Kennedy kończy produkcję

Ogólnie o sprawach związanych z wapowaniem
Awatar użytkownika
Nikotynos
Patronauta
Patronauta
Posty: 2849
Rejestracja: pn paź 14, 2019 9:40 am
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 7311 razy
Otrzymał podzięk.: 3793 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Kennedy kończy produkcję

Postautor: Nikotynos » pt mar 12, 2021 10:53 pm

To się chyba skończy tak, że jak wszystko upadanie i ucichnie to koncerny tytoniowe wezmą się za to co robiła branża EIN i wtedy niby będzie wszystko cacy. I oczywiście koncerny tytoniowe, bez żadnej konkurencji będą mogły zajmować się EIN na swoich zasadach. Wtedy będą oczywiście promować że to zdrowsze itd. Tacy hipokryci mafijnii.
Bezimienny
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 280
Rejestracja: pt lis 29, 2019 6:17 pm
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 226 razy
Płeć: Mężczyzna

Kennedy kończy produkcję

Postautor: Bezimienny » pt mar 12, 2021 10:16 pm

Wierzę, że jeszcze wznowią działałność... Mam oryginalnego Roundhouse'a i RDA 24 mm. Polowałem kiedyś na wersję Ruby - czyli takiego Aio, połączenia rurki z RDA. Kto nigdy nie miał w łapie prawdziwego amerykańskiego mechanika, ten nie zrozumie, jakiej klasy to jest sprzęt i jak to działa. Vindicator chodził za mną od dłuższego czasu, może kumpel w USA mi pomoże w zakupie. Ze sprzętów "Made in USA" Kennedy są naprawdę w pierwszej lidze razem z takimi producentami jak Rogue USA, AV, Comp Lyfe, czy VAMP.
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Kennedy kończy produkcję

Postautor: Superlux » pt mar 12, 2021 10:03 pm

Amerykanie kiedyś, dawno temu byli liderami wszelkich innowacji w świecie EIN, oczywiście nie byli sami ponieważ inne nacje też nie ustawały w staraniach...ale byli na czele. I teraz koniec! Teraz będą tworzyć tylko dla siebie (niektórzy w podziemiu), choć zapewne zdarzy się że przejdzie jakaś kontrabanda. Chociaż ProVape, Zen i jeszcze kilka innych zacnych firm nie doczekało już np. zakazu wysyłki... zakończyły swoją działalność zanim ostatecznie ogłoszono koniec. Wielka szkoda, ale od czego mamy przyjaciół Chińczyków? W nich nadzieja że ich klony będą miały sens, będą dobrze odwzorowane... generalnie, że tego nie spieprzą. Chińczycy jako ostatnia nadzieja. :szok1:

Nie byłem największym fanem tej firmy ale wiem ile znaczyła dla innych, braci waperów... i sióstr waperek. :-D

Szkoda. :(
Obrazek
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1879
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 995 razy
Otrzymał podzięk.: 2230 razy
Płeć: nieokreślona

Kennedy kończy produkcję

Postautor: DooshPastesh » pt mar 12, 2021 8:50 pm

Śpieszmy się kochać EIN, bo tak szybko odchodzi.
Znana amerykańska marka kończy działalność. Jest to pokłosie ostatnich regulacji prawnych w USA, m.in. zakazu wysyłki produktów związanych z EIN, ograniczeniami smaków w różnych stanach oraz wieloma innymi ograniczeniami wprowadzanymi dzięki wpływom koncernów tytoniowych.
Marka Kennedy najbardziej zasłynęła z produkcji świetnego zestawu rurki mechanicznej Kennedy Vindicator oraz dedykowanego parownika Kennedy 25. Zestaw ten był jednym z prekursorów nowoczesnej linii zasilań mechanicznych, które rozwijały ten styl wapowania oraz prostych parowników klasy Goon.

Obrazek

Obrazek
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:

Wróć do „Dyskusja ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 17 gości