Woreczki nikotynowe

O bazach, liquidach, aromatach - czym napełniamy e-papierosa
Awatar użytkownika
yetisize
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 135
Rejestracja: ndz wrz 08, 2019 7:12 pm
Lokalizacja: Brodnica
Podziękował: 65 razy
Otrzymał podzięk.: 237 razy
Płeć: Mężczyzna

Woreczki nikotynowe

Postautor: yetisize » wt kwie 12, 2022 4:03 am

3 mg powinno wystarczyć, właściwie wszystko poniżej 10 będzie OK.
Po otwarciu lepiej trzymać w lodówce, moje trzymane w biurku po jakichś dwóch-trzech tygodniach były do wyrzucenia, wyschły na wiór.
Popatrz sobie co jest najpopularniejsze na znanym portalu aukcyjnym i kup kilka różnych firm i smaków, musisz dopasować pod siebie.
Awatar użytkownika
jsakic19
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 255
Rejestracja: wt kwie 06, 2021 5:26 am
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował: 486 razy
Otrzymał podzięk.: 523 razy
Płeć: Mężczyzna

Woreczki nikotynowe

Postautor: jsakic19 » pn kwie 11, 2022 7:21 pm

Odświeżę trochę temat. Nie, nie zamierzam rzucić wapowania ale szukam alternatywy do sytuacji takich jak: wielogodzinne narady w pracy, podróż pociągiem lub samolotem.
Aktualnie używam płynów o mocy 1,5 mg/ml, czy woreczek o mocy 3 mg/ml wystarczy? Jak długa jest ważność zawartości po otwarciu bo podejrzewam, że używać będę sporadycznie? Jaka firma oferująca produkt jest godna polecenia?
Obrazek
Awatar użytkownika
yetisize
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 135
Rejestracja: ndz wrz 08, 2019 7:12 pm
Lokalizacja: Brodnica
Podziękował: 65 razy
Otrzymał podzięk.: 237 razy
Płeć: Mężczyzna

Woreczki nikotynowe

Postautor: yetisize » sob kwie 03, 2021 4:53 am

Próbował, próbował. :) Świetne są w dzisiejszych czasach, kiedy trzeba mieć maskę na twarzy, i w miejscach gdzie nie można/nie wypada wapować.
Płyny robię ~3_mg, woreczków używam takich w okolicy 10-15_mg, mocniejsze są dla mnie trochę za mocne, słabszych nie czuję.
Obrazek
Szczypie pierwsze kilka, tak samo jak z analogami i e, trzeba organizm do nowej formy używki przyzwyczaić.

eD
Awatar użytkownika
Frankosio
AdminTechniczny
AdminTechniczny
Posty: 1679
Rejestracja: ndz cze 24, 2018 10:32 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1833 razy
Otrzymał podzięk.: 3019 razy
Płeć: Mężczyzna

Woreczki nikotynowe

Postautor: Frankosio » pt kwie 02, 2021 6:56 pm

Miałem (nie)przyjemność trzymania w gębie tej torebki jakiś rok temu. Latem poczęstował mnie tym kolega na stałe mieszkający w Niemczech.
Nazywało się toto jakoś "SnuS cośtam" i miało ponoć moc 3-4mg nikotyny. Zostałem poinstruowany jak tego użyć, więc wetknąłem torebeczkę pod górną wargę na wysokości 4-6 zęba.
Po jakiejś minucie poczułem mrowienie/pieczenie w tym miejscu, które wzmagało się z każdą minutą. Oprócz tego co chwila musiałem połykać napływającą ślinę, bo ślinotok był taki jak wodospad Niagary. Wytrzymałem z 10 minut i wyjąłem z ust ten wynalazek. Gębę miałem odrętwiałą jak po znieczuleniu po rwaniu zęba.
Nie wiem... może za stary już jestem na takie wynalazki, ale jak dla mnie to w żaden sposób nie jest w stanie zastąpić mi przyjemności z wapowania, a wcześniej palenia.
Może to i jest substytut dostarczający nikotyny do organizmu jeśłi komuś tylko nikotyny do szczęścia potrzeba, ale ja po 43 latach palenia 2 paczek dziennie i ponad 3 latach wapowania nie mógłbym się na to przestawić. Palenie i wapowanie, to zajęcie dla rąk, przyjemność zaciągania się, uczucie drapania w gardle i wydmuchiwanie chmurki pary lub dymu... a przy tych saszetkach nie ma nic z tych przyjemności.
To nie dla mnie.
:chmurka: Obrazek :vape: Only MTL :ok2:
Awatar użytkownika
Art80
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: ndz mar 14, 2021 2:36 pm
Lokalizacja: Genève
Podziękował: 49 razy
Otrzymał podzięk.: 51 razy
Płeć: Mężczyzna

Woreczki nikotynowe

Postautor: Art80 » pt kwie 02, 2021 2:41 pm

iron64 pisze:Ale tak serio, serio. Można na tym wytrzymać?



Można, można wytrzymać i porządnie zaspokaja głód nikotynowy. A co do porównania z wapowaniem, to rzeczywiście niema porównania
to ma tylko pomóc w " strefach wolnych od vapu "




Często bywając w Szwajcarii, używam regularnie. W firmie, surowy zakaz wapowania i są spoko, fakt trzeba poeksperymentować
z mocą. U Helwetów, to bardzo popularne i idzie wytrzymać bez "e" nawet cały dzień.
vaping or life-simple choices are best


Kilogramy, różnej maści żelastwa
dobrej i mniej dobrej jakości
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2234 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Woreczki nikotynowe

Postautor: DooshPastesh » pt kwie 02, 2021 2:34 pm

Może tych woreczków nie miałem okazji stosować, ale dość długo jechałem na klasycznym tytoniu do żucia. Muszę przyznać, że jest to całkiem przyjemne w smaku i daje kopa. Jedynie spluwanie to coś co odróżnia nas europejczyków zgorszonych tym faktem, podczas gdy amerykanie potrafią podczas rozmów półformalnych splunąć brązową harą i nikomu nawet powieka nie drgnie. Nie wiem jak jest z tymi woreczkami, ale śliny z tytoniu do żucia się nie przełyka tylko wydala na zewnątrz w formie dowolnej.
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Woreczki nikotynowe

Postautor: iron64 » pt kwie 02, 2021 2:23 pm

Nawet nie wiedziałem, że jest coś takiego.
Tak się tylko zastanawiam, że cała przyjemność wapowania znika. Te kłęby, ten zapach amfory, krzyki żony "Nie rób siekiery!" A to tylko wierzchołek przecież.
Ale tak serio, serio. Można na tym wytrzymać?
Obrazek
Awatar użytkownika
Art80
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: ndz mar 14, 2021 2:36 pm
Lokalizacja: Genève
Podziękował: 49 razy
Otrzymał podzięk.: 51 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Woreczki nikotynowe

Postautor: Art80 » pt kwie 02, 2021 1:51 pm

Często bywając w Szwajcarii, używam regularnie. W firmie, surowy zakaz wapowania i są spoko, fakt trzeba poeksperymentować
z mocą. U Helwetów, to bardzo popularne i idzie wytrzymać bez "e" nawet cały dzień.
vaping or life-simple choices are best


Kilogramy, różnej maści żelastwa
dobrej i mniej dobrej jakości
Awatar użytkownika
Robson
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1043
Rejestracja: ndz lis 10, 2019 2:25 pm
Lokalizacja: Toruń
Podziękował: 1966 razy
Otrzymał podzięk.: 1940 razy
Płeć: Mężczyzna

Woreczki nikotynowe

Postautor: Robson » pt kwie 02, 2021 1:34 pm

Obrazek

Dostałem kiedyś od kolegi coś takiego, chyba najsłabsza wersja z 4 mg (są też i bez nikotyny ale kto tam by tego używał ;)).
Wziąłem jedną saszetkę, jeszcze zamiast włożyć ją pod wargę to obrałem z tej torebki... :lol:
Nie minęło chyba z 2 minuty a prawie zbierali mnie z gleby. :lol:
Obrazek
Psychiczny fanatyk DNA & Arctic Fox oraz atomizerów Steam Crave (DTL).
Walić jednorazówki - to elektrośmieci!
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2234 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Woreczki nikotynowe

Postautor: DooshPastesh » pt kwie 02, 2021 12:52 pm

Znam kilku ludzi, którzy to testowali. Ogólnie, podobno strasznie mocne, nawet te light. Nawet palacze to twierdzili, że kopie po łbie.
Jest to substytut amerykańskich "pouches", czyli tabaki do żucia w woreczkach, następcy zwykłego, luźnego tytoniu do żucia typu Skoal czy inny Grizzly, zakazanego w Polsce.
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:

Wróć do „Dział chemiczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość