NNSR - Niespodziewana Nagroda Salonu Rozchmurzonych

Ogólnie o sprawach związanych z wapowaniem
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

NNSR - Niespodziewana Nagroda Salonu Rozchmurzonych

Postautor: Tommy Black » czw paź 14, 2021 3:14 pm

Obrazek

Na Picassa nas chwilowo nie stać, choć "Kobieta siedząca przy oknie" niewątpliwie jest marzeniem @
Awatar użytkownika
Superlux
a. Na razie musi mu wystarczyć coś równie ekscytującego choć nie do powieszenia.
Jako pierwszy laureat NNSR tenże @
Awatar użytkownika
Superlux
otrzymuje Wotofo x Mrjustright1 Profile PS Dual Mesh RDA.

Nagroda stanie się już tradycją Salonu i kiedy opracujemy stosowny jej regulamin, wspólnie opracujemy, ruszy pełną parą. Na razie to początki, może trochę chaotyczne ale przecież ta nagroda, tym, razem i zawsze pewnie, trafia w dobre i godne ręce.

No i ad vocem tych godnych rąk. Czyli nie moich, bo ja jestem zbyt słaby aby się porywać jednak na taki RDA a kupiłem dwa, bo jeden chciałem wypróbować. W związku z tym zrobimy chalenge taki, że kandydat na eksperta @
Awatar użytkownika
Superlux
i urzędujący ekspert @
Awatar użytkownika
Haze
, do którego powędruje Mrjustright1 jutro, niezależnie od siebie, zrobią dla nas testy tego atomizera.
Tak więc, przy okazji uhonorowania delikatnego zasłużonych dla Salonu osobników, debiutu NNSR, będziemy mieć dwie recenzje nowego na rynku RDA.
Prawda że to wielce salonowe? Kiedyś Salon dostanie nagrodę za te różne działania, niech tylko ONZ się dowie...

@
Awatar użytkownika
Superlux
& @
Awatar użytkownika
Haze

Obrazek

Wróć do „Dyskusja ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości