Woreczki nikotynowe

O bazach, liquidach, aromatach - czym napełniamy e-papierosa
Awatar użytkownika
666mAh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 557
Rejestracja: śr wrz 04, 2019 3:30 am
Lokalizacja:
Podziękował: 375 razy
Otrzymał podzięk.: 502 razy
Płeć: Mężczyzna

Woreczki nikotynowe

Postautor: 666mAh » śr lut 22, 2023 2:01 pm

Kwestia tego co kto lubi. Jeśli ktoś lubi dostarczać nikotynę w inny sposób niż wziewnie, woreczki są obok tabaki chyba jedynym sposobem (nie mówię o środkach nicorettopodobnych służących tylko do rzucenia palenia). Używałem kiedyś, teraz też korzystam i mnie pasują.
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Woreczki nikotynowe

Postautor: Tomba » śr lut 22, 2023 7:20 am

To ja wolę chmurzyć niż wkładać se w odbyte (lub nie daj boże do warg) jakieś tam woreczki.
Też mnie ciekawi po jakiego uja ktoś kto rzucił EIN loguje się na tym forum i zachwala taki produkt.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Woreczki nikotynowe

Postautor: Tommy Black » śr lut 22, 2023 7:12 am

Ja też chciałbym poznać forum byłych palaczy a zaraz potem zakolegować się z jakąś fajną bezpruderyjną grupą byłych palaczy a też i chętnie byłych palaczek. A nawet chętniej palaczek bo mógłbym wymienić kilka eyelinerów na puder rozświetlający od wewnątrz.
Ewaa pisze:Mam 37 lat i dopiero czuję się wolna.

Na dodatek masz szczęście. 38 letnich już nie przyjmujemy... :give_heart:
Awatar użytkownika
Mihcio
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 156
Rejestracja: ndz paź 03, 2021 3:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 137 razy
Otrzymał podzięk.: 204 razy
Płeć: Mężczyzna

Woreczki nikotynowe

Postautor: Mihcio » śr lut 22, 2023 3:55 am

@
Awatar użytkownika
Ewaa
, podlinkujesz ten wątek z forum byłych palaczy i powiesz co Cię skłoniło do podzielenia się tą informacją na forum skupionym na EIN? Ciekawi mnie również z jakiego sprzętu korzystałaś i ile liquidu dziennie chmurzyłaś, skoro nie spinało Ci się to finansowo? Czy może finansowa korzyść pojawiła się wraz z obowiązkami marketingowca?

:konik:
Ewaa
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: ndz sty 15, 2023 6:50 pm
Lokalizacja: Warszawa
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: nieokreślona

Woreczki nikotynowe

Postautor: Ewaa » wt lut 21, 2023 9:08 pm

Wypowiem się także, bo ja temat woreczków odkryłam przypadkiem, na forum dla byłych palaczy. Jeden z użytkowników napisał, że rzucił właśnie z pomocą tych woreczków. Nie ukrywam, że papierosy (20 lat palenia analogów i 3 lata używania EP) rzuciłam tylko i wyłącznie ze względów finansowych, zdrowie zawsze schodziło na dalszy plan... Powiem jedno - genialny wynalazek. Zamawiam krakowskie 77 (?), moc nikotyny 20 - używam ok. 6 torebek dziennie. EP odeszło w zapomnienie. Mam 37 lat i dopiero czuję się wolna. Może i z tych saszetek zrezygnuję... póki co, kieszeń nie cierpi, więc... czego chcieć więcej!!!

eD
Awatar użytkownika
BloodCat
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 276
Rejestracja: ndz cze 12, 2022 9:50 am
Lokalizacja:
Podziękował: 161 razy
Otrzymał podzięk.: 399 razy
Płeć: Mężczyzna

Woreczki nikotynowe

Postautor: BloodCat » ndz sie 21, 2022 7:31 pm

Analogi były z 20 lat temu, jak się to dla Ciebie liczy. Ale malutko i krótko bo nic mi nie dawały.
Gdzieś potem na drodze pojawiła się tabaka z mnogością jej gatunków i smaków. Tak dla orzeźwienia. Jednak pogarszała mi węch, więc bez żalu odstawilem. Okazyjne pykam Shishę. Woreczki poznałem dwa lata temu w Szwecji. To u nich nazywa się Snus, wypchane jest prawdziwym tytoniem i jest legalne. Po przyjeździe do Polski pozostały mi te dostępne u nas... waciki nasączone aromatem i nikotyną. Po co? Dla pobudzenia. Wielokrotnie pisałem, że korzystałem z tego wszystkiego w minimalnych ilościach, tak aby nie doprowadzić do podwyższenia tolerancji. Pracowałem jakiś czas jako kierowca i uwierz lub nie, woreczek nikotynowy nie raz opanował moją senność. Gumy pojawiły się, bo woreczki przestały mi smakować, także bo można było je podzielić i zmniejszyć dawkę lub rozłożyć na dwie.
Czynnik wspólny tej historii. Nikotyna. Czy to trucizna? Zależy z czym zmieszana i w jakich ilościach. Jak wszystko, co dziennie przyjmujemy. Czy chcę spróbować wszystkiego? Szczerze, nie ruszałem tylko twardej 'chemii' . Stosunkowo szybko się nudzę używkami, głównie jak nie mam z nich żadnych benefitów. Bezwzględnie odstawiam, jak tylko czuję, że coś ze mną nie pasuje. Obecnie tylko chmurzę, dlaczego już pisałem.
Czy tak może być? >:
"Jestem odpowiedzialny za to, co napisałem - nie za to, co zrozumiałeś."
Awatar użytkownika
Nikotynos
Patronauta
Patronauta
Posty: 2855
Rejestracja: pn paź 14, 2019 9:40 am
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 7310 razy
Otrzymał podzięk.: 3799 razy
Płeć: Mężczyzna

Woreczki nikotynowe

Postautor: Nikotynos » ndz sie 21, 2022 6:04 pm

Sorry za małego of-topa, ale coś mnie męczy. @
Awatar użytkownika
BloodCat
Nic do Ciebie nie mam, lubie Twój styl pisania, gust muzyczny i takie tam. :D Ale weź mi na zdrowy rozum wytłumacz, po kiego grzyba próbowałeś woreczki i gumy nikotynowe skoro w tym wątku viewtopic.php?f=84&t=16741&start=10
pisałeś, że nigdy nie paliłeś analogów. Czy ty masz jakąś schizę, że musisz wypróbować wszystkie trucizny w życiu? :lol:
Awatar użytkownika
BloodCat
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 276
Rejestracja: ndz cze 12, 2022 9:50 am
Lokalizacja:
Podziękował: 161 razy
Otrzymał podzięk.: 399 razy
Płeć: Mężczyzna

Woreczki nikotynowe

Postautor: BloodCat » ndz sie 21, 2022 3:07 pm

Kebsowne, może Krasnal ma rację. Poczytaj najpierw. Ja nie sprawdzałem dokładnie... Żułem Nicolette, max 2 na dzień przez około pół roku i żyję. Nie wiem jak będzie u Ciebie.
"Jestem odpowiedzialny za to, co napisałem - nie za to, co zrozumiałeś."
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Woreczki nikotynowe

Postautor: Krasnal45 » ndz sie 21, 2022 2:49 pm

BloodCat pisze:Są w aptece, wiesz co jesz.

Na pewno wiesz?
Czytałeś ulotki na temat tych gum? Na temat innych specyfików typu Tabex? Ile i jaka tam jest chemia i jakie ma działanie i ewentualne skutki uboczne dla organizmu?
Można odnieść czasem wrażenie, że zwykłe analogi przy tych specyfikach to pikuś... ;)
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
BloodCat
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 276
Rejestracja: ndz cze 12, 2022 9:50 am
Lokalizacja:
Podziękował: 161 razy
Otrzymał podzięk.: 399 razy
Płeć: Mężczyzna

Woreczki nikotynowe

Postautor: BloodCat » ndz sie 21, 2022 2:36 pm

Tak, mogą powodować taki skutek. Nikotyna w dużych ilościach, lekko otępia. Tutaj masz 15 mg czy tego chcesz czy nie. To jakby 2 fajki na raz. Niby przez 30 min, jednak z doświadczenia wiem, że na początku wchłania się najmocniej. Sprawdź też dokładnie opakowanie, bo nie kojarzę, żeby były o takiej dużej mocy, może to ilość w całym pudełku. Na mnie działały pobudzająco, bo jak wspomniałem brałem 1 do 3 dziennie w dłuższych odstępach czasu. Organizm nie był nią nasycony. Pamiętam jednak, że jak wziąłem 2 w trakcie godziny, to nie było zbyt fajnie. Ciężko mi radzić jak stosować je w terapii rzucania fajek. Dla mnie ostatecznie lepszym rozwiązaniem, jak potrzebowałem nikotyny okazały się gumy. Są w aptece, wiesz co jesz. Są ekonomiczniejsze i możesz rzuć po połowie, jakby Cię zamulało.
"Jestem odpowiedzialny za to, co napisałem - nie za to, co zrozumiałeś."

Wróć do „Dział chemiczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości