupełnie nie na miejscu i mam nadzieję, że zdajesz sobie z tego sprawę. Nikogo, a zwłaszcza dorosłych ludzi, nie można w ten sposób zmusić do czegokolwiek.
A tak przy okazji, chciałam Ci powiedzieć, że się cieszę z Twojego udziału w tym przedsięwzięciu i wierzę, że Twój głos będzie uważnie wysłuchany i wzięty pod uwagę.

Awatar użytkownika
K_Puchatek
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 13
Podziękował: 57 razy
Otrzymał podzięk.: 70 razy

Re: PILNE! Wysłuchanie publiczne – wysyłamy zgłoszenia. Teraz!

Postautor: K_Puchatek » 02 cze 2016, 14:34

Nie będę narzekał, krytykował (choć przydałoby się), po prostu odkopię trochę temat...
A pod tym podpisuję się obiema rękami:
https://starychemik.wordpress.com/2016/06/02/ludzie-pobudka/
Nic dodać nic ująć... :evil:
Obrazek

Wróć do „Dyrektywa - Wydarzenia, informacje”